223 Shares 2484 views

Sałatka z kurczaka z ananasem: smaczne klasyki

Mięso Owoce połączyć gotować przez długi czas. A wszystko dlatego, że owoc daje specyficzny smak mięsa. W tym artykule skupimy się na sałatki, które korzystają z kurczaka i ananasa. Wybór sałatek w czasach niezwykłych. Ilość składników jest czasami zbyt. Ale po pierwsze, przepis bardzo proste dania: sałatka z kurczaka z ananasem.

Sałatka to bardzo proste do przygotowania. Obejmuje ona wszystkie składniki, w tym 4 majonezem. Oprócz kurczaka i ananasów w puszkach, ser tylko trzeba go gotować.

Z00 g piersi kurczaka gotowane, sproszkowane i przesuwają się w misce. Następnie otwiera się 200 gramów słoik puszki ananasa opróżnienia ich samca i wylano do kurczaka. By the way, ananasy musi być kawałki zamiast pierścieni. Następnie do tych samych 300 g sera pocieraniu wylano majonezu, sól i wymieszać.

Jest jeszcze inny ciekawy przepis – Sałatka „Czułość” z ananasa. Pierwszą rzeczą, którą trzeba gotować funt kurczaka i jaj 7. A potem, a inny pokroić na duże kawałki. Następnie otwiera się i kukurydzy puszki ananasa, płyn jest odprowadzany z nich i wlewa się do pozostałych składników. Nie wcierać również na grubej tarce serem drobno kroimy cebulę, majonez i wymieszać.

Generalnie, ser – niemal stałym składnikiem naczyń „Sałatka z kurczaka z ananasem". Jednak dwa następujące przepisy nie zawierają ser. Struktura pierwszy z nich zawiera inne wspólny składnik – konserwy grzyby. Drugim składnikiem wielu, a wielu z nich zupełnie nieoczekiwane.

Tak więc, Panie „fantazyjne” Sałatka z ananasem. Składa się z piersi kurczaka, cebula, ananas, grzyby i majonezem. Po pierwsze, oczywiście, trzeba gotować filet. Mimo, że jest gotowane, otworzyć puszki ananasów i pokroić na małe kawałki. Smażone grzyby na średnim ogniu z cebulą, kostkę. Drobno cięte kurczaka, miesza się z innymi składnikami i majonezem.

Poniższa sałatka z kurczaka z ananasem naprawdę ciekawe i oryginalne. Obejmuje ona dość dużą liczbę składników. Poza ananasa i kurczaka, w tym sałatki zawiera sałata, papryka żółta dzwon, żurawinę. stosowanie domowe sos, który zawiera musztardę, olej z pestek winogron, sok z cytryny, pieprz do napełniania tego surówką.

Aby rozpocząć surowy zaokrąglenie (300 g), którą tnie się w kostkę i smażonych w oleju roślinnym, aż ostry. Na tych samych wycięć i papryki słodkiej (1 szt.). Następnie wymieszać tankowanie składników. Na płytki ułożone przemyto i wysuszono przez liście sałaty, to kurczaka, papryki i ananasa (100 g), posypać wszystkie żurawiny i wlać cały sos.

Ilość składników w końcowej receptury podane w dwóch porcjach.

Sałatka z kurczaka z ananasem w większości przypadków nie jest ciężkie jedzenie, ale jeśli używasz lekki majonez lub zmieszać go z niskotłuszczowego kwaśną śmietaną, to całkiem możliwe, powinna być traktowana jako dietetyczne danie. Wszystko to tylko zwiększa popularność tych sałatek, szczególnie wśród kobiet.

Kolejną zaletą sałatka z ananasem – to dominujący pogląd, że ananas spala tłuszcz. Niestety, ta własność jest ananasa wynalazł ludzie. Generalnie produkty spalania tłuszczu – to tylko mit, na podstawie faktu, że na różnych dietach ananasa i kapusta ludzie naprawdę schudnąć. Ale efekt ten osiąga się poprzez zmniejszenie podstawowego zapotrzebowania energetycznego i nie specjalne właściwości produktów w diecie.

Niemniej jednak, ananas – to odpowiedni produkt dla tych, którzy chcą schudnąć. Fakt, że nie ma tłuszczu i białka, tylko 17% z węglowodanów, a resztę – to jest wody i witamin z pierwiastków śladowych i innych przydatnych substancji ..

To tylko jeść ananas stoi z ostrożnością. Zwłaszcza tych, którzy mają problemy z żołądkiem. Dla ludzi, którzy mają zwiększone wydzielanie soku żołądkowego, ananas przeciwwskazane. Nawet osoba zdrowa duża liczba ananasy nie powinny być stosowane jednocześnie.