629 Shares 8182 views

Konie rasy hanowerskiej zdjęcia, opinie, opisy

Hanowerski konie mają doskonały wygląd. Ich powierzchowność przypomina wyglądem koni pełnej krwi angielskiej. Są szlachetny i imponujące, charakteryzuje wolnych wspaniałych ruchów.

Konie rasy hanowerskiej opis:

Patrząc na zwierzę rasy, wiesz, że łączy w sobie piękno i wytrzymałość. Znani Hanover rasa koń został wycofany z udziałem Jerzego II. Dzięki niemu, w 1735 roku założył fabrykę konny państwowej w mieście Celle, z tu i tam były sportowych piękne konie. Początkowo w hodowli koń hanowerski miało być wysokiej jakości i niskich kosztach pracy zwierząt. Ale później zaczęli brać konie dla kawalerii. Użyj tych pięknych zwierząt do celów gospodarczych – po prostu bluźnierstwo.

Rasy hanowerskiej hodowli koni gospodarstw w Dolnej Saksonii. Ale pojawienie się tego typu odbyły się w Hanowerze, która w 1946 roku stała się częścią Saksonii. Dlatego zwierzęta są tzw skała. Ciekawostką jest fakt, że herb na białym koniu w Hanowerze jest przedstawiony, chociaż przedstawiciele tej rasy nie są jasne kolory. Jak można to wyjaśnić? Wróćmy do historii rasy.

Historia hanowerski koń rasy

Raz w Hanowerze było stajni książęcych, w jej białych koni hodowanych albinosa. Zwierzęta miały czerwone oczy, i wszystkie były białe. Obecnie uważa się, że te zwierzęta są hodowane specjalnie do przewozu króla Jerzego II. Białe konie ubranych w czerwone szelki wyglądał bardzo skutecznie w połączeniu ze złotym trenera.

Ale te konie nie nadaje się do wojska i dla gospodarki, również wartości nie są reprezentowane. Ich futro jest zbyt łatwo zabrudzeniu, a same zwierzęta były bardzo kapryśne. Z tych powodów, dwieście lat (około 1896), zniknęli jako gatunek. Jednak pamięć o nich od tego czasu pozostał na ramionach. Jakoś, uważa się, że te konie stały się podstawą do wyznaczania nowej niemieckiej rasy.

Okresy rasy hanowerskiej formacyjnego

Hanowerski książęta często wniesiona w Dolnej Saksonii hiszpańskim i orientalne konie niewoli. W 1714 roku doszedł do władzy Ludwig Hanoweru, lepiej znany w historii jako George II. Więc stał się regularnie, aby skierować cenne konie w tych miejscach. A w 1735 roku w miejscowości Celle gospodarstwie prawdziwy stud została założona i ustanowił ośrodek hodowlany z najlepszych ogierów. To zajmie jeszcze kilka razy, a hanowerskiej rasy koni. Pochodzenie jego obejmuje cztery okresy. Ale to jest historia formacji skalnej zaczęło się od tego momentu.

Pierwszy okres rozpoczął się z podstawy stadniny w Celle, przed którego zadaniem było opracowanie silne, mocne, uniwersalne koni do pracy w rolnictwie i kawalerii. Fabryka importowane najlepsze pruski, andaluzyjski, Holstein, duńskie ogierów. Chłop klacz stała się podstawą dla nowej rasy.

W 1815 roku skończyła się wojna z Napoleonem, a w tym czasie rozpoczyna się drugi okres w historii rasy. W tym czasie w modzie angielskich Frisky koni, z tego powodu, w Celle został zbudowany tor wyścigowy. Jednocześnie zaczęto krzyżować niemieckich koni pełnej krwi angielskiej koni. Wśród nowej generacji jednostek wyróżnić dwie odmiany: Masywna zwierząt dla potrzeb gospodarza i szlachetnych koni.

