127 Shares 1148 views

Miasto Szpital Dziecięcy 1 Vanguard. Struktura instytucji medycznej

Dziś, czytelnik będzie prezentowana do miasta Szpitalu Dziecięcym 1 Vanguard. Ta instytucja medyczna zasługuje na szczególną uwagę. Po tym wszystkim, to traktuje dzieci. rodzice fotografowanej osoby płacą dużo czasu. Wybór Szpitalu Dziecięcym, gdzie ma być leczony, jak również obserwowane, nie jest takie proste. Musimy zbadać zakres usług, jak również koszty utrzymania i warunków pobytu. Wszystko to wskazuje na liczne opinie.


Więc jakie są zalety i wady mają DGB 1 na awangardy? Należy zwracać uwagę na to? Jak mogę umówić się na jednej lub innego specjalisty? Wszystko to można znaleźć na. Niektóre opinie mogą być odwrotnie. Jest to normalne i nie powinno odstraszać. Po tym wszystkim, każdy ma swoje żądania do szpitala dziecięcego. Fakt, że jeden wydaje się być normalne dla innych jest niedopuszczalne.

opis

Co jest badane placówki? Miasto dzieci Szpital na awangardy – to instytucja, w której dzieci są leczone. Zapewnia szeroką gamę usług, z których niektóre są płatnych i bezpłatnych. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że jest w szpitalu. Jeśli to konieczne, dziecko będzie w murach szpitala i korzystać z jego usług.

Wiele z nich zadowolony, że instytucja oferuje płatnych usług. W razie potrzeby rodzice mogą zabrać dziecko do prywatnego pokoju, a także zapłacić za wizytę lekarza lub czeków. Wszystko zależy od ich chęci i zdolności. United ma specjalistycznego szpitala. Ten multidyscyplinarny ośrodek medyczny. Tak, można uzyskać pomoc we wszystkich kierunkach.

struktura

1 plac City Hospital (awangardowy – ulica, na którym budynek instytucja) – jest, jak już zostało powiedziane, multidyscyplinarnym klinice. Jaka jest jej struktura? Jakiej pomocy można znaleźć tutaj?

Przeznaczyć wiele różnych działów. W zasadzie nie ma istotnych różnic w porównaniu z wszystkimi innymi dużych klinikach publicznych nie. Dlatego możemy zauważyć podobieństwa w budowie do szpitala innych dzieci.

Wśród oddziałów można znaleźć:

 • klinika;
 • stomatologia;
 • oddział pediatryczny;
 • chirurgia;
 • neurologia;
 • Laboratorium diagnostyczne;
 • choroby zakaźne;
 • dział neurochirurgii;
 • oncohematology;
 • urazy;
 • kardiologii;
 • biuro, odkrywania i traktowane na alergie;
 • urologia;
 • gastroenterologia;
 • okulistyka;
 • ginekologii;
 • szpital.

W związku z tym możliwe jest praktycznie każdej choroby stosuje się do instytucji. Tutaj zwiedzający powiedzieć, z pewnością pomogą każdemu dziecku. Co najważniejsze – posiada politykę MLA lub DPA. Albo trzeba zapłacić za niektóre usługi.

zapłacić usługi

I jakie dodatkowe funkcje można dostać za pieniądze? Co dzień w tym obszarze City Szpitalu Dziecięcym 1 w Vanguard? Płatnych usług, sądząc po opiniach, istnieje duże zapotrzebowanie. Wielu rodziców są skłonni przyczynić się pewną kwotę do swoich dzieci, aby otrzymywać najlepsze leczenie.

W tej chwili pacjenci mogą dostać za pieniądze, wszystkie te same procedury jak za darmo. miejsce tylko dla takich prywatnych obywateli. Plus, możesz:

 • przeprowadzenie szczepienia szczepionkami obcych;
 • zakup oddział wyższą będąc w szpitalu;
 • wezwać lekarza do domu;
 • usługi szpitalne dostać do domu (w tym masażu niemowląt).

Jak pokazuje praktyka, zapłacił technik – gwarancję, że dana osoba zostanie przyjęta w stosownym czasie. Niewielkie opóźnienia i czeka na okazję, ale obecność płatnego serwisu oferuje 100% szans na uzyskanie badanie lub leczenie.

Kontakt

Który oferuje Połączenie Kontakt Miasto dzieci Hospital 1 w Vanguard? Telefon i oficjalna strona internetowa – to przez te źródła mogą pozostać w kontakcie z organizacją.

Dla niektórych połączeń telefonicznych? Wszystko zależy od tego, gdzie chcesz dotrzeć. Chodzi o to, że Departament ambulatoryjne i szpitalne różnych numerów. Więc pierwszą rzeczą, którą chcemy określić kolejność, gdzie zadzwonić.

W rejestrze (wezwanie szpitale Center) może być osiągnięty za pomocą numeru 8812417 21 21 od poniedziałku do piątku trzeba zadzwonić od 8 rano do 8 wieczorem. Weekend – 09:00 i 16:00. W innym czasie, skontaktuj organizacja nie włącza się w żaden sposób.

