128 Shares 7543 views

Mastiff Hercules – największy pies na świecie

Czy wiesz, że Mastif Hercules – jest to największy pies na świecie? A co pan słyszał o tej rasy?

kieł rofessii

Mastif neapolitański, albo Mastino Napoletano, lub po prostu Mastino – ras roboczych. Jest potomkiem psów bojowych, którzy brali udział w walkach i polowania na dzikie zwierzęta w arenach starożytnego Rzymu. Mastino był wojownikiem i Gladiator, policję i asystent wspólnika przestępców, osobistego ochroniarza i ochroniarza. Teraz Mastino – Zwierzęta domowe i członkowie rodziny.

opis

Mastiff rzadko szczeka. Dzięki ogromnej wielkości i siły, jest w stanie pozbyć się wszystkich, ale nie atakują bez zespole: jest on przyjazny i miłujący pokój. Bardzo przywiązany do swego pana. nie może znieść samotności i zawartości szafy. Pies charakteryzuje się dobrą pamięcią i wysokiej inteligencji. Mastino Napoletano ma szorstka mocne kości i silne mięśnie. Psy charakteryzuje się masowym głowy i szerokim czaszki zwiotczenie skóry, tworząc fałdy. Mastino mają krótką szyję, szeroką mięśni pleców. Żołądek zacisnął psy. Jedną trzecią grubości stożkowym ogona skrócony. Mężczyźni mają wysokość w kłębie 65-72 cm, a kobiety – 60-68. Ważą od 50 do 68 kilogramów. W neapolitan Mastif czarny, niebieski, szary lub pręgowaną krótką warstwę. Dopuszczone białe plamy na klatce piersiowej i palcach.

choroba

Mastino Napoletano mogą cierpieć na dysplazję stawu biodrowego i obrzęk. Przy urodzeniu szczeniąt są prawie zawsze stosowane cesarskiego cięcia.

pochodzenie

Mastino Napoletano jest potomkiem mastif tybetański. W południowej części półwyspu Apenińskiego znam go od dawna. Importowany Mastino Aleksandrom Makedonskim z Azji do Grecji. Z biegiem czasu, psy zostały przywiezione z Grecji do Włoch. W latach siedemdziesiątych XX wieku, rasy Mastif jest szeroko rozpowszechniona w Europie, stając się bardzo prestiżowe i drogie. W 1946 roku, Pietro Skantsiani doprowadziły do wystawy ośmiu psów rasy Mastif. W wyniku selekcji uzyskał męski model. W 1949 roku, z tym psem napisany standard rasy.

Największy pies świata

Mastif neapolitański Hercules – ogromny pies na świecie, który jest zawarty w Księdze Rekordów Guinnessa. W nim, dostał w 2001 roku. Właściciel psa – Anglik, pan Flynn. Mastif neapolitański Hercules ma duże wymiary w swoich czterech lat. Pies łapy różni ogromne rozmiary softball i szyi obwodzie prawie m (0,96 m). Mastiff Herkules waży 128 kilogramów. Był dwukrotnie przekroczył ich standard rasy. Pan mówi, że Flynn Hercules Mastiff to naturalna waga: to nie jest podawany żadnych specjalnych diet. żona Wendy Flynn, chciał znaleźć psa, który będzie rosnąć więcej niż poprzedniego faworyta Bullmastiff. Mastiff Hercules był największy szczeniak w miocie i szybko rosła. Sąsiad chłopiec znaleźć w Internecie, że największy pies tej rasy zmarło. Myślał, że Mastif Hercules był w stanie zastąpić go w rankingu psów tej rasy. Chłopiec powiedział Flynn. Wysłał aplikację – i wkrótce Mastiff Hercules został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Po tym, że pies i jego właściciel nie jest pozostawiony samemu sobie przez reporterów i dziennikarzy. Wszystkich zainteresowanych Mastiff Hercules. Obraz z jego wizerunek znajduje się w gazetach, czasopismach oraz w Internecie. Właściciel Hercules jest również dość duża. Waży 122 kilogramów.