533 Shares 9530 views

Liposukcja – odsysanie tłuszczu

Jeśli się twoja twarz wygląda młodziej – jest twój cel, istnieje wiele metod leczenia, które mogą Ci w tym pomóc. Ale jeden z najbardziej popularnych, zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet – odsysanie tłuszczu. Odsysanie tłuszczu lub powiek może pomóc w oczy wyglądać młodo i świeżo i często w połączeniu z innymi zabiegami operacyjnymi anti-aging i nie-chirurgicznymi.

Problemy takie jak zmarszczki, obrzęki i nadmiaru skóry z powiek górnych i dolnych, czynią nas wygląda starzej. Operacja wystające powieki, często w połączeniu z innymi sposobami, takimi jak wyciąg brwi, czoło lub wyciągu nominalnej. Spolzshey przepuklina dolną powiekę tłuszczu również nasze oczy zmęczone i byliśmy o wiele starsze niż naprawdę jesteśmy. Odbyło się cienką ścianę tkanki włóknistej z wiekiem tkanki tłuszczowej wiek „zrazy” i przechodząc do przepukliny, określane przez ludzi „worków pod oczami”. Zarówno mężczyźni jak i kobiety uzyskać doskonałe wyniki przy użyciu powiek, usuwanie worków, wyciągając powieki i zobaczył się w lustrze znacznie odmłodzony.

Oko jest prawdopodobnie najbardziej atrakcyjnym elementem ludzkiej twarzy. Nawet jeśli twój nos nie jest doskonały, a skóra nie jest doskonały, a usta są dalekie od ideału, parę pięknych oczach na tyle, aby zrekompensować wszystkie braki w twarz. Dlatego blepharoplasty chirurgia pozostaje najbardziej popularny ze wszystkich. Zarówno mężczyźni jak i kobiety są dotknięte przez grawitację, szkodliwe działanie promieni słonecznych i innych związanych z wiekiem zmian prowadzących do zwiotczenie skóry i utratę elastyczności. Wynik powieka – daje nie tylko wygląd odmłodzony wygląd, ale również sprawia, że czujesz się młodziej, co jest bardzo ważne.

Blefaroplastikaka lub powiek składa się z dwóch opcji – chirurgia z dolnym i górnym powiek. Podczas zabiegu usuwa nadmiar skóry, przepukliny tłuszczowej, jeśli w ogóle, co prowadzi do zupełnie naturalny i młodego umysłu twoich oczach.

Wyglądasz jak promień, czujesz się lepiej, młodziej i bardziej pewny siebie, co w efekcie poprawia swoje życie osobiste i biznesowe.