889 Shares 9845 views

Smażony lavash z serem i kiełbasą: oryginalne przepisy

Smażony lavash z serem i kiełbasą często przygotowuje się na rodzinne śniadanie, a nawet zabiera ze sobą na piknik. Ten przystawek jest szczególnie dobry, ponieważ jego skład może się zmieniać, dodając do napełniania tych lub innych składników. Za każdym razem otrzymasz nowe i smaczne potrawy.


Opcja z grzybami marynowanymi

Dzięki tej recepturze można szybko przygotować gorącą przekąskę, która będzie przyjemnym dodatkiem do posiłku rodzinnego. Aby przygotować pyszny pieczony frytki z serem i kiełbaską, przed przyjazdem do najbliższego supermarketu należy podać niezbędne produkty. Tym razem powinieneś mieć do dyspozycji:

  • Za sto gramów marynowanych grzybów i sera śmietanowego.
  • Para cienkich liści lawendy.
  • Dwieście gramów holenderskiego sera i kiełbasy wędzonej.
  • Kilka łyżek nie jest zbyt tłusta kwaśna śmietana.

Przed rozpoczęciem gotowania smażonego lavasha z serem i kiełbasą sprawdzić, czy na ręku znajduje się garść oleju roślinnego.

Opis procesu

W jednej misce połączyć stopiony ser i śmietanę. Wszystko właściwie zmielone do jednorodności. Powstała masa smaruje powierzchnię chleba pita i rozprowadza na niej ciętą kiełbasę, posiekane grzyby i tartym serem. Następnie zwija się i pokroić w plasterki.

Przygotuj smażony lavash z serem i kiełbasą w ogrzanej patelni smarowanej olejem roślinnym. Po uzyskaniu pięknego złotego odcienia, jest usuwany z ognia i rozłożony na papierowej serwetce. To pozbędzie się tłuszczu. Ta recepta jest unikalna, ponieważ może być modyfikowana. W willi marynowane grzyby zastępuje się słodkim bułgarskim pieprzem lub ogórkami konserwowymi.

Opcja z koreańskimi marchewkami

To danie będzie prawdziwym błogosławieństwem dla gospodarzy, do którego nagle przyszli goście. Niespodziewanie spojrzeni przyjaciele mogą służyć lavash (smażone). Kiełbasa, jajka, ser i koreański marchewka będą najlepszą bazą do wyrobu prostych i oryginalnych przekąsek. Aby zrobić taką zabawę, potrzebujesz:

  • Chleb cienkiego bloku pita.
  • Koreańskie marchewki.
  • Trzysta gramów kiełbasy gotowanej.
  • Trzy gotowane jaja.
  • Dwieście gramów twardego sera.

Dodatkowo w kuchni powinna być trochę czosnku, majonezu i oleju roślinnego.

Kolejność działań

W głębokiej misce, pociąć mały kiełbasecznik i koreański marchew. Jeśli jest zbyt soczysta, to jest wstępnie wyciskany z cieczy. Majonez rozprzestrzenia się w tym samym pojemniku. Ważne jest, aby upewnić się, że napełnianie nie jest zbyt suche, ani zbyt płynne.

Następnie do otrzymanej wagi dodać tarty ser, przechodzić przez specjalny czosnek prasowy i rozdrobnione gotowane jaja. Prawie gotowe faszerowanie solone, sezonuj z pieprzem i dobrze wymieszaj. Następnie rozprowadza się na powierzchni ciętego lavasha na kawałki i składa się z koperty.

Przygotuj tę przekąskę do dobrze podgrzanej patelni, uprzednio smarowanej olejem roślinnym. Przetwórcy smażą z obu stron. Powinien być wykonany na średnim ogniu przez kilka minut. W trakcie przygotowywania należy dokładnie sprawdzić, czy koperty z wypełnieniem nie palą się.

Pieczona prażona lawa z kiełbasą i serem, przepis Co jest uważane w dzisiejszej publikacji, rozłożone na czystej serwetce, tak że z niej nadmiar oleju opróżniony. Po papierze wchłania resztki oleju, przekąskę umieszcza się na pięknej płycie wyłożonej liśćmi sałaty i podawanej do stołu. Smażony lavash, przygotowany zgodnie z technologią opisaną powyżej, jest równie dobry zarówno w wstępnie ogrzanym, jak iw schłodzonym kształcie.