629 Shares 3982 views

Dodatki do paliw: gatunki i efekt

Jakość benzyny w naszym kraju sprawia, że wiele do życzenia. Istnieją trzy elementy, które decydują o złe składu pożądanego produktu i doprowadzić do awarii samochodu:


  • Niedopasowanie liczbę oktanową, co jest wymagane dla silnika – prowadzi do niskiego detonacji;
  • zły skład benzyny i dużą ilością boisk nie pozwalają na to, aby całkowicie spalić. Zanieczyścić układ paliwowy. Zwiększone zużycie paliwa i przegrzewanie silnika;
  • Silnik nie pracuje w dużej ilości wody. To zwiększa korozji, cały układ paliwowy jest uszkodzony.

Rozważmy dodatek do benzyny, która może poprawić jego jakość.

Istnieją dwie grupy leków. Jeden eliminuje wszystkie problemy i natychmiast. Drugi bardziej specjalność: vlagoudaliteli, oktan-korektory, środki czyszczące i wiele innych.

Spróbujmy dowiedzieć się, kiedy z nich korzystać, a co ważniejsze, w jaki sposób.

Dodatki do benzyny o liczbie oktanowej-korektor używany w sytuacjach awaryjnych, a więc ma to sens, aby nosić je w schowku. Jeśli wlać benzynę i czuję, że silnik nie pracuje prawidłowo (przerwy, hałas), substancja ta może pomóc trochę w celu naprawienia sytuacji. Dodatki samochodowe w tym pomóc.

dodatki do paliwa, takie jak środki czyszczące i różnych vlagoudaliteley sens zastosowanie w każdej porcji paliwa. Ta procedura nie uszkodzić silnik. Jeżeli silnik jest mocno zanieczyszczony, to akcja jednorazowa nie pomaga tutaj. dodatki do samochodów, oczywiście, można częściowo rozwiązać ten problem, ale to nie jest konieczne, aby doprowadzić stan silnika w warunkach ekstremalnych.

Uniwersalne dodatki paliwowe powinny być wykorzystywane, jeśli tankować w tankowania niesprawdzone. Dodaj wysokiej jakości benzyny nie warto ich (drogie), ale w sytuacji awaryjnej można wykorzystać. Jeśli duża detonacja, zawsze pomaga oktano-korektorów, są one zaprojektowane specjalnie do tego celu.

dodatki do benzyny, takie jak przeciwutleniacze i przeciwstukowe promotorów do zapalania paliwa dodaje się do fabryki, prowadzą one do wysokości jakość paliwa. Niektóre z tych elementów nie można kupić w sprzedaży detalicznej. Są trujące.

dodatki detergentowe do benzyny ma kilka rodzajów i można je nabyć w małym opakowaniu.

Większość dodatków do benzyny przeznaczonych do rozpuszczania różnych żywic, które nie są rozliczane w układzie paliwowym. Dodatki rozkładowi wody na drobne kropelki, dzięki czemu przy spalaniu.

Różne dodatki do benzyny, klimatyzatory, które są produkowane w Stanach Zjednoczonych, są przeznaczone do silnika prania i nie poprawiają jakość spalania. W Stanach Zjednoczonych, mają przedstawiane. Nasi „przedsiębiorcy”, po prostu poprzez przepisywanie z instrukcjami, to sprzedaż takich substancji w innej pojemności.

Jeśli wszystkie dodatki do paliw wykonywania funkcji określonych w reklamie, ich producenci będą w stanie otworzyć ich napełnianie i zwolnić wystarczającą ilość paliwa jakości (z oszczędności w wysokości 20% lub 30%), że paliwo będzie tylko kupić od nich. I będzie już otrzymał zysk. Dodatek może umyć silnik krótko nieznacznie podnieść liczbę oktanową. Ale jeśli nie śledzić swojego samochodu, nie pomoże żadnego dodatku.