765 Shares 2164 views

Ciasto: Co i jak stosować rybacy

Wędkarstwo – to bardzo popularne hobby. I nie myśl, że jego fani – wyłącznie mężczyźni. Jeden dzień można spotkać i babcia bardzo stary w chusty, bluzki, spódnicy i butów, które jest bardzo sprytnie i umiejętnie łowi od brzegu jeziora.

A dzieci chętnie przyłączyć (oczywiście, głównie ojców) i entuzjazmem uczestniczą w polowanie wody. Zauważ, że dla dzieci jest to przydatne również w odniesieniu do rozwoju, jak rybackiej jakości pociągów cierpliwości (co nigdy nie jest wystarczająco dla dzieci i młodzieży), uwagi i wytrwałość. Ale jeśli proces jest nie tylko ważne, ale również wynikiem, który miał być na ognisku upiec lub gotować w garnku, konieczne jest, aby wniknąć głębiej w zawiłości, co robisz.

Wielu rybaków są bardzo mile widziane metody połowów, które używają ciasto. Jaki jest tort? Placek pozostały nasion po ekstrakcji oleju z nasion słonecznika i lnu (często nadal występują śruty). Jest on używany na dwa sposoby: jako przynęta w miejscu złapać lub jako przynęty w makushatnikah.

Jaki rodzaj ciasta do wyboru

Na podstawie docelowego posiłku. Najprostszym sposobem, aby znaleźć swoje osobne kawałki (tzw walk). Szczerze mówiąc, jest to ciasto bardzo niskiej jakości. Co to jest „delikatność” nie jest zbyt ciekawa ryba, każdy wędkarz powie ci trochę doświadczenia. Więc można go używać tylko dla wabiąc. Wynika to z faktu, że „fabryka” ciasto zbyt słabo zagęszczone tak łatwo kruszyć. Jednocześnie w większości fabryk świeżego ciasta, delikatnie mówiąc, nie wykonuj zbyt ściśle, tak że nieświeży ciasto często ma gorzki smak, absolutnie nieatrakcyjne dla ryb. I dla makushatnikov, które są o wiele bardziej skuteczny sposób łowienia, trzeba tort bardzo wysokiej jakości. Jaka jest jakość można znaleźć tylko na rynku, zgadzają się na wszystkich wędkarzy. I ciasto musi być zagęszczona w kręgach i być świeże – może być określona przez lśniące błyszczącą powierzchnię i smak przypominający bardzo trudnym chałwy.

Prawidłowe przygotowanie – klucz do udanego połowu

To nie wystarczy, aby mieć pewność, że prawidłowe kupił ciasto: co za uczta będzie przyczyną obfitego połowu, gwarancji nikt nie da wam, jeśli nie trochę więcej wysiłku. Nabyte koło musi poprawnie piłować: bardzo małą piłę lub drewna. Z krawędzi jest wcięciem trzech centymetrów i odcinaj fragment całego zakresu. Po kolejnych 3 cm odcinaj następny kawałek – i tak dalej, aż koło jest zakończona. Poprzeczne nacięcia są wykonane co 6 cm, to będzie najbardziej właściwe wymiary. Nie myśl, że ta praca dobiegnie końca: to tylko przedmiotu, które „wprowadzają do umysłu” na brzegu przed wędkowania. I przed żądaną datę ich potrzeby, aby utrzymać się w starannie szczelnym opakowaniu, dla wierności owinięte taśmą.

Bez makushatnika dobre ryby złapać

Sprawiają, że łatwo i szybko. To obejmuje prowadzenie, dzięki którym żyłka jest ciągnięty. Jest dzianiny podwójne kilka węzłów i piętnaście centymetrów noszone zachowując zgrubienie (czasami poradzić sobie bez niego). Pod koniec żyłki jest zamocowany lub przymocowany zatrzask pętlę. W zarysie Makukha wykonany otwór, przez który żyłka, aw rogach – „dent”, w którym to będzie wygodne, aby wstawić haczyki. Pozostają bezpieczne zapięcie z hakami – i swoją makushatnik gotowy do polowania ryb.

niezbędne dodatki

Ryby – karp w szczególności – ma wspaniały zapach. Na dziwny zapach, mieszkańcy rzek i jezior reaguje ignorując jego źródła, ale jest to co to jest? Ciasto musi najpierw stracić swój charakterystyczny „ducha”. Doświadczeni rybacy powinni pozyskanego makushatniki kilka godzin moczyć w wodzie, na której planowane jest wędkarstwo.

Ważne jest, aby przygotować z wyprzedzeniem paski sygnałowe. Można wyciąć je z pobliskiego krzaka, i to jest możliwe, aby przygotować i przeprowadzić przewód. Niektórzy popełniają błąd za pomocą alertów grzechotki dla dzieci, bez względu na możliwość cięcia i silne szarpnięcie, z których zabawka prostu odlatuje w nieznanym kierunku. Nie skąpić, zakup normalne dzwony.

Jej ciasto zawsze jest lepiej!

Znaczenie świeżego ciasta dla udanego połowu, mamy już udowodnione. Jednak nie zawsze natknąć się wysokiej jakości ciasta. Ręce można to zrobić, nawet jeśli nie ma prasy do tłoczenia – majsterkowiczów użyciu konwencjonalnych i jack. Najbardziej „wyśmienite” uważane są makuch otrzymywany z mielonych ziaren zmielonych zakończeniu Makukha (jedną trzecią całkowitej masy), groch, orzechy i shortcakes, które są wykonane w przybliżeniu w równych proporcjach. Wszystko to jest wciśnięty, a następnie około tydzień suszy w suszarce lub dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Słowo „ciasto” w tym przypadku jest nieco zniekształcony, gdyż składa się nie tylko z nasion słonecznika, ale należy zauważyć, że taki placek rybny prawie w ogóle w kolejce.