799 Shares 6281 views

Gotowanie piernika: przepis na wspaniały deser

Boże Narodzenie atmosfera – to nie tylko kupowanie prezentów i ubrana choinka. Jest to również tradycyjne danie na świątecznym stole, a następnie przez całą rodzinę. W domu, gdzie są dzieci, najlepszym rozwiązaniem będzie dom deser piernik. Przepis jest dość prosty: główne składniki – to miód i aromatyczne przyprawy do pierników. Dom nadal nie będzie całkowicie gotowy, gdy kuchnia będzie rozprzestrzeniać magiczne aromaty. Oraz w celu zakończenia bajkę, można wykonać otwory w dachu, aby usunąć ją z domu i umieścić w małej świecy. Dzieci będą zafascynowany i zapamięta ten piernika.


Receptura ciasta i glazury

Weź cztery szklanki mąki, margaryny opakowanie dwieście gramów cukru, jajko, dwieście gramów miodu i kilka łyżek kakao. Nawet przygotować łyżeczkę przyprawy (kardamon, cynamon, goździki, imbir) i taką samą ilością proszku do pieczenia, kilka łyżek mleka. Są to produkty o podstawach – ściany domu. Do glazury trzeba będzie dwa jajka, cztery sto gramów cukru pudru i soku z cytryny. Połączyć i dokładnie wymieszać wszystkie składniki do bazy, wystarczy dodać mleko od razu, ale stopniowo. Ciasto powinno mieć bardzo gęsta. Rzuć go w kulę, owinąć folią spożywczą i pozostawić na kilka godzin w temperaturze pokojowej. Zrób puste do domu wykonane z tektury. Zagnieść ciasto ponownie zwijana prisypaya mąki, a przy użyciu szablonów z kartonu wyciąć części potrzebne. Nie zapomnij zrobić i podstawą, na której zostanie dołączony ściany domu – okrągły lub kwadratowy. Elementy dachu natychmiast wykonać otwory na wstążki, dla których będzie to możliwe, aby je usunąć. Umieszczenie przygotowanych elementów na pasku, ułożonego papierem do pieczenia i piec przez piętnaście minut w temperaturze 200 stopni. Chill glazury i cieszyć się gotowania. Oddzielić białka od żółtek i miotełka nich w gęstej piany. Stopniowo zawrzeć cukru sproszkowane białko, dodać sok z cytryny. Smarować powstałą platformę szkliwa, na której można postawić mury domów i krawędzie, skleić je razem i ustawić na platformie. Czekać polać polewą. Otwory w dachu wątku wstążki, położyć dach na domu i udekoruj je ze szczątkami wzorów glazury ściany malowane. Jeśli chcesz umieścić wewnątrz świecy, to będzie na tyle, aby unieść górną wstęgę. Jak widać, gotować piernika nie jest trudne. Cieszymy się, że będzie zarówno dzieci jak i dorosłych. Jeśli chcesz coś jeszcze bardziej wyjątkowym, za pomocą wskazówek, jak urządzić piernika.

Przepis na oryginalną biżuterię

Ściany pierniki i białe szkliwo wydawać się nudne dla ciebie? Spróbuj ozdobić swój świąteczny deser bardziej skomplikowanych dekoracji, takich jak okna cukierków. Ten przepis pierniki dom z fotografią od razu przekonać się – święta będzie długo pamiętał dla całej rodziny. Więc jak zrobić kolorowe szyby w oknach jego domu? Weź kolorowe cukierki i zniszczyć je. Wysyłając pusty dla produktu w piecu, cięte na ścianach okiennych i posypać je chipsy cukierki. Topi się od ciepła zamienił się słodkie witraży. Można również dokonać pokrycia dachu na domu pierniki. Przepis oferuje różne warianty: w szkliwie mogą być przyklejone klocki z nadzieniem lub kulki czekoladowe na śniadanie. Ściany mogą być ozdobione krople czekolady, karmelu, wyroby cukiernicze dolewania. Spróbuj, eksperyment, a Nowy Rok Tea Party zamienia się w prawdziwego bajki.