559 Shares 3033 views

Mogę golić intymne miejsce, i jak to zrobić

Mogę golić intymne miejsce? Nowoczesne społeczeństwo wymaga od każdej kobiety, aby być piękne zawsze i wszędzie. W tym na obszarach intymnych. Z pewnością każdy z płci pięknej co najmniej raz w życiu próbuje pozbyć się włosów w „tych” miejscach. I w którym każdy z wielu metod zastosowania do usuwania nadmiaru roślinności. Istnieją dwa sposoby pozbycia się włosów: depilacji (usuwania włosów pozostają na korzeniach) i usuwanie włosów (do depilacji są usuwane i korzenie). Po drugie przeprowadzone chemikaliów, wosk i specjalne fotokomórki laserowych. usuwanie włosów przy użyciu najnowszych – bardzo drogie, ale również najbardziej efektywna metoda, dzięki której można pozbyć się włosów, nawet na zawsze.


stały ból

Niezależnie od wybranej metody pozbywania się włosów wybrać (oprócz golenia), ból prawie zawsze, i to uczucie jest nieunikniona. Ale można je zmniejszyć, po prostu staram się nie przeprowadzać procedury podczas menstruacji i przed nią. Przed faktycznym usunięciu kąpać się i korzystać z skórki na odnowę komórek i poprawiają krążenie krwi.

Czy golenie intymne miejsce

Najstarszym i najbardziej sprawdzoną metodą na pozbycie się włosów jest golenie. Pod względem sposobu wzrostu włosa, oczywiście, nie jest najlepsza. Jeśli jednak przyjąć co kilka dni do podjęcia maszynkę, to całkiem dobry sposób, ponieważ procedura jest bezbolesna i łatwa, a wynik jest całkiem przyjemne. Często można usłyszeć pytanie: „Trzeba golić swoje części intymne?” Wtedy odpowiedź jest już zależy tylko od życzenia i opinii partnera, ponieważ smak i kolor towarzyszy tam. Niektórzy lubią gładkiej powierzchni intymnej, a ktoś zadowolony z naturalnej naturalności. Jednak statystyki pokazują, że przeważająca liczba kobiet i mężczyzn wolą partnerem obszary te były dobrze utrzymane i gładka. Na pytanie, czy możliwe jest, aby golić intymne miejsce, niektórzy lekarze odpowiedzieć negatywnie, ponieważ po takim zabiegu skóra jest małe blizny, wrastające włosy, zapalenie mieszków włosowych i innych mikrourazów, które promują przenikanie różnych infekcji. Ponadto, w przypadku nieprawidłowego usuwania roślinności mogą dostać wysypki w wyniku podrażnienia. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, dla siebie, aby odpowiedzieć na pytania, czy możliwe jest, aby golić intymne miejsca.

Prawidłowa golenie

Że po goleniu włosy nie było straszne podrażnienie, należy przestrzegać następujących zasad:

  1. Przed golenie jest najlepszy odciąć większość włosów, jeśli są długie.
  2. Przed zabiegiem należy wziąć ciepły prysznic lub kąpiel.
  3. Użycie specjalnego kremu do golenia, korzystnie z dodatkiem substancji nawilżających, takich jak ekstrakt z aloesu.
  4. W żadnym wypadku nie należy używać tępy maszynkę, tylko ostrzejsze. W przeciwnym razie jest gwarantowana podrażnienie skóry.
  5. Golenie wobec wzrostu włosów zapewnia najbardziej dobry wynik, ale może prowadzić do ich wrastania.
  6. Nie golić to obszar zbyt często, a myć codziennie obszary najczęściej poddane tej procedurze.

Teraz możesz dowiedzieć się, czy można golić intymne miejsce, a jak to jest zrobione poprawnie. Wybierz metodę, i idź do niego!