613 Shares 7225 views

Symbol miłości i szczęścia

Miłość – najbardziej tajemniczy i nieodkryte uczucie na ziemi. Chociaż każdy człowiek doświadcza go przez całe życie, ale nikt nie może naprawdę wyjaśnić, co to jest. Nawet naukowcy i lekarze nie mogą dać naukowego wyjaśnienia. Chociaż, nawet gdyby istniała jakaś formuła miłości, czy to wszystko byłoby inaczej? Po tym wszystkim, przyjemność, szczęście lub ból nadal pozostają takie same.


Od najwcześniejszych lat, ludzie mają pochodzić z symbolem miłości. Serce jako uosobienie szczęścia i najpiękniejszym uczuciem na ziemi zwykle reprezentowana na całym świecie. Nawet w dniu St. Valentine serca wszystkie pokoje urządzone są w różnych kolorach i kształtach. Ale dlaczego jest to znak? Według legendy, to symbol miłości i szczęścia pochodzi z parą łabędzi, co romantyczne wahadłowego na zachodzie słońca, łącząc swoje głowy i klatki piersiowej. Ponadto, wszyscy wiemy, że te ptaki są wierni swojej ukochanej lub wybrańca na całe życie. Wiele osób musiałoby wziąć przykład z łabędziami, bo bez jego drugiej połowie ptaki nie mogą jeszcze żyć, umierać. Poświęcenie, które zasługuje na uwagę. Dlatego symbolika kształcie serca akceptowany na całym świecie.

Są też inne wersje o którym była symbolem miłości. Na przykład, ludzie wierzą, że serce i wraca do dualizmu, czyli numer dwa, bo ludzie – dwie połówki jednej całości, lustrzane odbicia. Serce – to dwie dwójki, które odbijają się nawzajem. Na innej hipotezy, serce idzie do pośladków kobiecych, ponieważ jest ich wczesne Grecy czczony jako symbol miłości i szczęścia. Starożytne greckie ludzie uważali, że jest to najpiękniejsza część kobiecego ciała. Dość prozaicznie, ale bardzo możliwe.

Oczywiście, nikt nie wie dlaczego symbol miłości – serce, a do tej pory to nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, że ludzie zaakceptowali ten znak miłości i świat o tym wie. Dając zabawkę lub kulonchik w kształcie serca ukochanej, powiedz mu, że jest warta więcej niż cały świat. Romantyczną kolację lub oświadczenie o braku miłości płynie bez serca.

Jednakże, istnieje wiele gatunków flory, uosabiać miłość. Zatem, symbol miłości i szczęścia – brzozy, wierzby, winorośli, świerk, jesion, topola, etc. Wszystko zależy od środowiska, w którym i wśród niektórych ludzi jesteś. Jednak najbardziej znanym drzewo, związane z wielkim sensie drzewie mandarynki. To – Chiński symbol miłości, ponieważ uważa się, że jego kwaśne owoce obudzić w ludziach pasji i mandarynki sok może zwrócić miłość i moc planu seksualnej nawet starszych. Czy prawdą jest, oczywiście, nie wiadomo.

Egipski symbol miłości – królowa kwiatów róży. Reprezentuje ona niebiańską przyjemność, dziewictwo, szczęście, piękno, szczęście, pamięć, wieczność, etc. Dlaczego starożytni Egipcjanie czcili różę? Ponieważ te kwiaty były poświęcone bogini wierność, macierzyństwo i urody Izydy, bo – „wszystko, co jest i będzie”, który jest miłością.

Oczywiście, że środki róża, niezależnie od jego koloru. Biały kwiat – czystość, dziewictwo, czystość, różowy – nadzieję żółto – życzenia, niebieski – i niemożność niewykonalne.

Jak dotąd, uważa się, że istnieje język kwiatów. O miłości mężczyzny i może mi powiedzieć, biednymi i piwonii i bzu, a nawet róże. A najbardziej popularny kwiat podobny do słońca – rumianku. „Nie kocha, nie kocha” – na pewno każdy człowiek żyje w świecie robi to głupstwo, nie dbając o środowisko, a biorąc pod uwagę, że wróżby na płatki stokrotki – prawda.

Ptaków, z wyjątkiem łabędzie i gołębie symbolizują miłość, które są również bardzo przywiązany do siebie, nie są zdolne do zdrady i niosą ze sobą harmonię. Jaskółki – symbol miłości i szczęścia, słowiki oznaczać wyraźne poczucie ich śpiewu itp

Tak więc jeden jest symbolem miłości serca. Inne zależą od obrazu świata rodzimych mówców swoich wykonań życiowych. Jednak to nie ma znaczenia, co uważane jest za znak uczuć, tak długo, jak miłość, pokój i zrozumienie panował wszędzie.