278 Shares 8677 views

Centrum rekreacji „Zamek Las” (Samara): opis, opinie podróżne

W Rosji istnieje tak wiele pięknych miejsc, gdzie można spędzić wakacje, odpocząć od zgiełku miasta na weekend i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi, korzystających z natury.


Zróżnicowana i kompletny odpoczynek, zarówno latem, jak i poza sezonem mogą być ustawione, bez konieczności opuszczania miasta. Dla mieszkańców Samara to okazja zapewni świetny wypoczynek „Las Twierdza”, który znajduje się na obrzeżach miasta.

„Las Twierdza” (Samara): jak uzyskać

To miejsce na wakacje jest bardzo popularny wśród mieszkańców Samara, gdyż znajduje się w strefie podmiejskiej leśnej. „Zamek położony Las” w Kujbyszewie dzielnicy miasta, w sosnowym lesie w pobliżu wsi Rubiżne.

Można tu dostać zarówno z własnym samochodem lub środkami transportu publicznego.

Autobus jest prosta: z dworca autobusowego „Aurora” do samej bazy danych prowadzi taksówkę pod numerem 63. zjazd w prawo na konieczność powstrzymania tej samej nazwie, i tam jesteś. Cała droga zajmie około dwudziestu minut, autobusy kursują co 15 minut. Cena biletu – tylko 50 rubli.

Samochodem: Z centrum miasta trzeba jechać na autostradzie na południu pierścienia, a następnie skręcić w prawo w ulicę Ural i jechać prosto, skręcić w lewo na znak „leśnego zamku”.

Opis schroniska

Ośrodek rekreacyjny „Las Twierdza” (Samara) może zapewnić swoim gościom wszelkiego rodzaju rekreacji. Wspaniała przyroda, przytulne domy i altanki do wypoczynku, czyste powietrze, zagospodarowany dziedziniec – można przeprowadzić ceremonię lub piknik rodzinny.

Infrastruktura centrum rekreacji „Las Twierdza” (Samara) jest bardzo rozwinięty. Jednocześnie hostel może pomieścić około 120 osób na odpoczynek. jest uruchomiony tej usługi przez cały rok. Administracja ośrodka dba o rozrywkę turystów, oferując im wszystkie rodzaje działalności: narty w zimie psie zaprzęgi przez las, paintball, muzyka na żywo w restauracji, różnych świąt.

zakwaterowania turystów

Górski „Las Twierdza” (Samara) oferuje umieszczenie numerów w jeden-piętrowych i dwupiętrowych domków o różnym stopniu komfortu. Wszystkie pokoje, nawet te, które nazywane gospodarki, wyposażone są w łazienkę, niezbędne meble i telewizor.

Pokoje są przeznaczone dla różnej liczby gości (od dwóch do czterech w zakresie głównego). Niektóre pokoje mogą być dodane dodatkowe łóżka za opłatą.

Pokoje typu economy – najbardziej proste, wyposażone w łóżka pojedyncze oraz minimalnego zestawu mebli. Standardowe pokoje są na zaoszczędzić więcej miejsca i obecność podwójnym łóżkiem. Komfortowe pokoje wyposażone są w droższych urządzeń, mają dużą powierzchnię, z których niektóre składają się z sypialni i pokoju dziennego. Jako dodatek do komfortu każdego pomieszczenia wyposażony w klimatyzację, kuchenka mikrofalowa oraz w kuchnię małe.

Ceny na wakacjach

Jaką cenę oferuje podróżującym „Leśna zamek” (Samara)? W centrum rekreacji jest łatwo dostępne dla rodzin z różnych dochodów.

Na przykład, cena domu bramkarz – tylko 700 rubli na osobę dziennie. Mogę jeść dwa, trzy i czteroosobowych pokojach.

Cena Standard pokoi – 800 rubli za osobę za dzień.

Standardowy pokój Superior – 900 rubli za osobę za dzień.

Cena wypoczynku w zaciszu pokoju klasy waha się od 1100 do 2250 rubli za osobę dziennie. Cena zależy od stopnia komfortu wielkości pokoju, obecność balkonu i tak dalej. D.

Infrastruktura centrum rekreacji

Na podstawie spoczynkowej „Leśnej Twierdzy” (Samara) znajduje się restauracja z dwóch sal bankietowych.

Na terenie obozu znajdują się dwie łazienki – duże i małe. Duży pokój przeznaczony dla dziesięciu osób i małe – 4-6. Rosyjski kąpiel na drewnie. Również w kompleksie łaźni znajduje się basen, sala bilardowa, pokój rekreacyjny i piwiarni. Koszt wynajmu kąpieli – od 600 rubli do 1300 rubli za godzinę, w zależności od liczby osób.

„Las Twierdza” (Samara) – centrum rekreacji, gdzie można spędzić czas na łonie natury, a to niekoniecznie zajęte w domach. Obszar ma wielką altanka teren piknikowy, które mogą być wynajmowane. Istnieje również duże obszary dziecmi – osiemdziesiąt i sto pięćdziesiąt osób. Są idealne na wesela, rocznice i inne imprezy.

W centrum rekreacyjnym „Castle Las” (Samara) jest sportowe i place zabaw dla dzieci, parking, boisko do piłki nożnej, stół do ping-ponga. W zimie, łyżwiarski i narciarstwa biegowego są zorganizowane. W lecie służby turystów i wypożyczalnia rowerów.

opinie

Jakie są plusy i minusy centrum turystycznego „las zamek” (Samara)? Opinie turystów, aby pomóc im wyrazić.

Według licznych opinii turystów, możemy powiedzieć, że to miejsce na wakacje ukochany i popularny wśród mieszkańców Samara i okolicach, ma jednak swoje wady. Jednym z negatywnych aspektów gości zauważyć brak pobliskim akwenie, a główną zaletą – to czyste powietrze i piękna przyroda.

Turyści rekreacji nazwać ciche i przytulne, ale dość skromne. Nie ma glamour, małe domy i nie fanaberie. Ideału, większość gości wziąć pod uwagę fakt, że domy od siebie znajdują się wystarczająco daleko. Przy każdym budynku znajduje się część wypoczynkowa i grill.

Restauracja, według wielu turystów, jest to przyzwoity, przystępne ceny. Kąpiel w zadowalającym stanie i wymaga ogólne czyszczenie i drobne naprawy.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że rekreacji „Las zamek” jest godny uwagi, które chcą dobrze spędzić weekend lub świętować ważne wydarzenie w życiu. Jest to idealne miejsce na wakacje z rodziną lub przyjaciółmi.