378 Shares 7936 views

Takie prowokacyjne majtki bikini

Pierwsze majtki bikini pojawiła się w 1946 roku, kiedy Louis Reyyar (francuski projektant) pierwszy pokazał swój strój kąpielowy na dziewczęta z „Moulin Rouge”.

Ten „wynalazek” z pewnością wzbudziła oburzenie opinii publicznej z powodu jego otwartości i ze względu na nazwę modelu w imieniu wyspy, ma smutny los. Tiny Bikini Wyspa po wojnie stała się terytorium testów jądrowych w USA. Oczywiście, do noszenia takiego „niemoralne” Girl kostium kąpielowy w tym czasie może opóźnić policję. Na tych samych majtek bikini następnie pokryte fashionistki pośladki całą drogę!

Wydawało się wówczas, że kapryśna moda ma nic bardziej szokujące zaprezentuje nie. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę fakt, że czasy się zmieniają i ludzie pozbyć się uprzedzeń, stać tolerancyjny … Ale dwa lata później, ogromna eksplozja emocji może spowodować różnego rodzaju strój kąpielowy – stringi. Po raz pierwszy pojawił się na plaży Ipanema, gdy jedna z dziewcząt przygotowujących się do karnawału i starają się wyróżniać od konkurencji, twój strój jest zredukowane do minimum.

Szok był niesamowity power. Stało się to w 1972 roku, kiedy tylko naturystów Hardcore hippie ale pozostawiono możliwość wykazania ich Teles na plażach, odsłaniając w pełni lub lekko pokrycie ciała, ubrany w majtki bikini. Ale nagle przykład dziewczynki był zaraźliwy i epidemia mikrokupalnika przeszedł wzdłuż wybrzeża Ameryki Południowej, wymienili również w Europie.

Ubiór ten spowodował szaleje potok krytykę. I nie ma drogi na skróty tylko trzymanie się „trójkąta na nici!”

Najbardziej rewolucyjnych i współczesnych kobiet bielizna zdjęcia bikini, które można zobaczyć na błyszczących stronach stanowią mały trójkąt z przodu i tyłu cienkim sznurkiem.

Nowy model jest trochę obejmuje pośladki, co pozwala na ustawienie pożądanego stopnia erotyzmu, podczas gdy w tym samym czasie liczba ta jest dopasowana na biodrach. Tego lata jest nadal zdominowany przez majtki plaże bikini, ale należy podchodzić z ostrożnością w ich wyboru, zwracając szczególną uwagę na osobliwości temperamentu i figur.

Bikini są idealne dla kobiet i dziewcząt z cienką, smukłą sylwetkę. Tradycyjne modele, całkowicie obejmujący „piąty punkt”, a zamknięte ciasne, Fit panie, które na udach, brzuchu i innych części ciała zgromadził trochę tłuszczu.

Męska bielizna bikini dziś produkowane głównie bez szwów. nadają się one, oczywiście, tylko dla odważnych młodych ludzi, którzy wolą, aby połączyć funkcjonalność i minimalizm.

Stringi z cienkich więzi w biodrach wybierać kobiety, które są gotowe do odważnych czynów. Modele z zabawnymi rysunkami odpowiednich dla dziewcząt z lekkim charakterem i dużym poczuciem humoru.

Warto zwrócić uwagę na kolor:

  • Ciemnoniebieski wskazuje na skłonność kobiet do depresji.
  • Niebieski sugeruje chłód i niedostępności gospodyni.
  • Pink – samowystarczalność i niezależność.
  • Czerwony – to wyzwanie.
  • Czarny jest odpowiednie dla osób utworzonych docenić wewnętrzny świat swoim partnerem.
  • Zielona preferowane przez kobiety, obdarzony wrodzonym wdziękiem.
  • Biały sugeruje czystości i czystość myśli jego właściciela.