895 Shares 9493 views

"Evalar" – zielona kawa dla utraty wagi

"Evalar" (zielona kawa) jest biologicznie czynnym suplementem, który pomoże Ci schudnąć. Niezrażone ziarna kawy zawierają kwas chlorogenowy, a całkiem sporo, do 10%. To właśnie jest to, które sprzyja przyspieszeniu metabolizmu i pozytywnie wpływa na rozkład tłuszczów. Z naszego artykułu dowiesz się szczegółowo, jak przygotować zieloną kawę do odchudzania "Evalar", niż jest to użyteczne, a także dawkowanie leku.

Jak przygotować drinka

Dietetycy zalecają jedzenie 2-3 filiżanek zielonej kawy dziennie, które powinny być zaparzone zgodnie z wszystkimi zasadami. Najpierw musimy mielić jedną łyżkę ziaren, otrzymacie 2 łyżeczki surowców. Po przygotowaniu napoju w języku tureckim, w prasie francuskiej lub w ceramicznym kubku.

Aby zaparzać zieloną kawę na piecu, wlać surowy materiał do strumieni (turka), wlać do szklanki wody i umieścić na średnim ogniu. Mieszać i upewnić się, że ciecz nie wrząca. Po pojawieniu się pierwszych pęcherzyków naleŜy natychmiast wyjąć naczynia z talerza i wylać do filiżanki. Niestety, "Evalar" (zielona kawa), podobnie jak inne podobne, nie posiada niezwykłych właściwości smakowych, trudno jest go pić z nietypowego użycia, zwłaszcza, że nie można umieścić cukru i mleka. Nieznacznie poprawić smak pomoże szczypta cynamonu lub goździków lub soku z cytryny. Jeśli zdecydujesz się wypić kawę w prasie francuskiej lub w kubku, umieść 2 łyżeczki zmielonych ziaren w misce i nie zalać zbyt gorącą wodą (temperatura powinna wynosić około 90 stopni), niech się zaparzy na parę minut – a napój jest gotowy.

Jaka jest "Evalar" (zielona kawa)

Według badań przeprowadzonych w 2012 r., Nieproszone ziarna kawy, oprócz zawierających dużą ilość kwasu chlorogenowego, zawierają w swoich aminokwasach składowych, przeciwutleniaczy i wiele witamin. To jest bonus do utraty wagi otrzymasz piękne, lśniące włosy, zdrową i młodą skórę, a także witaminy, które są niezbędne do utrzymania ciała podczas diety. Również zielona kawa pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Dodatkowo, ze względu na zawartość kofeiny, napój orzeźwia. Ponadto wiele osób mówi, że napój obniża apetyt. Jeśli weźmie się przeciętną utratę wagi, to przez 1 miesiąc przy piciu można schudnąć o 2-6 kg lub więcej. Ostateczne dane będą zależeć od początkowej masy ciała (jeśli jest wystarczająco duża, pozbędziesz się więcej kilogramów), czy regularnie bierzesz napój i czy poszedłeś za dietą, czy może po prostu jeść w trakcie picia kawy Do utraty wagi. Wielu dietetyków podkreśla, że sam napój jest tylko narzędziem pomocniczym w zestawie środków mających na celu zmniejszenie masy ciała. Zielona kawa jest suplementem diety, a nie kompletną wymianą.

Zielona kawa w tabletkach "Evalar"

Jeśli zdecydujesz się nie podawać napoju, ale ekstraktu niezrażonej fasoli fasoli , pamiętaj, że zalecana szybkość jego spożycia wynosi 1200-1600 mg dziennie i nie ma potrzeby przekraczania. Na podstawie podanych danych zaleca się przyjmowanie 1 tabletki rano i wieczorem. Kurs trwa 1 miesiąc. Regularnie, biorąc pod uwagę, że w ciągu miesiąca będziesz albo diety lub po prostu jeść w prawo, możesz stracić do 5-6 kg nadwagi. Oczywiście "Evalar" (zielona kawa) – to nie jest cudowne leczenie, ale właściwe podejście do kwestii pozbycia się nadmiaru kilogramów może być całkiem pomocne. Ponadto sam preparat jest całkowicie naturalny i nie zawiera sztucznych dodatków.