850 Shares 8330 views

Makrela – małe ryby, ale pyszne!

Makrela – małe ryby, ale smaczne. Jej potrzeba kupić raz jeszcze, że po wyczyszczeniu wszystkich gospodarstw domowych dość. Najodpowiedniejszym sposobem wytwarzania cieląt – smażenia. Jeśli masz czas, chęci i cierpliwości, można zrobić hamburgery, który będzie nagradzać was z ich smak dla wszystkich swoich wysiłków. Oto ona, big-eyed ryby i kijanki-babka. Zdjęcie dotyka, że nawet go żal. Jednakże, pomidory, prawdopodobnie nie mniej żywe. I zbyt użyteczny, ale nie tak pożywne, nadal Makrela – Ryby. Recepty jego wytwarzanie są liczne, a większość z nich pochodzi z Odessy, gdzie szczególnie lubią jeść to przystojny.


Makrela smażona

Potrzebuje: dwa kilogramy steruje dwie cebule, mąka, sól, olej roślinny, bazylia. Przygotowanie: czyszczenia ryb odcięcie głowy i płetw wypatroszyć przemyć, suchy. Mieszać w misce z mąki, soli i pieprzu, umieścić suszone ryby panierowany dokładne wytrząsanie pojemnika. Podgrzewania szeroki patelni z olejem roślinnym, rozłożone rybę z jednej warstwy. Smażyć na złoty kolor z każdej strony. Drobno posiekanej cebuli pół-ringi, pokrywać całą powierzchnię i posypać bazylią. Pan kilkakrotnie wstrząsnąć ryby i wymieszać cebulę, okładka, zmniejszyć ogień i gotować na wolnym ogniu, aż całkowicie miękkim łuku. To w Odessa przygotowany smażone ryby babka, można powiedzieć publicznie ulubionym.

babki pieczone

Musimy smażone, podobnie jak w poprzednim przepisie, Makrela. Ryby dobrze współgra z ziemniaków i pomidorów, ponieważ przepis ten jest również uważany którego zwyczajem. Kto nie słyszał o puszkach „Makrela w sosie pomidorowym”? Podstawą jest prawie taka sama. Na natłuszczonej patelni, włożyć rybę, akcentując jej drobne młodych gotowane ziemniaki. Przygotuj wcześniej wypełnić: podsmażyć cebulę na oleju roślinnym, dodać pokrojone grzyby płatki, pięć do siedmiu minut, parzona i obrane skórki pomidory, Salt, posypać cukrem, gotować przez jakiś czas, zanim pełna miękkość zmiękczonej cebuli i pomidorów. Wlać ryby, posypać zmielone sucharki pszenicy, wlać olej roślinny i piecze w piecu z gorącym przez około dwadzieścia minut. Podawać na gorąco!

Makrela duszony

Potrzebne będą: byki za kilogram, trzy łyżki mąki, cztery łyżki oleju roślinnego, cytryny, pomarańczy, sól, pół kilo ziemniaków, cebuli, pieprzu czarnego.

Oto jak to zrobić. Wycisnąć sok z pomarańczy i cytryny i marynować w to czyszczone i myte rybę na pół godziny. Obrać i pokroić ziemniaki na cienkie plasterki, skropić je olejem roślinnym i wymieszać. Cebuli drobno drobno nastrogat półkola. Wszystko to musi być zrobione podczas gdy marynowanych gobies. Ryby przed smażeniem należy wykręconą, lekko osuszyć sucha. sok cytrusowy nie wylewa się – się przydać. Prisolit ryby zwijana w mące i narybku łagodnie bez suszenia. Dwie minuty z każdej strony jest wystarczająca. Zwolnić z ryb patelni, wlać olej i smażyć ziemniaki aż pięknym skorupy. Dodać cebulę, trochę soli, pieprz, umieścić w ziemniaki i zalać marynatą Makrela cytrusowych. Przykryć i gotować na wolnym ogniu przez około siedem lub osiem minut do ryb i ziemniaków namoczone w kwaśnej zalewie.