520 Shares 1038 views

Smaczne ryby w bułce tartej Gotowanie tajemnic

Smażone panierowane ryby – Naczynie z bogatym smaku i ciekawej strukturze, która ma nie tylko intrygujący aromat, ale także wygląda reprezentacyjny i apetyczny. Dlatego, aby przygotować to danie, a można pomachać do uroczystej kolacji, zwłaszcza jeśli wybierzesz jeden z szlachetnych gatunków ryb. Ale dla zwykłego codziennego menu, ten pomysł jest bardzo dobry – plastry płatniczym w ostry może zamienić zwykły rodzinny obiad w prawdziwe święto smaku.

nadaje ryby

W cienkiej panierce najlepiej gotować filety. Doskonale nadaje Panga, łepak, plamiaka, dorsza, mintaja i innych odmian z małą ilością kości. Doskonałym wyborem dla świątecznego menu będzie łosoś, pstrąg, tuńczyk.

Sekrety udanego panierce

Istnieje wiele alternatyw dla zwykłej bułki tartej ze sklepu. Nie bój się eksperymentować, próbując znaleźć najlepszy przepis. Ryby w cieście może być przygotowana w grysiku, mielonych chipsy ziemniaczane, mieszaninę okruchy chleba i mąki. Aby potrawa wyglądać piękniej, można dodać do tartej drobno posiekanego koperku. Szczypta papryki lub kurkumy zrobić naczynia kolor jasny.

Bardzo smaczne okazuje czerwony filet rybny, panierowane w maku, biały lub czarny sezam. Jedzenie uzyskuje się nie tylko w szkole, ale również jest nietypowy i uwodzicielski.

Sposób wytwarzania

Istnieją ogólne zasady, które można gotować ryb w panierce. Przepis ze zdjęciem pomogą uzmysłowić jak proces wygląda.

Wyciąć filety na kawałki. Mogą być wielkości dłoni, z cienkiej kiełbasy lub pudełka zapałek. Przygotuj miskę z bitych jaj, płaskiej płyty z bułką tartą i innego pojemnika – z mąką. Pre-roll ryby w mące jest opcjonalne, ale krok ten pozwala mieszanina jajkiem i bułką tartą lepiej jest zatrzymać się na mięsie.

Dip plastry w mieszaninie jajka, może być wszystko na raz. Mieszać, równomierny rozkład ciężaru. Toczyć w bułce tartej, naciskając kawałki ręki położyć grubszą cienkiej panierce. Pobierz ryb w gorącym oleju.

Fry potrzeba nie mniej niż 5 minut z każdej strony. Nie od razu włączyć kawałki na patelni, ciasto powinno „chwycić”. Po kilku minutach po włączeniu kawałek łatwo, ostatnio, przywiązanie do dołu.

pomocnych wskazówek

Filet może być wstępnie posypać z sokiem z cytryny, to daje smak. Do przygotowania ryby panierowany pożądane stosowanie oliwy z oliwek lub masła. W przypadku korzystania z oleju słonecznikowego, dać pierwszeństwo wyrafinowanej bezwonne. Home zagłuszyć wszystkie smaki. plasterki marynowane trzeba po prażenie, albo niech sok ryb, które po prostu zanurzyć chrupiące.

służyć

Delikatne puree, pieczone w stylu rustykalnym Kliny ziemniaczane, warzywa z grilla – wielka firma łowić w bułce tartej. Można złożyć leczyć danie, kasze, ryż, na przykład ostre, przyprawione masła. Odpowiednie chrupiące ryby i makarony. Przy stole ustawienie składa hołd spodki w małych miseczkach, w którym będzie można zanurzyć chrupiące kawałki. Świeże zioła i warzywa sezonowe doskonale podkreślają smak i konsystencję żywności.