Zmieniające się priorytety hodować

Trzeci okres rozpoczął się w latach siedemdziesiątych XIX wieku. Wtedy powstała książka hodowla rasy. Od tego czasu rozpoczęto prace nad docelowym konsolidacji najlepszych cech konia. A w 1921 roku, był podstawą Hanowerze plemiennego sojuszu, który ściśle współpracuje z niemieckim Związku Sportowego. To właśnie w tym okresie masywny, silny, konie zaczęły uszlachetniać wzmocnienie obszarów górskich.

Eksperci uważają, że czwarty okres rozpoczął się w połowie XX wieku i trwa do dziś. Jest to związane przede wszystkim z potężnym mechanizacji świata. W rzeczywistości, hanowerskiej rasy koni (podane w artykule zdjęcie) została przeniesiona z uniwersalnym do poziomu uchwytów wysokiej klasy. Celem korzystania z tych koni stał się wyłącznie sport konny. W latach sześćdziesiątych zostały dodane do intensywnie Holstein krwi koni rasy Trakeńskim i poprawy wyników sportowych. Teraz hanowerskiej rasy koni znaleziono surowe kryteria wyboru i oceny wyglądu.

Pojawienie się nowoczesnych zwierzakiem

Obecnie hanowerskiej rasy koni – to zestaw idealnych cech. Zewnętrzne dostosowane do pożądanego poziomu. Chcesz zrozumieć, co wygląda jak prawdziwy sportowego konia? Zauważyć na zdjęciu. Konie są wyraźnie widoczne cechy rasy pełnej krwi ze wspaniałym połączeniem mocy i wytrzymałości trakenov i Holsteins. Hanowerskiej rasy koni ma wielkie ciało z dobrze rozwiniętego układu mięśniowego i mocnych kończynach.

Jego główną cechą, która odróżnia go od innych ras jest hooknosed konkretnego profilu.

głowa zwierzę ma średnią wartość i mięśni szyi z pięknym zginanie. Jazda Pierś dobrze rozwinięty i uformowany w taki sposób, że zwierzę może łatwo pokonać największe przeszkody i bariery. Łopatki lekko ukośne i długie, co ma pozytywny wpływ na ruch. Hanowerskiej rasy koni, zwłaszcza że opisaliśmy, ma silne plecy i dobrze uformowany zad. Te cechy pozwalają zwierzętom, aby potężny impuls podczas skoków.

Parametry idealne konie

Idealnie obudowa Hanover musi pasować do prostokąta, a nie kwadratowy. To sugeruje, że ciało powinno zostać przedłużony. Ale jak wzrost, ma średnie parametry – 164-168 cm. Nogi zwierzęce są silne i wysoki kształt kopyt poprawne. Kolor koni , jest tylko ciemności bay lub wrona, bardzo rzadkie Braun i czerwone konie.

Idealny zewnętrzny – nie jest jedyną cechą zwierzęcia. Posiada również wspaniały charakter. Ten pracowity, dobroduszny i posłuszne konie. Z jednej strony, są one ograniczone, az drugiej – sympatyczna, energiczna, co jest bardzo ważne w sporcie. Piękne, pełne wdzięku ruchy wykonane Hannover doskonały koń dla ujeżdżenia.

Hodować w Rosji

Historia Hanoweru w Rosji rozpoczęła się w latach sześćdziesiątych XX wieku. W tych latach w farmie stud Kaliningradzkim wprowadzono pierwszych rasowych ogierów z Niemiec. To był koń Gunter, Duo, Valerik i Faust. Przez trzydzieści lat, roślin zwierząt hodowlanych tej rasy bez dodawania świeżej krwi.

