81 Shares 8593 views

Jak używać „Sportmaster” premie? Karty klubowe oszczędności „Sportmaster”: premie dla każdego zakupu

Sieć klubu „Sportmaster” handlowym funkcjonuje unikalny program. przechowywać każdy klient ma wszelkie szanse na uzyskanie specjalizuje karty klubowej, za pośrednictwem której kumulacja premii. Aby otrzymać kartę wystarczy, aby dokonać zakupów w sieci sklepów sportowych w wysokości 15 tysięcy rubli.


rodzaje kart

Przed użyciem „Sportmaster” bonusy, trzeba dostać się w ręce jednego ze sklepów karty sieciowej. W zależności od kwoty, o którym dokonywany jest zakup, klient może dostać zwykłej karty, srebra i złota.

  • Karta Standard – kwota zakupu do 15 tysięcy rubli.
  • Srebrna karta – kwota zakupu musi być od 15 do 150 tys.
  • Złota karta – ilość zamówień przekraczających 150 tysięcy rubli.

Dokonując zakupów w sklepach karty sieciowej zostaną naliczone premie. Każda premia jest równa 1 rubla. Sklepy „Sportmaster” premie na mapie przewidzianych na wypłatę przyszłych zakupów. Zgodnie z programem zniżek za pomocą premii może zostać wypłacona do 30% wartości towaru. Akcja dotyczy wszystkich sklepach sieci z wyjątkiem przedstawiciela o nazwie „Sportmaster-zniżki”.

Specyfika premii

Przed użyciem „Sportmaster” bonusy, muszą wcześniej zapisać. ten ostatni jest obciążony równolegle względem siebie spędzony tysiąc rubli. Wielkość naliczonych punktów zależy od rodzaju karty.

  • Zwykły karty – za każde wydane 1000 rubli na rachunku zostanie zasilone bonusem 50 rubli.
  • Srebrna karta – na tysiąc jest opłata w wysokości 75 rubli.
  • Złota karta – na każdy tysiąc opłata w wysokości 100 rubli.

Każdego roku pierwszy sklep marca niesie pełnego resetu kont bonusowych. Operacja ta nie ma zastosowania do kart, które zostały wydane w styczniu i lutym tego roku. Posiadacze karty mają dostęp do specjalnych promocji i oferuje wyjątkowe sklepów. Zapewniony dostęp do specjalistycznej opieki i usług. Lista możliwości otwierających się przed klientami zależy od rodzaju karty.

Dodatkowe przywileje dla posiadaczy kart klubowych

Przed użyciem „Sportmaster” bonusy i uzyskać możliwość zapłacić 30% ceny zakupu, należy zwrócić uwagę na dodatkowe wnioski z największych sieci sklepów sportowych. Właściciele standardowych kart niebieski otwarty dostęp do poszczególnych ofertach specjalnych. Jest to nie tylko okazja, aby zdobyć punkty, ale również 20% zniżki na szerokiej gamie sprzętu sportowego, odzieży i akcesoriów. Srebrne posiadacze kart mogą skorzystać z oferty sklepu i książka ulubionego produktu przez okres do 3 dni. Usługi dostępne ze zniżką 50%. Właściciele kart złota są klasyfikowane jako preferowanych klientów. Mają dostęp do ofert dla posiadaczy standardowych i srebrnych kart. Możesz dodać rabat większy niż 50%, od szeregu towarów, bezpłatna dostawa dużych towarów i dostępu do usługi mobilnej karty klubowej.

Karty klubowe dla mieszkańców Ukrainy

„Sportmaster” sklepów karta sieciowa klub są dostępne nie tylko dla mieszkańców Rosji, ale także obywatele Ukrainy. wystarczy, aby otrzymać kartę klubową do udziału w programie. Jest on wydawany do przechowywania każdego klienta, który dokonał zakupu w wysokości nie mniejszej niż 200 hrywien, i będzie działać w całym kraju. Karta klub nie jest rozdawane za darmo. Wystarczy wypełnić specjalny formularz i równolegle do dokonania zakupu od tej kwoty. Alternatywnie, można podać łączny kartę rabatową. Bonusy od niej zostaną przeniesione do nowego. Protestujący może stać kupujących, występując jako wypłatę gotówki i płatności kartą kredytową.

Dodatkowe korzyści dla klientów z Ukrainy

Korzyści programowe dla mieszkańców Ukrainy jest podobna do dyspozycji obywateli Rosji. Każdy klient otrzymuje z rąk jednej z kart, która będzie odpowiadać cenie nabycia. Przy zakupie towarów przekraczających granicę na standardowej karcie dokonała wymiany ze srebra. Z dalszym wzrostem kwoty środków, która dokonała zakupu, klient uzyskuje dostęp do karty złota. To determinuje wielkość zniżek na szerokiej gamy towarów, to wiąże się z uprzywilejowanego dostępu do usług sieci sklepów „Sportmaster”. Sprawdź mapę premii może być albo poprzez usługę SMS, oficjalnego sklepu online lub bezpośrednio w kasie w którymkolwiek ze sklepów.

