450 Shares 4764 views

Tożsamość – to … Kancelaria tożsamość

Dzisiaj, tak zwane normalne rzeczy modne słowa obce. Na przykład, często można usłyszeć „przedsiębiorstwo”. I człowiek myśli, zastanawiając się, co to za cud. I rzeczywiście, jest to zwykły „stworzenie”, „determinacja”. Czy takie stwierdzenie jak „szanować mnie”, tłumaczone jako „szacunku”. I takie anglicyzmów są bardzo, bardzo dużo. Ale jest jeszcze inny, który jest, aby zrozumieć dość trudne. Jest to termin „Identity”. A następnie spróbuj zrozumieć to, co zestaw liter, z którymi jest on powiązanych. I okazuje się, wszystko jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: Tożsamość – korporacyjną lub firmowej styl. Ten system identyfikacji korporacyjnej. Wszystkie te koncepcje są absolutnie identyczne. W praktyce zagraniczni koledzy nazywa tożsamości marki i tożsamości korporacyjnej, gdzie ID to skrót od angielskiego wyrazu tożsamości – identyfikacja. Stąd, ściśle mówiąc, to ma swoje korzenie jako innowacyjny słowo „tożsamość”.


I jest to popularny serwis, który jest duże zapotrzebowanie na rynku innowacyjnych usług. tereny rozwojowe w Moskwie jest drogie, ale stworzenie identyfikacji wizualnej dla firmy – nie mniej. Często te dwa „towary” kupiony razem z tych samych artystów. Kontakt może być do takich firm jak Playdesign „Aleksfill” Artemiya Lebiediewa Studio „Silversayt” i tak dalej. I niekoniecznie związane z własnym miejscem zamieszkania: dużo dobrych ludzi istnieją w Internecie.

Szczegółowy opis tego słowa znaczeniu

Zbadajmy teraz ten sam szczegół z tym jako ciekawą koncepcję. Tak, tożsamość – to grupa specjalnych technik, które są wykorzystywane w projekcie technicznym i artystycznym. Pozwalają one stworzyć oryginalny materiał promocyjny, który ma na sobie ludzi wokół nich.

Mówiąc najprościej, Tożsamość – to oblicze każdej firmy, jej wizualnej fundamencie. Składa się on z identyfikacji wizualnej i logo. Żeby było trochę jaśniej, należy pamiętać, że pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, kiedy wspominamy korporację Mercedes? Oczywiście, gwiazda, która ma trzy belki. A z czym wiąże nazwę Apple? Oczywiście, z jabłkiem. Tutaj będzie Tożsamość, mówimy.

Wielu zwykłych ludzi, że gdy cała dokumentacja firmy, jej produkty reklamowe i upominki i mundury personel sprawił, że w jednym kolorze, z identycznych elementów graficznych specyficzne dla firmy, to nie jest bardzo ciekawe widowisko. Ale możliwe jest, aby dać odpór, bo taka tożsamość zapowiada znaczne korzyści dla firmy na rynku, która to zajmuje.

Jeżeli potencjalny klient widzi, że materiały promocyjne Corporation, jego dokumentacji, nazwy i wskaźniki biura, odznaki pracowników są tworzone w tym samym stylu, zrozumie, że ma do czynienia z solidną organizację, która działa zgrany i profesjonalny zespół. Ponadto, takie podejście spowoduje, że uznanie firmy i jej kampanie reklamowe powyżej. Dlatego Identity – jest poprawa wizerunku i wzmocnienie statusu marki lub firmy na rynku.

Składniki elementów tożsamości

Czytelnik może zastanawiać się co do rozwoju tożsamości, co składa korporacyjnych. Nośniki są jej objawy, wizytówki, papier firmowy, reklamy, stojaki. Standardowa wersja tworzeniu tożsamości zawiera zastrzeżonych kolory marki i czcionek, papier firmowy, znak towarowy, logo i znak tekstowy koperty i wizytówki.

Identyfikacja wizualna może również składać się z dodatkowymi fragmentami: pamiątek, wszystkich form zewnętrznych i internetowych, folderów reklamowych, opakowań. Może to obejmować POS-materiały, motto (slogan), prezentacja multimedialna, strona internetowa oraz broszury, reklama zewnętrzna, cennik.

Głównym i podstawowym zadaniem tożsamości

Głównym celem tożsamości jest mówić o konkretnej działalności zwięźle, jasno, a więc, że jest mocno zakorzenione w pamięci. Wymaga to nie tylko modny styl i piękne logo, ale konieczne jest, aby firma Identity podkreśla konkurentów spółki w łańcuchu. Powinno to sprawić, że korporacja niezwykłe i intrygujące dla partnerów i klientów. Trafność – to rzadkie, ale prosty jakości, który opisuje dobrą tożsamość. Logo jest, aby poinformować go o firmie, a nie innych.

Zasady identyfikacji wizualnej

Identyfikacja wizualna nie będzie miał prawa do istnienia, jeśli ci, którzy są zaangażowani w to, nie będzie trzymać się podstawowych zasad jego tworzenia. Tak, pierwsza reguła mówi, że podczas tworzenia wizerunku firmy powinny zacząć od zdjęć. Jeśli staramy się promować samochodów, to nie należy go używać do reklamowania lokomotywy obraz. Obraz jest konieczne, aby utrzymać ideę biznesu. Tylko w tym przypadku będzie to proste i będzie pamiętać przez długi czas.

Zasada numer dwa mówi, że nie ma potrzeby, aby dać znaczącą rolę logo. Obecnie wiele firm może przetrwać bez niego, lub jako logo może być prawidłowa nazwa firmy. Logo firmy „Beeline” nie wie praktycznie nic, ale ona istnieje. Ale kolory korporacyjne – żółte i czarne pasy – znane każdemu. Każdy wie, że stanowią one operatora sieci komórkowej.

Kilka zasad

Innym ważnym punktem: lepiej nie przesadzić z kreatywności. Dzięki identyfikacji wizualnej tożsamości musi odpowiedzieć na dwa pytania: „Co to za firma?” i „Dlaczego jest to konieczne dla klienta?” Stąd wniosek, że jest zobowiązany do pełnego poparcia ideologii korporacji. A sama ideologia polega na zasady zarządzania, tradycji korporacyjnych oraz kategorie potencjalnych klientów.

I ostatnia zasada – to socjalizacja, czyli pomysł jak identyfikacja wizualna będzie pracować w mediach.

Tożsamość – niezbędne rzeczy

Więc, co jest identyfikacja wizualna (Identity) rozumiemy. Ale czy to ważne dla firmy? Oczywiście, jest to gwarancja powodzenia każdego projektu biznesowego. Każdy sukces firma najbardziej ściśle monitoruje jakość korporacyjnej tożsamości. Poprawia jej doskonałości i znaczenia. Często zdarza się, że w celu doprowadzenia Corporation z kryzysu, to konieczna jest zmiana tożsamości. Ponadto, zmiana stylu ośrodku w przypadku, gdy firma musi wejść na nowy rynek lub w celu wyjaśnienia swoich działań.

Tożsamość jest Hasłem jest w przypadku przedsiębiorcy. Niezwykle ważne jest, aby mieć styl podpisu i piękne logo, ponieważ te kryteria są spełnione i że coraz częściej, według niego eskortę.