855 Shares 8043 views

A jeśli nie przygotowują galarecie kurczaki?

Kurczak w galarecie okazuje się bardzo obfite i smaczne, a przy odpowiedniej konstrukcji i bardzo piękne. Należy zauważyć, że naczynie do gotowania jest możliwe, za pomocą udka, i przy użyciu konwencjonalnych żelatynę. Dzisiaj patrzymy na drugą opcję, ponieważ jest o wiele szybsze i łatwiejsze.


Jak ugotować kisiel Chicken: Szczegółowy przepis

Niezbędne składniki:

  • średnie marchewki – 1 szt. (Do dekoracji);
  • cebula biała gorzki – 2 głowice (do smaku);
  • ptak kurczak duży – 1 szt;.
  • sól, pieprz, liść laurowy i świeży szczypiorek – dodać na osobistych preferencji;
  • małe jaja kurze – kilka sztuk. (Do dekoracji);
  • Żelatyna – 20 g

tusze drobiowe przetwórstwo

Przed rozpoczęciem przygotować Galareta kurczęta powinny ostrożnie obsługiwać wszystkie zakupionego ptaka. Jest to konieczne do mycia od wewnątrz i na zewnątrz, a następnie tnie się wszelkich zbędnych elementów i pociągnąć skórę.

przetwórstwa warzyw

Aby galarecie kurczak okazało się piękne i pachnące jej wytwarzania powinny być zobowiązane do stosowania składników, takich jak cebula, jaj i marchew. Muszą być myte i czyszczone, jeżeli to konieczne. Jaja kurze pożądane jest osobno zagotować do wrzenia stan.

Obróbka cieplna pokarmu

Po być przygotowane w powyższych składników, powinna natychmiast rozpocząć proces gotowania mięsa. W tym kurczaka przetwarzane bez cięcia na części, konieczne jest, aby umieścić Garnek o grubych ścianach i dnie, dodać wodę i gotować okresowego usuwania szumowiny skimmera. W tym stanie, gdy mięso jest wymagane do wrzenia przez trzy godziny. Jego soli i dodać przyprawy i liść laurowy zalecanych na końcu, ponieważ przez długi okres obróbki cieplnej wody w garnku jest znacznie zmniejszone.

Godzinę przed końcem gotowania podstawę salceson w magazynie należy umieścić cały żarówki głowa białe cebule. Dodatek warzyw do danie bardziej aromatyczne i smaczne. Również galarecie z kurczaka (zdjęcia mogą być postrzegane w niniejszym artykule) będzie piękniejsze, jeśli dodatkowo dodać gotowana marchew, które chcesz umieścić w zupie w tym samym czasie co szef łuku.

formacja serdeczny

Wskutek upływu czasu jest konieczne, aby uzyskać kurczaka z naczynia i trochę bulionu do ostygnięcia, drenażu, smak solą, tarty czosnku i rozcieńczyć żelatyny typu instant. Następnie mięso powinno być zwolnione z kości i podzielić na małe włókna. Po że chcesz wziąć głęboki zbiornik, umieścić je w kawałki kurczaka, pięknie plasterki marchewki, świeże warzywa, pół-jaj, następnie wlać wszystkie produkty są pożywne i pachnący rosół. W tej części galareta z kury powinny być umieszczone w lodówce i odstawić na co najmniej pięć godzin.

Jak karmić danie mięsne na stole

Mrożone galaretki być umieszczone na płaskiej płyty, znacznie odwróconej miski, a następnie tnie się na porcje i służyć z gorczycy i chleb pszenicy. Wierzcie mi, to pożywne i smaczne przekąski z mięsa kurcząt chętnie wszystko zaproszeni goście.