587 Shares 3210 views

Droga Atlantycka (Norwegia) – najbardziej malownicza szosa turystyczny

Rozproszeni po norweskich drogach krajowych nie jest za nic nazywany prawdziwymi klejnotami. Pozwalając na inny widok malowniczego charakteru surowym kraju, linie te są bardzo interesujące dla turystów.


Najlepszym sposobem, by poznać nowy kraj

Fascynująca podróż samochodem – to świetny sposób, aby poznać kraj lepiej. Muszę powiedzieć, że jest to norweskie Architekci ogłosił niedawno głośno o sobie, ustawienie wzdłuż dróg niezwykłe dzieła sztuki, podkreślając wyjątkową urodę lokalnych krajobrazów.

Drogi krajowe, które łączą naturę i design w jednym urządzeniu – unikalny projekt z państwa, w którym specjaliści lokalne i zagraniczne zaangażowany.

Najbardziej malownicza szosa

W 1989 roku otwarcie nowej drogi – Atlanterhavsvegen (Atlantic Road), uznawane za najpiękniejsze na świecie. Podszyte wzdłuż zachodniego wybrzeża głównej linii długości ponad ośmiu kilometrów tras na licznych wyspach oceanu, położony między osiedli. Droga Atlantycka (Norwegia) to część dwupasmowej autostrady nietypowej konstrukcji.

Historia popularnego autostradzie turystycznego

Norweski cud techniki – to całkiem potężny szlak drogowy z mostów, którego wysokość jest większa niż 23 metrów nad poziomem morza. Leży w archipelagu Eide autostradzie był planowany do wykorzystania jako linii kolejowej, ale na początku XX wieku, ten pomysł został porzucony ze względu na złożoność torując drogę.

W 1983 roku rozpoczęliśmy prace na dużą skalę, przerwaną przez różne problemy i niekorzystnych warunkach pogodowych: Znany około 12 najpotężniejszych huraganów, które nawiedziły ten obszar. Atlantic drogowy w ciągu sześciu lat (Norwegia), uznany najlepszym autostrady do podróży, została otwarta. Rok później, wszystkie zainwestowane w fundusze budowlanych opłaciły się.

Część dziedzictwa kulturowego

Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że szerokość drogi od ponad sześciu metrów była częścią nie tylko infrastruktury kraju, ale także dziedzictwa kulturowego. Droga Atlantycka (Norwegia) zawiera osiem mostów i cztery panoramiczne platformy widokowe.

Najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w stanie Europie Północnej – popularne miejsce dla turystów, którzy marzą o szybkiej jeździe do wspaniałej struktury wieku z unikalną architekturą, efekty iluzoryczne, spektakularne widoki na ocean.

Droga Atlantycka (Norwegia), co pokazuje zdjęcie jej stromych zakrętów, wyposażony w zapasowe poduszki, kieszenie, w których można łatwo zaparkować swoje pojazdy i iść do skał do wędkowania.

Most, jak trampolinę do nieba

mosty drogowe spowodowane niesamowitych gości procentowych. Na przykład, Storseisundet nazywany przez mieszkańców „pijanych” i przypomina znaną atrakcji „roller coaster”: pod pewnym kątem wydaje się, że podobnie jak struktury trampolina kończy się bezpośrednio na niebie, a to jest złudzenie optyczne zachwyca i przeraża turystów. Jak odpowiedzieć sobie turystów do jazdy na drodze, musimy naprawdę mocne nerwy.

Tworzenie struktury 260 metrów, architekci prowadzona na pomysł, aby przyciągnąć uwagę turystów, a poza tym to było konieczne, aby zapewnić łatwy dostęp statków do ziemi. Sturseysundetsky Bridge, który oferuje spektakularny widok na ocean – to jest naprawdę wyjątkowa konstrukcja, nie wzbudzić zaufanie tych, którzy po raz pierwszy udał się na norweskim drogi.

Droga Atlantycka (Norwegia): Opinie

Goście z kraju, uznaje się, że zygzak kręgosłup jest nie tylko rozkoszą. Specjalne uczucia powstają podczas gwałtownej burzy, kiedy fala fale łodzi pragnących wchłonąć turystów przełamania obok drogi. Podczas ekstremalnej podróży we krwi jest wyrzucane adrenalinę i emocje są szaleje. Jest to nie tylko piękny drogowego, ale także jednym z najbardziej niebezpiecznych. Tak więc, w 2003 roku, turysta z Izraela zostało zmyte do oceanu ogromną falę, ale mimo tragedii, szosa przyciąga miliony turystów.

Dzięki wspaniałej konstrukcji mostów pasażerów podczas jazdy nie widać gdzie się kończy i Droga Atlantycka (Norwegia) rozpoczyna się, a to niezwykła podróż, łączy romans przygody i emocji zapamiętany na zawsze.

Wielu powie, że wzdłuż autostrady są wygodne hotele, gdzie można odpocząć i cieszyć się okna ogorzały z komfortowych pokoi. Ponadto, obszar ten jest idealnym miejscem do nurkowania, a latem wentylatory zatrzymują nurkowania na całym świecie. Bardzo popularne i wycieczki wędkarskie, które są organizowane przez centrum sportowego.

Wycieczki w Norwegii

Przez wiele lat cieszył się wzrost zainteresowania przeznaczone dla gości Atlantic Road (Norwegia). Fly & Drive Tour pozwala każdemu do zapoznania się z głównych atrakcji turystycznych w północnej części kraju, gdzie według legendy mieszkał trolle.

Jest to wyjątkowa okazja, aby odwiedzić główne miasta krajów skandynawskich, aby zobaczyć na własne oczy malownicze fiordy i jazdy po drogach górskich serpentyn, w tym na najbardziej malowniczych nich.