304 Shares 8021 views

Balerinki w kolorze czarnym współczesnej mody. Reguły wyboru, rekomendacje stylu

Wiele pań zasadnie sądzić, że czarny balet mieszkania – jest to bardzo dobry wybór, ponieważ buta bazowej. Są wygodne i uniwersalne, mogą być uzupełnione przez wiele różnych obrazów. Wydawałoby się, że taka rzecz jest dość proste i nic nadzwyczajnego nosić baleriny, no. Ale tu trzeba znać pewne niuanse i bardzo troskliwy o szczegóły.

Z rusztowania sceny na ulicach miast

Sama nazwa tego buta pokazuje prototyp należącej do świata sztuki. To jest naprawdę. W sercu projektowaniu tego typu obuwia – Balet pointe buty. Tylko wtedy, gdy w teatrze znajdziesz najwięcej białe lub beżowe buty w modzie ulicznej dominują głównie mieszkania balet czarny, ciemny szary, brązowy. Nierzadko, oczywiście, i jasne kolory. Ale białe baletowe mieszkania są mniej powszechne, zbyt dużo jak są one na pointe. Jak i białe buty z koronki przypominający skate.

Najszerzej stosowane uniwersalny czarny balet mieszkania znajdują się w stylu casual. To dopasowanie i zwięzła forma, w harmonii z różnych rzeczy, a ich wygody.

Jak wybrać baleriny

Czarne buty z dowolnym stylu wymaga szczególną ostrożność przy zakupie. Zwłaszcza jeśli chodzi o naturalnej zamszu. Materiał powinien być dobrej jakości, a farba nie powinna być na palcach. Należy zwrócić uwagę na sposób, but jest przymocowana do podeszwy. Nie myśl, że jeśli buty wyglądają niewiarygodne, to jest po prostu oszustwem percepcji. Najprawdopodobniej tak naprawdę rozpadać zaraz po zakupie. Balerinki zamsz czarny musi być solidna i dokładna, to będzie im łatwo zająć, i one trwać długo. Nie zapomnij od razu kupić specjalne narzędzia do zamszu.

Jeśli chodzi o skórę, szukać śladów kleju wokół podeszwy, bez zarysowań. Balerinki czarnej skóry też trzeba dbać, dbać o odpowiedni krem.

Nie mniej popularne modele i tkaniny. Jest praktyczny i niebrudzący, ale w porównaniu do niego jest znacznie lepiej chroni skórę przed wilgocią. Zakup lniane lub denim czarne baleriny, należy uważnie patrzeć w szwach – muszą być czyste i schludne.

Innym ważnym czynnikiem i akcesoria: guziki, klamry, girlandy. Oczywiście, dobry producent nie pozwoli sobie głupie, aby zapisać się na jakości.

Z tego, co nosić baleriny

Ten but, prawdopodobnie bardziej niż ktokolwiek inny, nadaje się do szerokiej gamy stylów. Czarne mieszkania balet odpowiednie do tworzenia obrazów. Romantyczne Staraj się nosić buty z długą fioletową sundress lub purpurowy kolor, ozdobione nadrukami i uzupełnić ją z małą torbę na ramieniu i krótką kurtkę dżinsową.

Chcesz coś bardziej śmiałą? Wybierz do ultra modne mieszkania balet przetarte dżinsy, białą koszulkę z jasnym wzorem i czarną skórzaną kurtkę.

Balet Czarny może uzupełniać garnitur lub ciemny odcień midi długość sukienki w stylu biurowym. Szczególnie dobre te buty dla tych, którzy są w pracy nie tylko siedzieć w biurze, ale również uruchomić po schodach.

Trzeba też wspomnieć o długości spodni. Balerinki i połączeniu ze spodenkami, ale najlepiej nadaje się do nich i 7/8 długości midi. Parted kostki wystającym spod nóg i podkreślone śliczne buty, wyglądają bardzo wyrazisty i przeprowadzić ich ostrość obrazu. Choć warto spojrzeć baleriny w połączeniu z szerokimi spodniami, które są zaostrzone nogi w kostkach lub gumek kuliske.

Style i odmiany

Balerinki – rzecz na raz i neutralny i dość wyraziste. Spośród wszystkich odmian, które dziś jest wypełniona rynku każdy może znaleźć coś fashionistka, że odwołania do niej.

Co do zasady, czarne baleriny – to rzecz w stylu casual. Ale można je rozwiązać w innym stylu: romantycznym, etnicznej, kraju.

Wszystko zależy od akcesoriów, które są uzupełnione. Koronki, koraliki, cekiny dają buta kobiecy, romantyczny nastrój. Te mieszkania balet nie są dostosowane do sportowego wizerunku, koniecznie powodując niezgodę. Najlepsze są one połączone z sukienki. Ale buty, ozdobione przeszyciami sportowych i innych elementów w tym stylu jest bardziej odpowiedni do mostu, i luźne spodnie.

Dress code

W każdym razie, wybierając harmonijne cebulę, należy wziąć pod uwagę czas i miejsce. Jeśli sytuacja wymaga wybrać piętę – wybierz piętę. Balerinki Black – but na spacery, zakupy, wycieczki i podróże. Na świeckiej recepcji, będą wyglądały jak para zwykłych na balu królewskim.

Nie mniej nieodpowiednie czarne balet mieszkania są na plaży. Lepiej zdecydować się na gumy piankowej japonki lub gumy.

Brzeg rzeki lub las krawędź – nie jest najlepszym miejscem, w którym konieczne byłoby chodzić w takich butach. Format pikniku country jeszcze bardziej skłonne do Koedam, trampki, a nawet buty gumowe.

Ale jeśli pójdziesz, powiedzmy, na wycieczkę autobusem lub zwiedzanie miasta, poczuć te buty wygodne buty – nie pożałujesz!