195 Shares 4812 views

Maykl Berriman – maniak kultowy horror przemysł

Podczas swojego życia, aktor Maykl Berriman wystąpił w ponad siedemdziesięciu filmach. Było to możliwe dzięki jego specyficznym wyglądem. Z tego powodu większość jego ról związane z horrorów i science fiction. Jego bohaterami byli mutanty, potwory, kanibale i inne znaki ujemne.

Pochodzenie etniczne, zdefiniował karierę

Maykl Berriman urodził się 4 września 1948 roku w Los Angeles. Jego rodzice, Barbara i Sloan, specjalizuje się w neurochirurgii. Od urodzenia, chłopiec znalazł rzadką chorobę, która spadła na niego w drodze dziedziczenia. To się nazywa hipohydrotyczna dysplazja ektodermalna.

Od urodzenia wyróżniał się od reszty specyficznego wyglądu. To ma zęby, paznokcie, skórę głowy. Ponadto, był chudy budowa ciała i wzrostu, co również uczynił go wyróżniać się wśród swoich rówieśników. Mimo wielu wad wrodzonych, Michael nie tylko przeżył, mógłby stać się sławny aktor.

Po szkole, młody człowiek nie spróbować nigdzie iść robić.

Osiadł kolory przedsiębiorcy. Pochodzenie etniczne wpływa na całe życie aktora, w tym w jego karierze. To jest bardzo ściśle związana z tzw branży horroru.

kult maniak

Berryman debiut w filmie miała miejsce w 1975 roku. Pojawi się na ekranie przygody „Doc Savage”. Najczęściej Maykl Berriman spróbować na obrazach morderców, morderców i innych przestępców. Jest to ze względu na jego wygląd, który nie wymaga dużo makijażu.

Głównym zadaniem, dla którego aktor zwany kult maniak – Pluto. Obraz maniak, był w stanie przełożyć się na filmie w 1977 roku o nazwie „The Hills Have Eyes”. Reżyser i scenarzysta wykonane JES Kreyven. Film opowiada historię rodziny Carter, który udał się w podróż do Ameryki w całej Nevadzie. Na pustyni oni do czynienia z mutantów, kanibali, z których jeden jest granych przez Maykl Berriman (zdjęcie z nim stał się głównym plakat do filmu). Pluton, grany przez aktora, był jednym z dwóch synów Jowisza, który był kiedyś wyrzucone z domu właściciela stacji benzynowej, ponieważ chłopiec urodził mutanta.

Filmy z aktorem:

 • „Piąte piętro”;
 • "Deadly Blessing";
 • „Zaproszenie do piekła”;
 • "Cut and Run";
 • "Star Trek 4";
 • „Barbarzyńcy”;
 • „Złe duchy”;
 • "Beastmaster 2";
 • "Raven";
 • "Conan";
 • "Wyd Gein";
 • "Bloody montaż".

Maykl Berriman okolicznościowe grał role w takich serialach telewizyjnych, jak „Alf”, „Opowieści z krypty”, „The X-Files”. Jednym z jego ostatnich dzieł był film „Stalker”, wydany w 2015 roku.

Praca z Robem Zombie

Drugi film wyreżyserowany przez Roby Zombie stał się sequel „Bękarty diabła”. Maykl Berriman Klevona odegrała rolę – jeden z maniaków. Obraz został stworzony w gatunku horroru z dodatkiem czarnego humoru. Te kreacje były dla tradycyjnej twórczości reżysera.

Film opowiada o tym, co się stanie w ciągu kilku miesięcy po wydarzeniach opisanych w filmie „Dom 1000 trupów.” Sheriff Uaydel dąży do zniszczenia klanu zabójców Firefly. Jak wynika z zabójców szturm na dom, ale Otis i niemowląt były w stanie uciec. Na wolności pozostaje również Spaulding (Clown killer).

Za nimi umieszczony jest polowanie z udziałem dwóch zabójców. Maniacy, z kolei, uciekając, czas wziąć zakładników, Mock je i okrutnie zabity.

W końcu szeryf nie uchwycić trio, który ukrywał się w burdelu granicznej. On torturowany je do własnych dziecko było prawdziwe polowanie. pomoc Maniacs pochodzi Skąpe, zabija szeryfa. Trinity ucieka i idzie, ale sposób blokuje zasadzkę policji. Pod koniec filmu zastrzelił wszystkich trzech. Przyjęli śmierć z bronią w ręku.

życie osobiste

Maykl Berriman i jego żona mieszkają w Klirkleyke. Jego wybrana nazwa jest Patricia. Jest to nie tylko jego przyjacielem, ale również dobrym źródłem informacji w karierze aktorskiej.