259 Shares 8637 views

Jak tłumaczyć muzykę Skype w dobrej jakości: najbardziej proste rozwiązania dla początkujących

Nie wszyscy kibice komunikacji na żywo za pomocą wideokonferencji wiedzą, że program Skype, który jest wielbiony przez wielu, umożliwia dodanie akompaniamentu muzycznego podczas słuchania ulubionych kompozycji. Teraz porozmawiamy o tym, jak transmitować muzykę w Skype. W tym celu można użyć kilku prostych metod, które są dostępne dla każdego użytkownika.


Jak włączyć obsługę muzyki w programie Skype bez programów? Najprostszym rozwiązaniem

W zasadzie, w rozmowie z rozmówcą, większość użytkowników stara się zastosować najprostszą metodę – po prostu podać jakiś rodzaj utworu przez dostępny w odtwarzaczu oprogramowania systemowego. Na komputerach przenośnych sygnał jest przechwytywany za pomocą wbudowanego mikrofonu, na stacjonarnym komputerze, odpowiedzialny za to oddzielny mikrofon.

Ale to nie jest opcja! Przy takim stanie rzeczy nie będzie możliwe uzyskanie co najmniej jakości normalnej, a rozmówca po prostu usłyszy odbicie sygnału. Niemniej jednak, jeśli naprawdę zastanawiasz się nad sposobem nadawania muzyki z wysokiej jakości transmisji sygnału w Skype, możesz znaleźć proste rozwiązania. Najpierw przeanalizujmy sposoby Windows.

Jak nadawać muzykę w Skype za pomocą narzędzi Windows?

Przede wszystkim w uruchomionej aplikacji Skype konieczne jest przejście do menu narzędzi na panelu głównym i wybranie sekcji ustawień z menu, w którym należy użyć linii ustawiania dźwięku.

Po prawej pojawi się wszystkie urządzenia (mikrofon, głośniki, połączenia, itp.). Następnie należy przejść do standardowego "Panelu sterowania" w sekcji dźwięków i wybrać urządzenia nagrywające. Ale łatwiej to zrobić poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonę woluminu w zasobniku systemowym.

Na karcie urządzeń rejestrujących kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie zaznacz wiersz do wyświetlania elementów, które zostały wyłączone. Na przykład w systemie Windows 7 może pojawić się mikser, w systemie Windows 10 można przejść bezpośrednio do konsoli miksera z zasobnika systemowego. W konsoli można zobaczyć specjalny suwak głośności Skype, który należy po prostu przesunąć na maksymalną głośność i zapisać ustawienia.

Jak przetłumaczyć muzykę z zmienionymi parametrami w programie Skype? Wróć do ustawień dźwięku bezpośrednio w programie, a zamiast mikrofonu wybierz mikser. To wszystko. Teraz twój rozmówca będzie słyszeć muzykę w dobrej jakości, tak jak powinna.

Najpopularniejsze programy firm trzecich

Pytanie, jak rozgłaszać muzykę w Skype, można rozwiązać za pomocą specjalnych dodatków, które uzupełniają możliwości Skypea.

Najpopularniejsze dziś są małe narzędzia, takie jak Pamela dla Skype, Pretty May Call Recorder dla Skype, Virtual Audio Cable i Skype Audio Player (najnowszy program wymaga aktualizacji NET Framework). Wszystkie z nich są dość łatwe do nauczenia się i mają elastyczne ustawienia. Cała praca polega na uruchomieniu dodatku na początku głównego programu i wybraniu muzyki, która powinna być przesłana do interlokatora. Zarządzanie praktycznie nie różni się od standardowych graczy.

Zamiast całości

Z powyższych wskazówek można łatwo wyciągnąć wniosek, że tłumaczenie muzyki w programie Skype zakłada absolutnie proste metody, umożliwiające dokonanie niezbędnych korekt. Co lepsze, trudno jest powiedzieć. Ale wielu użytkowników skłania się do myślenia, że najlepszym rozwiązaniem byłoby użycie dodatkowych narzędzi, ponieważ mają szerszy zakres możliwości i prostotę zarządzania. Przy okazji aplikacja Pamela, podobnie jak wiele innych, przekazuje dźwięk programowo, więc w ogóle nie jest wymagane użycie mikrofonu.