809 Shares 7742 views

Jak narysować na mapie „Dota 2” lub lekcji interakcji zespołu

Wszyscy wiemy, że „Dota 2” (Dota 2) – gra zespołowa, więc jakoś trzeba wchodzić w interakcje z innymi graczami. Sposobów, aby zrobić to waga – czat, koła chat, czat głosowy. Ale oprócz standardowych typów, są też bardziej wyjątkowy.


Artyści „DotA”

Każdy wie, jak pisać na czacie, ale niewiele osób wie, jak zwrócić na mapie. W „Dota 2” odgrywa dużą rolę, ponieważ w ten sposób można pokazać kierunek ruchu bohatera lub wroga. Można również określić miejsce spotkań dla późniejszego ataku lub podkreślić pewne miejsce, które w swojej opinii, podejmowania przeciwników. Karta jest w pełni do Państwa dyspozycji, nie nie są ograniczone do, gdzie i jak rysować. Na mapie „Dota 2” mogą być postrzegane jako bardzo nieprzyzwoitych karykatur i emotikony są dość rozsądne. Liczby produkowane kolorowe linie. Ich barwa zależy od koloru swojej drużyny, ale jeśli jesteś komentator, trener lub prostą obserwator, swoje wiersze będą białe.

ograniczenie

Jednak gra dostarczyła pewne ograniczenia. Wielu nie wie, jak zwrócić na mapie „Dota 2”, gdy są one w ogólnym Mute (w ten sposób, że gra ogranicza gracza za naruszenie). Tak więc, jeśli jest jak kara, dostęp do rysunku użytkownik zostanie zamknięte. Nic nie można zrobić. Mut wisi pewną ilość czasu, który zostanie pokazany podczas próby użycia głosu i pisemne czat. Aby nie otrzymywać takich nieprzyjemnych Ogranicz następnym razem, być bardziej tolerancyjny, nie krzyczeć na innych graczy, a jeszcze bardziej ich nie obrażać.

Należy zauważyć,

Każda z rysunku znika po pewnym czasie (kilka sekund). Wykonane go do mini-mapy w grze nie było stale ładowany z kolorowych linii. Rysunek jeden gracz jest nałożony na obraz drugiego, tak że mieszanka kolorów swoich wierszy nie jest możliwe. Nie będą mogli zobaczyć, jak gracze drużyny przeciwnej wyciągnąć na ich mini-mapie. Również twoje rysunki nie są wyświetlane na samej stronie. Ie jeśli chcesz coś do reprezentowania lub przeznaczyć miejsce w samej grze, a nie na mini-mapie, przy czym tylko zawodnik lub trener, nie. Tutaj trzeba mieć specjalny status, który mają, na przykład, komentatorów i korzystać z niektórych poleceń w konsoli.

Mamy nadzieję, że ten artykuł nauczy was jak rysować na mapie „Dota 2”. Pamiętaj, że niektóre z twoich rysunkach mogą zarówno bawić sprzymierzone graczy i ich zdenerwować. Nie zrozumcie mut dla swoich działań.