781 Shares 3744 views

Kaszel u dziecka bez gorączki. Niż leczyć tę chorobę?

W procesie kształtowania i wzmacniania układu odpornościowego dzieci są chorzy i kaszel jest jednym z najbardziej powszechnych reakcji na bodźce zewnętrzne lub zapalenia.


Ale taka reakcja organizmu nie jest jeszcze czynnikiem determinującym w zdiagnozowaniu przyczyny. To może być z natury procesów fizjologicznych, które nie zagrażają zdrowiu dziecka. W ten sposób usuwa się nadmierne śluzu z ciał obcych i oskrzeli, które wprowadzone do dróg oddechowych. Ten kaszel zazwyczaj jest tymczasowy: po usunięciu który uniemożliwia oddychanie, lub nawilżyć powietrze w mieszkaniu, wszystkie objawy znikają.

Kaszel bez gorączki – jak rozpocząć leczenie?

Jeśli zauważysz, że dziecko ma kaszel bez gorączki, niż leczyć tę chorobę, powinien być szczegółowo zbadane. Aby zwalczać takie objawy mogą korzystać z różnych narzędzi, które mają konkretne wskazania. Ważne jest ustalenie, właśnie ze względu na to, co wydawało objawu, gdyż może wystąpić kaszel, na przykład, nawet w wyniku zakażenia. Skonsultować się z lekarzem i zdać egzaminy.

Jeśli dziecko boli kaszel, a temperatura ciała jest normalne, oznacza to początek procesu zapalnego lub powolny chorób układu oddechowego. Przygotowania do kaszel dla dzieci różnią się w ich kierunku. Kiedy suchy kaszel, który występuje w dzień iw nocy, możliwe jest użycie środków do plwociny. Lek „Mukaltin”, ze względu na zawartość w wykrztuśne, skrapla śluzu i zwiększa jego oddzielenie, zmniejsza stan zapalny. Tabletki mogą być rozpuszczone w wodzie, otrzymując dziecka. Zastosować lek może mieć 2-latków.

Przygotowania do kaszel dla dzieci – co pasuje?

Jeśli dziecko nie osiągnęło wieku 2 lat, będzie on zbliżyć się skuteczne syropy zaprojektowane w celu łagodzenia kaszlu i wyeliminować flegmy, na przykład, oznacza „Tusupreks” cicho poradzić sobie z tym problemem. Syrop „Pentoksiverin” nadaje się również jako kaszel u dziecka bez gorączki. Niż w leczeniu dzieci, gdy plwociny odbiega bardzo trudne i bolesne? Odpowiednie ambroksol (Drugs "Mucosolvan" "ambrogeksal" et al.). Zawierają one aktywne składniki, które nie tylko łagodzą zapalenie receptory w oskrzelach, ale również ułatwiają kaszel. Spędzić procedury rozpraszające: może unosić nogi w gorącej wodzie lub pocierać plecy i region skrzynia oskrzela rozgrzewanie maści.

Jeśli dziecko piersią, napełnić wannę z przestrzeni łaźni parowej i pozwól jej oddychać, starsze dzieci mogą spędzić inhalacja z ziołami lub zwykłej sody. Z 3 roku życia mogą korzystać z tabletu „bromheksyna” Pomagają one poradzić sobie z wykrztuśny na kaszel i mieć efekt.

Jeśli dziecko ma kaszel bez gorączki, niż w leczeniu tej choroby, bez uciekania się do leków? Kochanie, nie cierpią z powodu alergii, nadające specjalne zbierania ziół. Robią świetną robotę z zapaleniem i uwalnianie śluzu z oskrzeli. To kolekcja pierś №1 i №2, jak również osobno lukrecja korzeń lub ziele Altea. Garnitur i syropy na bazie ziół leczniczych.

Musztarda podczas kaszlu dziecko – skuteczna pomoc

Można użyć musztardę podczas kaszlu. Dziecko umieścić je pomiędzy łopatkami lub na klatce piersiowej. Wykonaj tę procedurę bardzo ostrożnie, tak aby nie uchwycić obszar serca i nie spalić skórę. Jeśli nie istnieją żadne przeciwwskazania do takiego leczenia, można zastosować go do jednego roku życia: tyle bardzo młody narażenia przez 2 minuty, a starsze dzieci – do 10 minut. Taki proces jest bardzo skuteczny w leczeniu ostrego kaszlu. Tak, dziecko kaszel bez gorączki – niż ją leczyć skutecznie i prawidłowo, bez względu na to, co szkodliwe dla zdrowia dziecka? Można użyć metod opisanych w artykule, ale należy pamiętać, należy skonsultować się z lekarzem.