Warunki uczestnictwa w programie

Analizując kwestię sposobu korzystania z „Sportmaster” bonusy, należy zwrócić uwagę na specyfikę korzystania z kart. W przypadku utraty ostatniego z jego nowej analogowych mogą być wydawane. warunek obowiązkowy – jest dostarczanie dokumentów, które mogą potwierdzić tożsamość aukcji właściciela produktu. To pozwoliło na przedstawienie paszportu i prawa jazdy. Z zadowoleniem przyjęła obecność czek, dowód zakupu w sklepie i jest podstawą do wcześniej zgromadzonych punktów bonusowych. W przypadku utraty karty, jest zablokowana. Wszystkie zgromadzone punkty zostają przeniesione do nowego plastiku. Jeśli informacje podane we wniosku, nie są zgodne z informacjami z dokumentu na okaziciela, karty klub nie zostanie przywrócony. Produkt aukcja – jest własnością sklepach „Sportmaster” Network. Promocje, bonusy i oferty specjalne przeznaczone tylko dla stałych klientów, posiadaczy kart.

Dodatkowe opłaty

Odnosząc się do sklepu „Sportmaster”, sprawdź premie mogą być przez kilka minut. Należy pamiętać, że Punktacja odbywa się nie tylko przy zakupie towaru za gotówkę, za wyjątkiem punktów bonusowych, ale pod pewnymi warunkami. Program praktykowane przez ładowania dodatkowe bonusy. W dniu urodzenia do niego na rachunku posiadacza karty przypada 300 bonusu. Jest to pozytywna narosłe $ 200 jednostek bonusowych. Dodatkowe punkty można zdobyć podczas wysyłania wiadomości SMS z numerem karty do liczby 9753. Wielkość przyrostu 200 jednostek. Każda sieć klient „Sportmaster” sprawdzić bonusy na mapie może w dowolnym momencie.

Szczególne warunki współpracy

Właściciel karty klubowej nie mogą być młodsze niż 18 lat. Dowiedz się premie „Sportmaster” może w każdym sklepie i na oficjalnej stronie internetowej. Sieć Przewodnik zakupów zastrzega sobie absolutne prawo do zmiany jednostronnie warunków partnerstwa. Pomimo faktu, że premie są zaklasyfikowane jako krótkoterminowe, są chwile, kiedy przypadają na karcie może trwać co najmniej 3 miesiące. Program zapewnia mobilną wersję plastiku. Prototyp jest dostępny do pobrania na oficjalnej stronie „Sportmaster” łańcuch sklepach. Sprawdź premie na mapie może być telefon typu w taki sam sposób jak dla standardu. Produkt jest przystosowany do przechowywania, a dla punktów wydatków. Aby aktywować produkt na tyle, aby wysłać krótką wiadomość z tekstem „K” na numer 9753. Określ ilość punktów jest możliwe dzięki pomocy biurku rozmowy 777-777-1 lub wysyłając wniosek za pośrednictwem wiadomości SMS z numerem karty do liczby 9753. Żądanie może zostać wysłany tylko do Numer, który został określony w karcie rejestracyjnej w kwestionariuszu.

Subtelności i niuanse, które zasługują na uwagę

Mimo atrakcyjności programu, istnieje kilka ważnych punktów, które należy zwrócić uwagę. Zgodnie z warunkami akcji, naliczone premie zostały przeprowadzone jedynie na zakup ponad 1000 rubli, czyli ponad 200 hrywien. Jeżeli przed upływem tego terminu brakuje parę rubli lub hrywien, opłaty nie są wykonane. Kolejne zakupy nie będą w porównaniu z poprzednim i nie zostaną naruszone skrzydle. Całkowite wydatki mogą spowodować tylko dostać kartę z wyższym stopniem. Odwiedzić sklep „Sportmaster”, sprawdź premie nie będzie trudne, w rzeczywistości, jak dokonać zakupu z ich pomocy. Z drugiej strony, jeżeli zakup zostanie zwrócony z powrotem do sklepu, pod pewnymi warunkami, aby przekazać kupującemu zostaną zwrócone pieniądze wypłacane tylko do towarów. Bonusy na rachunek nie są zwracane są one spalone. Należy zwrócić uwagę na fakt, że akcja nie ma zastosowania do najlepszych produktów dostępnych w sklepie „Sportmaster”. Ile premie naliczone po zakupie przedmiotów w niskiej cenie, nie warto sprawdzić. Program będzie obowiązywać do 1 stycznia 2016 r. Wymieniać zgromadzone premie nie są przewidziane w gotówce.