245 Shares 4555 views

Centra handlowe w Moskwie wygoda, adres i opinie

Jakie są centra handlowe wokół zegara w Moskwie? Teraz uczymy. W tym artykule opiszemy te kompleksy, jak również powiedzieć, co można je kupić.


Nie ma, być może, nie jedna kobieta, którzy nie chcieliby zakupy. Wiele osób może spędzić godziny patrząc na ciebie jak bluzki lub parę butów. Ale są też inni (zarówno kobiety jak i mężczyźni), którzy nie mogą znieść tłumy, goniąc okazja. Albo po prostu pracować i nie zawsze można znaleźć czas, aby pójść do sklepu i zrobić kilka niezbędnych zakupów. Zatem pomoc może przyjść okrągły zegar centrach handlowych.

Takie kompleksy są często otwarte tylko w dużych miastach, gdzie duży napływ ludzi. I nie zawsze, większość z nich może uczestniczyć centra na weekendy lub po pracy. Ponadto, przez całą dobę centra handlowe pomagają złagodzić sklepów. Ze względu na fakt, że wielu kupujących przyjść w nocy, to jest w takich kompleksów. Ale, niestety, w Moskwie wokół centrów handlowych zegar nie działa przez długi czas i nie w takiej ilości jak wolałby.

Ale plus, że jeśli pracował tylko zakupy spożywcze można teraz kupić wszystko od sprzętu AGD do ubrań dziecięcych.

Ale, ku żalu, centra handlowe na całym zegar działa na zasadach selektywnych. Że nie wszystkie sklepy w centrum można otworzyć.

Moskwa. centra handlowe

Wiele z nich jest zainteresowany, oczywiście, kwestia, jakiego rodzaju centrów handlowych w Moskwie, pracując przez całą dobę. Istnieje wiele użytkowników, którzy nie będą w stanie szybko znaleźć i dotrzeć do centrum w ciągu dnia. Dlatego są oni zainteresowani, którzy pracują przez całą dobę. Należą do nich na przykład, to "Twój dom" TC "MaksSiti" (adres: w. 80 entuzjastów, Balashikha) i inni.

To nie jest cała lista nocne zakupy. Więcej szczegółów, możemy uznać je dalej. Ale niech pierwszy przyjrzeć sklepów, które można odwiedzić w dowolnym momencie. Wszyscy wiemy, sklep „Sportmaster”, które można kupić, mimo pory dnia, sprzęt do ćwiczeń, sprzęt sportowy, dresy. A warto zauważyć, że w sklepie w nocy zniżki na prawie całej gamy produktów, w uzupełnieniu, że nie został wprowadzony tak dawno temu. Takie działanie jak ludzie. Są gotowi przyjść „Sportmaster” jest noc. To działa kilka sklepów z sieci przez całą dobę. Znajdują się one pod następującymi adresami:

 1. Moskwa, Warszawa szosa, 129A.
 2. Moskwa, Plac Smoleński, 6, budynek 1.
 3. Moskwa reg., Mytischi, Jarosław szosa, 21-ty km, dom jest 103.

Centrum handlowe „Yulmart”

Centrum handlowe „Yulmart” działa również przez całą dobę. To centrum handlowe jest jednym z największych sieci detalicznych w Federacji Rosyjskiej. Podczas gdy wcześniej mogli nabyć jedynie towarów cyfrowych, zakres dat od centrum handlowego znacznie wzrosła. Teraz tutaj można kupić wszystko od pamiątek do odzieży dziecięcej. Takie innowacje zachęca odwiedzających. Dlatego też są one tylko dobre słowa na temat tego kompleksu.

W przypadku, gdy w nocy trzeba będzie zakup towarów do użytku domowego, można udać się do centrum handlowego, „M-Video”. W tym sklepie można kupić inny sprzęt elektroniczny. Są sklepy na następujące adresy:

 1. Str. Obrucheva dom 34/63.
 2. Mira Prospect, 91, k. 1.
 3. Str. Sadovaya-Spasskaya, dom 3, budynek 3.
 4. Krasnaja Presnya Ulica, dom 23B, budynek 1.
 5. Słowiańska Boulevard, budynek 13.

TC „dom”

W przypadku, gdy pilnie trzeba wybrać meble w nocy, można przejść do centrum handlowego „domu”. Można również zakupić tekstylia i inne wewnętrzne elementy. A całkiem niedawno, w centrum okazję kupić ubrania dla dzieci.

Nagle przyszedł rano, aby udać się do kraju, a należy pamiętać, że nie masz odpowiednich narzędzi. W tym przypadku, można udać się do centrum handlowego „House” i kupić wszystko, czego potrzebujesz. Jak twierdzą odwiedzających dobry kompleks. Ludzie mówią, że jest tam wszystko, czego potrzebujesz. Jedyną rzeczą, która nie lubi gości – nieco wyższe ceny towarów.

TC OVІ

Centra handlowe w Moskwie, pracujących przez całą dobę, w żaden sposób gorsze od szerokiego zakresu i jakości kompleksów dziennie obsługi klienta.

W Moskwie, w nocy można nawet zakup materiałów budowlanych. Jeśli robisz napraw i nagle okazuje się, że zakończyłeś tynku, można przesłać ją do OVІ Mall. W tym sklepie można kupić, i innych materiałów, które mogą być potrzebne do natychmiastowego zakończenia napraw. W tym centrum handlowym można kupić różne przedmioty do wnętrz, a nawet świeże kwiaty w doniczkach.

Dla pań okrągłych sklepie zegara „L'Etoile”, na adres: ul. Tverskaya. 18a, s. 1. Jak widać, nie ma potrzeby się spieszyć, w weekendy w poszukiwaniu kosmetyków. Teraz można kupić swój ulubiony tusz do rzęs, w dowolnym czasie, w Twojej wygody. W tym obszarze można zrobić prawdziwe nocne zakupy. Według opinii, w centrum można kupić wszystko, czego potrzebujesz, i o każdej porze dnia.

Jakie są centra handlowe wokół zegara w Moskwie, ubrania są sprzedawane? Niestety, do tej pory nie ma sklepów w mieście z rzeczy, które pracują dzień i noc.

adres

Rozważmy teraz okrągły zegar centrów handlowych w Moskwie Adres:

 1. Centrum handlowe „Twój Dom” pracuje przez całą dobę do dwóch adresów. Ta stacja metra „sieczka” na Mkad do 66 kilometrów i stacji metra „Domodiedowo”, 24 kilometrze Mkad (tylko na pierwszym piętrze kompleksu).
 2. OVІ centrum handlowe znajduje się pod adresem: Novorizhskoe autostrady, 23 km, ow. 2, art. 1.
 3. Centrum handlowe „Capital” zadowoli nie tylko otwarcie sklepów w nocy, ale również wiele restauracji, kawiarni, działa od 00 do 24. Kompleks ten położony jest w Sayan ulica, nr domu 8A (w dzielnicy Iwanowski).

wniosek

Teraz jesteś znany wokół centrów handlowych w Moskwie zegar. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym artykule została pomocne dla Ciebie. Miłego nocne zakupy!