825 Shares 3865 views

Mogę pić Kwas pielęgniarskiej matkę? Menu dla dwojga

W okresie karmienia piersią należy bardzo dokładnie śledzić, co jesz. Karmienie piersią Mother`s dieta powinna zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla dziecka, jak również przyczynić się do rozwoju mleka. Lekarze powinni spożywać więcej płynów podczas karmienia. Ale mogę pić Kwas opieki matki, zwłaszcza gdy na zewnątrz ciepło, a herbata i kompot raczej zmęczony? Pytanie nie jest łatwym zadaniem. Kwas, choć nie związane z alkoholem, ale w parze z drożdżami. I jak się z tym, że wkrótce po użyciu alkoholu we krwi poziom wzrasta do 2-5 ppm? Okazuje się, że matka kvass opieki jest szkodliwe? Przy sporządzaniu menu dla dwóch osób starają się znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Kwas: właściwości użytkowe

Od czasów starożytnych, to zachowały się unikalne receptury Kwas, które pozwalają uzyskać tani zdrowy napój. Ten savoir kwas zawiera witaminy z grupy B, aminokwasy, wapnia, magnezu, żelaza, witaminy A i C. Pierwsza strona produktu tłumi pragnienie i odświeżania. Jednakże, drożdże, które są częścią, nie są przydatne dla każdego. Zasadniczo, to odnosi się do kobiet w ciąży i tych, którzy są do karmienia piersią i dzieci w wieku poniżej 3 lat. Przed użyciem, należy zastanowić się, czy można pić Kwas opieki matki.

Przeciwwskazania

Drożdże powodują wzdęcia. Jeśli kobieta ma problem z żołądka, to zdecydowanie lepiej odmówić. Jeśli matka czuje się świetnie, a kvas może zaszkodzić dziecku. Układ trawienny z dzieckiem nie został jeszcze opracowany w wyniku takiego napoju może mieć kolki i gazy fermentacyjne.

Zjawiska te są bardzo bolesne dla niemowląt. Nadryvisto dzieci płaczą, problem zaczyna się z krzesłem. Dlatego lekarze dać negatywną odpowiedź na pytanie o to, czy można pić Kwas opieki matki. Szczególnie niebezpieczne produkty przechowywania silnogazirovanny z wykorzystaniem barwników i konserwantów – skład jest słaba. W wyniku zamieszek zaczyna się w żołądku, odbijanie, zgaga. Słabo fermentacji analog domu razem zawiera alkohol.

Mogę pić Kwas pielęgniarskiej matkę z kminkiem?

Uważa się, że specjalnie spreparowany napój z tymianku pomaga w tworzeniu mleka i ma pozytywny wpływ na samopoczucie dziecka. Aby przygotować napar trzeba bochenek chleba żytniego (400-500 g). Należy pokroić na małe kawałki i wysuszyć w piekarniku. Wlać 5 litrów wody i pozostawić na 4 godziny. Następnie przefiltrować i dodać do zlewki Otrzymany ciekły cukier, 2 h. L. czarnuszki i 10 g drożdży odstania na 12 godzin. Teraz można pić Kwas pielęgniarskiej matkę, bo w nim zawartość drożdży jest niewielka.

Młoda matka na notatki

Gdy dziecko staje się starsze i silniejsze, mama powinna być świadoma tego, co napoje są użyteczne dla dziecka. Kwas można podawać dzieciom, począwszy od 3 lat. Ponownie, nie mają zaufania do sklepu i lufą. Best – dom, słaby, nie bardzo zimno i lekko słodzone napar. Można to zrobić przy użyciu owoców i jagód, a wierzcie mi, że dzieciak będzie zachwycony z tego napoju! Nie uczą swoje dzieci do słodkich napojów, najlepszy napój dla Twojego dziecka w upale – czysta woda, słaba herbata, napoje owocowe, soki i … domowe napar!