804 Shares 9368 views

Sekrety Fishing Tackle podajnik:

Do tej pory mechanizm podający jest chyba jednym z najbardziej popularnych metod pokojowego ryb łowczego. Jest atrakcyjny przez fakt, że rybak nie umknie nawet najmniejszy od ukąszenia. Podajnik jest wyposażony w specjalny wymiennymi końcówkami, a oni zapewnić lepszy wrażliwość rozwiązania. Ale to nie jest najważniejsza zaleta. Tylko podajnika może stanowić ryby w ściśle określonym zbiornika. W tym przypadku nie ma znaczenia, co przepływ rzeki lub odległości od brzegu. Ponadto, możemy powiedzieć z pewnością, że przekładnia podajnik – jest najlepszym rozwiązaniem dla połowów w wietrznych warunkach.

Obecnie na rynku produktów rybołówstwa oferowane trzy główne kategorie prętów:

1. światło (światła) – od 30 do 40 g

2 Średnia (średnie) – od 90 do 120 g

3. Ciężki (ciężki) – powyżej 120 g

W gramach wskazane jest, oczywiście, nie do wagi pręta, maksymalny ciężar wskaźników, które mogą być wyrzucone. Logicznie rzecz biorąc, nie trudno zrozumieć, że laytovaya podajnik wślizgu, jej inna nazwa „próbnik”, używany do połowu bez koryta na małej ciężarka. W tym przypadku, należy umieścić przynęty proca. Oczywiście połowów na kompletacji jest możliwe tylko w wodach stojących lub z łodzi na rzece z słabego prądu. Największy zakres zastosowań są media, są bardzo popularne wśród wędkarzy. Idealnie nadaje się do połowów z koryta i ciężarka. Skuteczne są one w rzekach, a na spokojne jezioro. Wreszcie ciężkie pręty są dobre tylko na rzekach o silnym prądzie.

To oddzielenie się nie dzieje przez przypadek. bieg podajnik powinien zapewnić maksymalną czułość do ugryzienia. W wodach stojących ryby są gryzienie podbiegł rzek na podajniku i linia jest stale pod wpływem silnego prądu. Dlatego zaleca się, aby użyć bardziej wydajne i niezawodne pręt. W przeciwnym razie, ze względu na silny nacisk na biegu będzie niezauważalna zgryz, który zminimalizuje całego połowu.

Warto zastanowić się dokładniej i struktury z podajnikiem pręta. Główną częścią jest trudne, ze względu na jej potrzeby wytrzymywania dużych obciążeń na gipsie. Elastyczne i cienkie tylko czubek jego cel – rejestracja nawet najlżejszych ugryzienia. Kiedy rzuca jej wpływ zasadniczo minimum. Bardzo często, zespół przekładni podajnika oznacza w zestawie kilku wymiennych vershinok z różnej sztywności.

Przez cewki ma specjalnych wymagań, ale trzeba mieć sprzęgło. Jest to konieczne, ponieważ podczas gry cały główny ciężar spada na pręcie, a potężne szarpnięcia ciężka ryba śledzone dostrojony sprzęgło, co daje linię, jeśli to konieczne. Olinowanie podajnik narzędzi zawiera żyłki i podajnik. W przypadku dłuższych dystansach, należy użyć plecionkę, a jeśli złapiesz nie więcej niż 30 metrów od brzegu, jest całkiem uzasadnione i monofilament żyłka. Z podajnikami i wszystko jest łatwe. Wędkowanie na stojącej wodzie wziąć najprostszy, ale na rzece z prądu, odpowiednio ciężki. Nie ma specjalnych wymagań co do formy ich NO. Jednak zauważyć, że sami lepiej rzeki wyświetlacz róży z małymi otworami i prostokątnym kształcie.