589 Shares 2211 views

Najdroższa restauracja w Moskwie – co to jest

Wybierając najdroższą restaurację w Moskwie, nie można dać uprzywilejowania danej instytucji. Co najmniej 5 restauracji twierdzi, że ten tytuł. Ale być może z tej różnorodności każdy może wybrać dla siebie ten, który chce odwiedzić.


Jedną z popularnych restauracji w Moskwie, gdzie można spróbować wyśmienitej kuchni – jest restauracja "Turandot". Jego projekt przypomina dwupiętrowy pałac luksusowy, którego stworzenie trwało wiele lat. Orkiestra, kelnerzy ubrani w kostiumy średniowiecza, zanurzają gości tej restauracji w rodzaj przedstawienia teatralnego, w którym są głównymi bohaterami.

Autorkę autora w restauracji nie pozostawia nikogo obojętnego. Jest to wyrafinowanie Francji w połączeniu z oryginalnymi motywami chińskimi. Tutaj możesz spróbować "foie gras w stylu hongkońskim" lub delikatnego "łososia w sosie imbirowo-miód". Średnia kwota w tej restauracji wynosi około 4000 rubli, a przez długi czas "Turandot" był najdroższą restauracją w Moskwie.

Ale czas nie stoi, a nowe restauracje zaczęły twierdzić, że ten tytuł. Dzisiaj restauracja popularnej kuchni "Varvara" Anatoly Komma jest bardzo popularna. Oferuje swoim gościom klasyczne dania kuchni rosyjskiej, przygotowywane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Ta najdroższa restauracja w Moskwie zaskoczy Cię oryginalnością.

Nawet nazwy oferowanych potraw są prawdziwą tajemnicą. Na przykład "Historia kraba Kamchatka" lub "Nieznany Wschód". Każdej nocy od wtorku do soboty szef kuchni spędza gastronomiczne występy w restauracji, gdzie goście, nie znając obiadowego menu, są powierani na smak szefa kuchni. Przeciętny rachunek w tej instytucji wynosi około 4000 rubli, ale w żaden sposób nie przeraża odwiedzających.

Biorąc pod uwagę najdroższe restauracje w Moskwie, należy zwrócić uwagę na instytucję i "Mario". Jest to popularna restauracja z włoską kuchnią, która oferuje miłą atmosferę i wyśmienite potrawy z szefa kuchni, które zadowolą każdego smakosza. Średnia kwota w tej restauracji zaczyna się od 4 000 rubli, ale uważam, że wizyta w zakładzie Mario nie jest stratą pieniędzy.

Kolejna najdroższa restauracja w Moskwie – "Pasha". Jest to instytucja w stylu arabskim, która oferuje swoim gościom zanurzenie w prawdziwej orientalnej baśni. Urokliwy aromat hawajskiego i niepowtarzalny taniec brzucha wykonany przez orientalne piękno przyciąga coraz więcej turystów do restauracji.

Tutaj można spróbować bardzo smacznych potraw kuchni arabskiej, a menu charakteryzuje obfitość i splendor. Menu europejskie składa się z lekkich i eleganckich potraw o delikatnym smaku i aromacie. Kuchnia japońska jest reprezentowana przez szeroki wybór bułek, sushi i sashimi. Średnia kwota wynosi około 3000 rubli.

Wreszcie kolejną najdroższą restauracją w Moskwie jest Godunov. Jego twórcy oferują swoim gościom zanurzyć się w atmosferze kupca Rus i spróbować oryginalnych dań kuchni rosyjskiej. Każdego dnia restauracja organizuje kolacje w języku rosyjskim, a wieczorami zespół grający instrumenty i śpiewaków grają romskie powieści. Przeciętny rachunek w restauracji to także około 3000 rubli.