Ma dzieci City Hospital 1 Vanguard (przychodnia) telefonu. Jeśli trzeba zadzwonić do szpitala, trzeba wybrać kombinację 8,812,735 44 44. Tutaj jest to możliwe, aby zadzwonić przez całą dobę. O każdej porze dnia i nocy pracowników lub lekarza dyżurnego, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

recordation

Jak mogę umówić się na jednej lub innego specjalisty? Chodzi o to, że realizacja tych pomysłów możliwe na kilka sposobów. Odwiedzających, aby wskazać, że można uzyskać dostęp do wszystkich źródeł komunikacyjnych dla realizacji idei.

Który oferuje możliwości city Szpitalu Dziecięcym 1 w Vanguard? Powołanie do lekarza przez telefon. Trzeba zadzwonić w organizacji rejestru. Dość popularna metoda, która pozwala, bez żadnych szczególnych problemów rejestracji wstępnej do konkretnego serwisu.

Można również dostać się do lekarza przy pomocy osobistej wizyty w klinice. I w rejestrze nagrać lub wziąć bilet w recepcji. Również dobry sposób, który jest dość powszechnie stosowane.

Co będzie dalej? Miasto Szpital Dziecięcy 1 Vanguard oferuje umówić za pomocą oficjalną stronę. Wystarczy odwiedzić stronę i wybrać, gdy dgb.spb.ru pozycja „Spotkania”. Dalsze wypełnionym standardowy wzorzec.

adres

A gdzie dokładnie jest badane placówki? Miasto Szpital Dziecięcy 1 Vanguard – multidyscyplinarnym klinice ze szpitala, który służy mieszkańcom Petersburgu. W tym mieście jest miejsce badane.

Jaki jest dokładny adres? Petersburg, ul. Awangarda, 14 A. To musi przyjść do wszystkich mieszkańców miasta, jeśli chcą dostać coś lub inne badania lub oddanie dziecka do szpitala. Poliklinika oraz siedziba dzieci są pod tym samym adresem. To cieszy wielu rodziców.

Jak się tam dostać

Teraz rozumiem dokładnie Gdzie miasto Szpitalu Dziecięcym 1 Vanguard. Jak dostać się do tej instytucji? Więcej informacji na ten temat można zobaczyć na oficjalnej stronie organizacji. Istnieje również interaktywna mapa, która pozwala dokładnie zrozumieć położenie szpitala.

Rozpocząć swoją ścieżkę polecaną przez stację metra „Prospect Veteranov”. Nie potrzebują dostępu do wspomnianego podglądu na autobus 130 lub na wózku z trasy 37 lub 20.

Jeśli chcesz, możesz czekać na minibusami. Pasują pod numerami: 246, 195, 20, 130, 197, 165. Przystanek nie jest daleko od szpitala. Dlatego osiągnięcie awangardzie nie będzie trudno znaleźć placówki medycznej.

lekarze

Ramki który może zaoferować Szpitalu Dziecięcym City 1 Vanguard (kliniki)? Lekarze pracują tu wszyscy z wyższym wykształceniem. Niektóre mają kilka. Ramki są ciągle ulepszane, praktykowane, a także kursy dokształcające.

Wśród personelu tam i lekarza wyższej kategorii (na przykład lekarzy czy okulistów) i kandydatów nauk medycznych (neonatolodzy, pediatrzy, neurolodzy). Młodzi profesjonaliści się rzadko. Ale wskazują one rodzice wiedzą dokładnie, co ich praca. Straszny zaufanie lekarzy pracujących w VSD 1 Petersburg, jego dziecko.

To samo dotyczy personelu, który pracuje w szpitalu. Lekarze uprzejmy, przyjazny i uprzejmy. Dla dzieci starają się znaleźć indywidualne podejście. Takie warunki oferuje szpitala miejskiego dzieci w awangardzie. Poliklinika i szpital tutaj wiele zachęcające.

opinie

Że w ogóle myśleć o rodziców badanych instytucji? Jest to trudne do ustalenia. W końcu, jak wielu ludzi, tyle opinii. Niektórzy wskazują na fakt, że jakość usług nie jest najlepszy w szpitalu. Ponadto, jest niski poziom komfortu.

Inną kategorią osób odchodzących pozytywną opinię na temat organizacji. Szpital Dziecięcy 1 Vanguard oceny zarabia głównie pozytywne. Podkreśla, przyjazny i uprzejmy personel, wykształcony i zna swoich lekarzy biznesowych. Również wielu podkreślić, że istnienie usług płatnych mieć tylko pozytywny wpływ na szpitalu. kosmetyczne naprawy jest wykonany. Dlatego oskarżenia w niskim poziomem komfortu nie mają żadnego potwierdzenia. Tak, do prywatnej kliniki daleko. Ale dla domków publicznych są bardzo dobre.

Należy złożyć wniosek o pomoc tutaj? Jeżeli istnieje pragnienie i potrzeba, tak. Usługa DGB 1 w Petersburgu oferuje komfortowe, ale nie takie jak w prywatnych klinikach. Główną zaletą – jest możliwość uzyskania usługi w domu. Wracając do badanej szpitalu, nie można się martwić o to, co lekarze popełnili błąd. Przed ustawieniem każdego diagnozy jest przypisany do szerokiego zakresu badań i analiz, które pomagają dokładnie zidentyfikować konkretnej choroby.