737 Shares 4605 views

Film „Morderstwo pierwszego stopnia”: aktorzy i role

Tematem dzisiejszej opowieści – historia i aktorzy filmu „Morderstwo pierwszego stopnia”. Pokazuje odcinek pilotażowy miał miejsce w 2013 roku. Film zyskał popularność wśród widzów, więc pokaz zaczął strzelać wkrótce.


Amerykański scenarzysta, dziesięciokrotnie zwycięzca „Emmy” Stevena Bochco – „Morderstwo pierwszego stopnia”, jeden z twórców filmu Aktorzy pojawiający się w odcinku pilotażowym, i wystąpił do trzech sezonów serialu.

historia

Akcja rozgrywa się w San Francisco. Terry Inglish i Hildy Mulligan – bohaterowie serialu „Morderstwo pierwszego stopnia”. Aktor, wystąpił, rozpoczął swoją karierę z udziału w musicalach. Krótko o nim i innych twórców serialu opisanym poniżej.

Detektywi badają poważne przestępstwa. Wydarzenia początek Inglish i Mulligan próbują znaleźć uzależniony zabójca. Bada przestępstwa, bohaterowie filmu początkowo nie widział go jak nic specjalnego. Nic, co by ustawić go spośród kilkudziesięciu przypadkach, które prawie codziennie napotykają w postaci filmu. Stopniowo jednak, dochodzenie prowadzi je do dyrektora dużej firmy zajmującej się rozwojem zaawansowanych technologii.

Zbieranie informacji o ofiarach, Inglish i Mulligan będą wiedzieć, że współpracuje z firmą Erika Blanta – dość ważną postacią w fabuły filmu „Morderstwo pierwszego stopnia”. Aktor wykonany obraz na ekranie, publiczność jest dobrze znana. Po tym wszystkim, grał jedną z postaci w popularnych filmach o Harrym Potterze.

Wkrótce zamordowany attendant Erika Blanta. Detektywi uważają, że te dwie zbrodnie są połączone ze sobą. Ale to nie jest tak łatwe do udowodnienia zaangażowanie Blunt. Jest to dramat tie przestępca „Morderstwo pierwszego stopnia”.

Aktorzy

Terry grał Inglisha Tey Diggz. Hildy Mulligan – Kathleen Robertson. Tom Felton zagrał rolę milionera Erika Blanta w filmie „Morderstwo pierwszego stopnia”. Aktor Dzheyms Kromvel grał prawnika Blunt – Warren Daniels, następnie odmówił bronić się milionerem. W jego miejsce wszedł David Hertzberg, grany przez Richarda Schiffa. Inni aktorzy "morderstwo pierwszego stopnia": Mimi Kirkland, Ian Entoni Deyl Rafael Sbardzh Bess Rouse, Steven Weber, Nicole Ari Parker.

Tey Diggz

Zagrała w serialu „Morderstwo pierwszego stopnia” kariera aktorska rozpoczęła się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Tey Diggz urodził się w 1971 roku. Ukończył Uniwersytet w Syracuse. Wkrótce po otrzymaniu stopnia Bachelor of Arts zadebiutował aktor wziął udział w musicalu „Carousel”. W 1998 roku zagrał główną rolę męską w melodramacie „Jak Stella zdobyła miłość”. Wystarczy Diggs filmografia ponad 20 utworów w filmach. Wśród tych ról w takich filmach, jak „Dom na przeklętym wzgórzu”, „tylko pocałunek”, „Chicago”, „ciemny cukier”, „Drum”.

Kathleen Robertson

Aktorka urodziła się w 1973 roku w Kanadzie. W wieku dziesięciu, zaczął chodzić na lekcje aktorstwa, był również zaangażowany w wokalu i choreografii. Kiedy Kathleen miał dwanaście lat, dostała swoją pierwszą rolę w filmie, a wkrótce przeniósł się do Los Angeles. Szeroki sława przyszła do Robertson po serialu „Beverly Hills 90210”. Początkowo aktorka miała zagrać wszystkie 5 odcinków popularnego projektu telewizyjnego. Ale tak się złożyło, że Kathleen Robertson zagrał rolę Kler Arnold przez cztery lata.

Inne filmy z udziałem aktorki. „Koniec kłamcy”, „Pocałunek śmierci”, „luksus”, „logika” niewierności

Tom Felton

Popularny brytyjski aktor i piosenkarz, urodzony w 1987 roku w Londynie. W wieku dziesięciu lat, po raz pierwszy pojawił się na planie. Pierwszą rolę zagrał w filmie „złodziei”. Naprawdę dobrze to aktor rozsławione przez filmowej adaptacji słynnej książki „Harry Potter”. On stworzył obraz na ekranie Drako Malfoya wpływ na przyszłą karierę. Felton został ustalony do roli aroganckiego i aroganckiego faceta. Dyrektorzy często następnie zaproponował mu podobną rolę. Inne filmy z udziałem Toma Feltona: „Anna i król”, „Ucieczka z Vegas”, „zjawisko”, „Wilki i owce”.