369 Shares 8494 views

Aparat nie działa w Skype – możliwe sposoby rozwiązania problemu.

Coraz bardziej popularnym środkiem komunikacji, a komunikacja jest różnorodność produktów oprogramowania, wśród których są szczególnie popularne Skype. Kamera dla Skype – jest głównym środkiem komunikacji. To okno, które pozwala widzieć rozmówcę, aby ją poczuć. Możemy powiedzieć, że nawet pozwala odejść bez wychodzenia z mieszkania. Bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które na co dzień staje się coraz bardziej popularne.

Dość często zdarzają się sytuacje, gdy aparat nie działa w Skype. Większość ludzi panikuje i prowadzić swój sprzęt do najbliższego punktu serwisowego. Jednak, jak pokazuje praktyka, nie jest tak duży problem, aby przyciągnąć ekspertów stron trzecich. Można go rozwiązać na własną rękę i nie ma potrzeby tego specjalistycznej wiedzy.

Zaczynamy od sprawdzenia połączenia z aparatem. Wiąże się to tylko przez jednego kabla z interfejsem USB. Jedną z najczęstszych przyczyn, że aparat nie działa w Skype – jest wyciągnąć wtyczkę z grupy łącznikowej płycie głównej. Wszystko musi być mocno zakorzeniona.

Następnie należy wykonać test na wydajność urządzenia wideo. Na początkowym etapie konieczne jest, aby sprawdzić, jak dobrze zainstalowane sterowniki i czy są one w ogóle. Prowadzi to również do tego, że aparat nie działa w Skype. Do tego testu, należy przejść do Menedżera zadań. Aby to zrobić, należy wywołać menu kontekstowe , naciskając odpowiednie przyciski na etykiecie „Mój komputer”. W liście rozwijanej „Właściwości”, wybrać pozycję. W oknie, które się pojawi, kliknij lewym przyciskiem myszy kartę, wybierz „Menedżer urządzeń”. Ponadto, w oknie, które się otworzy, trzeba śledzić stan kamery internetowej. Nie może mieć różne ikony alarmowych obok urządzenia. Jeśli występują problemy z Twoich postów kamer zaleca, aby ponownie zainstalować sterownik dla niego. Jeśli występują problemy, wszystkie okna są zamknięte, możemy przejść do następnego kroku.

Następnie wykonujemy rozpoczęcia programu i sprawdzić – nie aparat działa w Skype. Aby to zrobić, przejdź po pobraniu aplikacji z menu Narzędzia i ustawić sub. Następnie przeniesiony do „Video Setup”. W oknie, które zostanie otwarte, zobaczyć obraz testowy – kogoś bliskiego na ekranie w czasie rzeczywistym. Jeżeli obraz nie pojawia się, a następnie spójrz tutaj strojenie. Wymagało to jako źródło wideo aparat musi być określona. Na tej liście rozwijanej wybierz żądane urządzenie.

Jeżeli wszystkie powyższe nie pomoże i nie działają kamery na Skype, mogą zaktualizować system lub program. To może także zainstalować starszą wersję tej aplikacji. Zwłaszcza wtedy, gdy urządzenie nie jest bardzo świeże. W takiej sytuacji lepiej jest szukać pomocy u wykwalifikowanego technika. Własną rękę, bez specjalnego przeszkolenia do wykonywania takich manipulacji trudne. A wynikiem ich niewłaściwego wdrożenia mogą być katastrofalne.