729 Shares 2384 views

Instrukcje oznacza „Valium” do stosowania

Medycyna „Berlition” jest uważany za dość skuteczny (wg opinie pacjentów) środki do regulacji procesów metabolicznych. Leki często przepisywany kursy w połączeniu z witaminą B1.

Lek „Valium” ma działanie antyoksydacyjne. Reguluje metabolizm lipidów i węglowodanów, jest chroniące wątrobę. Składnik aktywny – liponowy (kwas alfa-liponowy).

Po podaniu doustnym (po) substancji czynnej szybko absorbowane z przewodu pokarmowego. Cofnięcie ma postać produktów rozkładu i zmian w moczu.

Oznacza „Valium” Instrukcja w sprawie stosowania zaleca polineuropatię cukrzycową i alkoholową.

Zalecana dawka dla dorosłych wewnątrz – z trzystu do sześćset mg. Może trwać jeden lub dwa kroki.

Gdy polineuropatia w trudnych rozpoczęciem leczenia wstrzyknięciu dożylnym leku „Valium”. Dawkowanie w tym przypadku – dwanaście – dwadzieścia cztery mililitry dziennie. Czas trwania leczenia – od dwóch do czterech tygodni. Późniejsza obróbka odbywa się przy wykorzystaniu formy tabletki. Dawkowanie za tym idzie – 300 mg jeden raz na dzień.

Gdy dawka domięśniowa iniekcja w jednym miejscu podawania nie powinien być dłuższy niż pięćdziesiąt miligramów (dwa mililitry). Jeśli jest to konieczne, zastosowanie wysokich dawek środka „Berlition” instrukcji zaleca dystrybucji ilości kilku administracji (dwa ml na miejsce wstrzyknięcia).

Lek może powodować różne objawy negatywne. Dodatkowe działania niepożądane przez otrzymujące „oznacza” Berlition użytkownika aplikacji Notatki poczucie rozwoju ciężkości w głowie, trudności z oddychaniem. Typowo, takie reakcje są wynikiem szybkiego podawania dożylnego. Jak pokazuje praktyka, te manifestacje są eliminowane siebie.

W niektórych przypadkach, po wprowadzeniu do żyły obserwowano drgawki i podwójne widzenie, thrombocytopathy, hipoglikemię. Jako środek lokalnych przejawach „Valium” może powodować wyprysk lub pokrzywka. W rzadkich przypadkach, układowy charakter reakcji (wstrząs anafilaktyczny włącznie).

Przeciwwskazania do mianowania narkotyków „Valium” instrukcji klasyfikuje nadwrażliwość.

Ze względu na brak informacji na temat skuteczności i bezpieczeństwa stosowania środków kobiety ciężarne i karmiące, a także dzieci, te kategorie pacjentów, nie jest przypisany.

Jako badaniach klinicznych, lek substancja czynna „Berlition” – kwas liponowy – jest bardzo skuteczny w przejawach krążenia polineuropatii cukrzycowej dla pacjentów cierpiących na cukrzycę typu II. Skuteczność terapeutyczna leku u tych pacjentów może być ze względu na zdolność aktywnego składnika wpływ na autonomiczny układ nerwowy, w szczególności poprzez zwiększanie prędkości propagacji fal w trzewnych włókien współczulnych i przywspółczulnych.

Przypadki przedawkowania oznacza „Valium” Praktyka kliniczna nie jest opisany.

Interakcje z innymi lekami.

Stwierdzono, że alfa-liponowy (liponowy) Kwas reaguje z kompleksów zawierających jony metali (w środki „cisplatyną”, na przykład). W związku z tym, podczas przyjmowania leku „Valium” lek „Tsisplastin” działanie początku może słabnąć.

Komponent etanol i jego produkty rozpadu podczas jednoczesnego stosowania może także zmniejszać skuteczność kwasu tioktowy.

Przed użyciem narzędzia „Valium” powinna zbadać podsumowanie ostrożnie.