Dopiero pod koniec lat dziewięćdziesiątych w zakładzie zaczęła przynosić trakenov Holsztyn oraz do poprawy jakości istniejącej Hanowerze. Zwiększone zainteresowanie samej rasy. Dziś hanowerskiej hodowli rasy zajmuje kilka roślin. To wszystko ta sama roślina Kaliningradzki, Ałtaj Uniwersytetu Rolniczego, CSC „Gardarika” w regionie Nowogród, JSC „ELITAR” w regionie Moskwy i niektórych innych. W rzeczywistości, prace nad usunięciem przechodzi przez tych samych reguł i zasad, jak w Niemczech.

osiągnięcia sportowe

Mówiąc o Hanowerze, powinno się świętować swój sukces sportowy. Głośno o sobie, że zaznaczono na samym początku XX wieku. Następnie w 1913 roku, Pepita konia udało się wygrać więcej niż 9.000 Reichsmarks, i stał się pierwszym konie triathlon. Aw 1928 roku zdobył złoty koń Draufanger na olimpiadzie. A to był dopiero początek sukcesu tej rasy.

Poważnie mówiąc o tym, że Hannover ma idealne właściwości dla sportu po 1964 roku. W tym samym roku Niemcy po raz kolejny zdobył złoto na olimpiadzie. Ten sukces kontynuowano w igrzyskach olimpijskich w Meksyku i Monachium. Obecnie rasa jest jednym z trzech najlepszych wyjazdowych i skoki koni. To właśnie te konie przyniósł chwałę sportowców, takich jak Marcus Anning, Ludger Beerbaum Nissan Anthony. Ta rasa koni jest naprawdę należy się pochwała.

Recenzje Hanowerze

Obecnie hanowerski warmblood koń był najbardziej popularna rasa sportowych na całym świecie. I to mówi dużo. Konie w ołowiu w konkurencji światowej klasy ujeżdżenia i skoków. Co jest dobre hanowerski rasa konia? Eksperci gości są dobrze zorientowani w tej kwestii, potwierdzają doskonałe właściwości sportowych zwierzęcia. Poza tym, że konie mają dobrą budowę ciała, że to sprawia, że łatwo wskoczyć i zabrać przeszkód mają one dobroduszny charakter, choć mają udział upór dzięki którym osiągnąć sukces w sporcie. Jak każda istota żyjąca, Hannover może pokazać charakter, im człowiek musi być liderem, to nie ma problemu.

Konie tej rasy jest bardzo piękna i wdzięku w ruchach, według ekspertów, jest to jedna z najlepszych ras hodowanych w historii hodowli koni. Same bardzo wysoki opinią Hanowerze jeźdźców. Nie na darmo jest ta sama skała na prowadzeniu w konkursie.

zalety

Zaletą tej rasy jest to, że skupia się na pracy z osobą, to odróżnia ją od innych ras. Jest to właściwe dla zwierząt na poziomie genetycznym. Koń nie będzie spieszyć się gdzieś bez dyskryminacji, ponieważ ma spokojny, zrównoważony charakter. Rasy, w opinii ludzi, to jest bardzo dogodna do skoków.

Kolejną zaletą tej rasy jest jego średni wzrost. Nawet mocny i wysoki mężczyzna bardzo harmonijnie spojrzał na nią.

Ten koń nadaje się zarówno dla doświadczonych i początkujących hodowców, którzy nie mają dużego doświadczenia. Ważną cechą jest wycena danej rasy. Koszt koni jest dość niska, w przeciwieństwie do innych ras (od 50 tysięcy rubli).

Chociaż uważa się, że konie nie były w stanie przywiązywać się do ludzi, właściciele zauważyć poświęcenia ze strony Hanowerze. Takie zwierzę to dobry zakup dla dziecka lub nastolatka, bo konie mają raczej łagodny i przyjazny charakter.

Zamiast epilogu

Obecnie, Hannover – najpopularniejszy i piękne rasy. Istotną zaletą tych zwierząt jest ich skupienie się na osobie, która jest genetycznie nieodłączne w nich. To znacznie upraszcza pracę i relacje z koniem. Rasa ta zbierane najlepszej jakości. Dobrze, Hanover i nie trzeba mówić o danych zewnętrznych. Takie zwierzę widać z daleka. Grace i siła są łączone w skale, co czyni go tak popularne nie tylko w kręgach sportowych, ale również wśród zwykłych miłośników koni.

Popularne maszyny budowlane
764 shares 1287 views
745 shares 1853 views
693 shares 3747 views