754 Shares 3122 views

Łodzie flagowy PVC do wędkowania i rekreacji

Te same Firma projektuje i produkuje łodzie PCV „Leader” w 2006 roku. Wszystkie modele tej marki są wyposażone w niskociśnieniowej nadmuchiwanym kilem w dół.


Pozytywne cechy łodzi „Flagman”

Konsumenci zauważyć wiele korzyści z zakupem tej marki łodzi. Wszystkie łodzie PVC „Flagman” lekkie, kompaktowe i wytrzymałe. Montażu i demontażu konstrukcji na 15-20 minut i może być początkujący. Łatwość montażu ze względu na brak elementów prefabrykowanych: dolne podłużnice sufitu. W porządku, że pojazd jest gotowy do rozpoczęcia, wysokiej jakości łodzi pompy wystarczy.

Charakterystyka technik produkcyjnych

łodzie PCV „Flagman” jest wykonana w kilku etapach. Na każdym kroku wymaga starannej kontroli, zastosowanie nowoczesnych materiałów. Siłą produktów uzyskuje się poprzez ręcznego montażu łodzi PVC „Flagman”. Recenzje właścicieli potwierdzają niezawodność i wytrzymałość nadmuchiwane dno. Przebiciu dna mocnych włókien wykorzystywanych w przemyśle lotniczym, zapewnia niezawodność takich wyrobów z PVC. Korzystanie specjalna technologia szybko przesuwne zapewnia łatwy odstąpienia glissirovku. łodzie PCV „Flagman” różnią umiarkowany podoblenia, co czyni je stabilny kurs. Poruszając się niczym obiektu pływackiego nie ma „morświn”, łódź łatwo pokonuje fale przeciwne.

lineup

„Leader” jest zaangażowany w produkcji łodzi wiosłowych i motorowych.

Wiosłowa o niskim ciśnieniu nadmuchiwany kil w dół, mają dużą popularnością wśród wędkarzy. Konsumenci przede wszystkim zwrócić uwagę na szybkość i łatwość montażu łodzi. Modelu 350 różni się bardzo małą wagę od innych modeli. W produkcji jego stosowanie materiału o niskiej gęstości. 350 „Leader” jest wyposażona w specjalne akcesoria. W stanie całkowicie opróżnionym można łatwo umieścić w małej torbie PVC takie łodzie „Flagman”. Recenzje właścicieli potwierdzić model mobilności. Jest to klasyczny model silnika ponton. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy są chętni do wędkowania, polowania, woli na świeżym powietrzu. „Sztandarowym 350” jest dość pojemny łódź. Model ten pozwala umieścić w łodzi jednocześnie czterech rybaków i myśliwych z pełnym wyposażeniem. Łódź szeroki nos, obszerna przestrzeń wewnętrzna. Struktura rufie umożliwia usunięcie cylindrów pawęży, co zwalnia miejsce w łodzi dla osób i ładunków. 350 "Flagman" – ekonomiczne modelu. Niewielki ciężar łodzi pozwala na użycie silnika z minimalną mocą. W serii dwóch modyfikacji: Standardowy (tkaniną o gęstości 1,050 g / m 2) i lekkiego (materiał o gęstości 850 g / m 2). Cena produktu zależy od konfiguracji. Doskonała szybkość i wydajność modelu „Flagmant 350” Gwarantujemy niezapomnianą podróż na wodzie. Ten model jest w stanie dać szanse na duże rzeki i statków morskich.

Opcje „Flagman”

W uzupełnieniu do łodzi, zestaw zawiera pompę, dwa wiosła aluminiowe, torba, zestaw naprawczy, instrukcję obsługi, ciężko bankowego. Jako dodatkowe elementy „przewodniej” łodzi to: wygodny uchwyt do przędzenia, siedzenia Skipper, łuk markizy, dodatkowa ochrona od dołu, na zawiasach top, podszewka banków.

wniosek

Trwałość, niezawodność, eleganckie wzornictwo, przystępna cena, pomógł PVC firmy Model „Flagman” w krótkim czasie, aby wygrać dobrą reputację na rynku konsumenckim. Produkty bezpretensjonalność, łatwość montażu i przechowywania docenione zapalonych rybaków i myśliwych. Remkoplekty, który został dołączony do łodzi, pozwala właścicielowi do naprawienia szkody na własną rękę.