734 Shares 2697 views

Anna Sidorova – twarz curlingu rosyjskich kobiet

Mężczyzna przypadkowo natknął się na tłumaczeniu gry Curling prawdopodobnie krótko przytrzymaj na nim swoją uwagę. Boleśnie pozornie nedinamichnaya i dziwna gra.


Jednak sukces reprezentacji kobiet w międzynarodowych turniejach, meczach transmisji z olimpiady spowodował pewne zainteresowanie wśród fanów tego sportu. Główną bohaterką jest Anna Sidorova. Biografia sportowców mogło się inaczej, to nie ma się jak dziecko kontuzji kostki.

Ze względu na łyżwach w curlingu

Anna Sidorova – Moskal – urodził się w 1991 roku. Z 6 lat pracowała więcej niż zwykle dla rosyjskiej dziewczyny sport – łyżwiarstwie figurowym.

14 lat, to z powodu kontuzji stopy nie mógł już trenować poważnie. Mama wzięła na odcinku dziewczyna curlingu. Anna Sidorova najpierw zostały przerażeni zmiany aktywności i nie byli chętni do kontynuowania szkolenia. Zbyt gwałtowne przejście okazało z jasnych i prostopadłym łyżwach takiego pozornie wiercenia i niejasne zwijania.

Wkrótce jednak ona już była zaangażowana w szkolenie i zrozumieć naturę tej tajemniczej grze. W 2008 roku, zaczyna się mówić na międzynarodowych konkursach.

kariera sportowa i nagrody

Wkrótce pominąć Anna Sidorova coraz zespół młodzieży z Rosji. Przejdź zwijaniu – głównego bohatera, centrum dowodzenia mózgu. Na jednym z turniejów pod okiem młodej dziewczyny Anna pokonać głównego zespołu kraju. Po tym Sidorov natychmiast wcielony do pierwszej drużyny. Więc dziewczyny, cztery lata temu, nie wiedząc o istnieniu takiego sportu jak curling, idąc do Olimpiady w Vancouver w drużynie narodowej.

W 2011 roku Anna Sidorova staje się zwycięzcą Uniwersjady w Erzurum w Turcji. Rok później zespół rosyjski robi skok jakościowy w jej rozwoju – zwycięstwo na Mistrzostwach Europy. Na tym turnieju, Anna Sidorova już polecenia, bohater pominąć.

Biorąc pod uwagę oczywisty postęp zespół, fani spodziewać się udanego występu na Igrzyskach Olimpijskich w 2014 roku w domu. Jednak najmłodsza drużyna turnieju, a Sidorov tym nie wytrzymać stres i banalne „wypalony.” Bez pokazywania tylko to, co byli w stanie, Rosjanie nawet nie wyjść z grupy.

Anna nie złamać porażki w Moskwie, a później ten she roku, wraz z zespołem po raz pierwszy w historii biorąc medal na Mistrzostwach Świata. W rok później, dziewczyna powtórzyła swój sukces, a pomiędzy nimi również wziąć srebrny medal Mistrzostw Europy.

Życie osobiste sportowców

Opracowany zainteresowanie curlingu nie tylko ze względu na osobowość zespołu SKIP głównych damskiej. Jasne, efektowny wygląd – co odróżnia Anna Sidorova. Obraz z jej wizerunek stale miga w rankingach najpiękniejszych kobiet sportowców Olimpiady.

Wszystko to stale podnosi pytania sportowca o swoim życiu osobistym, do której ona odpowiada lakonicznie, że nie wszystko jest jeszcze żonaty.

Ale w rzeczywistości, Anna – bardzo poważny, celowy dziewczynka. Łapanie zwijaniu jest równoległa do absolwentów. I uczenia się, w przeciwieństwie do większości konkurentów, nie w zakresie wychowania fizycznego instytutu oraz na Wydziale Nauk Politycznych i Prawa. W 2013 roku z powodzeniem ukończy szkolenie.

Anna jest w doskonałym stanie, a wszystkie jej osobiste fanów może tylko czekać na nowe zwycięstw drużyny narodowej, która jest dla wielkiej skrzyni ładunkowej.