784 Shares 2987 views

Nowy „Łada Priora”: sprzęt, opinie i specyfikacje

Pomimo pojawienia się dużej liczby niedrogich samochodów zagranicznych, które są podobne w cenie modeli z „AvtoVAZ”, zainteresowanie rosyjskich kierowców do samochodów krajowych nie są słabe, a nawet odwrotnie. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę sytuację ekonomiczną, coraz większa liczba kierowców, patrząc w kierunku produkcji „AvtoVAZ”. I nic dziwnego, bo nie był nowy „Priora”. Kompletny zestaw, jak zresztą i ceną, producent niedawno utrzymywane w tajemnicy. Ale dziennikarze już dostał parkingu w prasie i badać je uważnie. Ogólnie można powiedzieć, że to było jasne ze względu na nowe i nowoczesne oświetlenie. Ciało, oczywiście, pozostaje taka sama. Ale kosztem małych elementów dekoracyjnych raz legendzie krajowego przemysłu motoryzacyjnego nowy czas rozpoznawalny na drodze. Uważają, że jest to „Priora”. Koszty zakończeniu, przeglądy właściciela – To wszystko jest bardzo zainteresowany fanów marki. Przy okazji, jak w poprzedniej serii, maszyna ta jest dostępna w kilku wersjach nadwoziowych. Jest to hatchback z pięcioma i trzydrzwiowej i sedan.


powierzchowność

Opinie właścicieli powiedzieć, że przednia część posiada solidną i nawet dynamiczny wygląd. Podstawowa koncepcja, aby utworzyć nowy wygląd był X-design. Szczególnie imponujący wygląd z boku X-vyshtampovki i przedni zderzak. Wąska chrom otacza podkreślają nowych urządzeń głowa optyki. Również interesujące są przydzielane świateł przeciwmgielnych. Po bokach projektantów stosowany również X-Style. nadkola również otrzymał skromne, ale nie wyglądają nienaturalnie – uzupełniają ogólny obraz. Linia dachu jest wykonana w formie kopuły. Linia poniżej okien, jak poprzednio, jest płaska. Za samochodem również nie pozostawi nikogo obojętnym. Tylna część jest wykonana z bardzo elegancki. Tylna szyba ze względu na dachu ma duże nachylenie. Trunk, który stał się trochę krótsza, z wystającą krawędzią, a teraz wygląda bardziej masywny. W nowej wersji postrestaylingovoy samochodem dodał nowy kaptur. Wykonana jest w formie litery U. Jeśli spojrzeć na zdjęcia, jest szczególnie wyróżnia się jest przedni zderzak. W nowej wersji, że ma dość skomplikowane kształty. Teraz jest o wiele więcej konwersji i oryginalne elementy. Ciało łączenie „Przed” ma lustro składane wyposażone repeatery LED kierunkowskazy. Zderzak uzyskał bardzo solidny wygląd z głębokim miejsce pod tablicą rejestracyjną.

wymiary

Zmieniono zewnętrzny pojazdu, a wraz z nim i wymiarach. Teraz o długości 4351 mm. Na wysokości ciała był 1412 mm. Szerokość – 1680mm. Prześwit pozostało bez zmian i wynosi 165 mm.

wnętrze

W kabinie „Priora” (komplet „Standard”) jest istotna zmiana. Jest to szczególnie zauważalne na panelu przednim. Teraz stało się bardziej czytelne opinii note. Deska rozdzielcza przeniósł się pod maską w kształcie kopuły, a ekran komputera pokładowego umieszczony pomiędzy prędkościomierzem i obrotomierzem pokręteł. Zaktualizowane, a konsola środkowa. To jest naprawdę zaktualizowany „Priora”. „Lux” nabycia obejmuje również system multimedialny z ekranem dotykowym. W odniesieniu do materiałów użytych do dekoracji, muszę powiedzieć, że stały się one znacznie lepiej. I to nie jest odzwierciedlone w wartości samochodu. Jedyną rzeczą, która jest nieco frustrujące – to stary fotel. Przednie fotele osób z nadwagą może być bardzo wygodne. Tylny rząd siedzeń twarde, ale jest mnóstwo miejsca na nogi, co jest dużym plusem. Nowy samochód konfiguracja „Łada Priora” obejmują poprawę izolacji akustycznej – wszyscy, którzy testowali samochód, powiedzieć, że kabina jest znacznie cichszy.

Silniki i skrzynie biegów

„Priora” jest oferowany z trzema silnikami. Różnią się one wydajności i pojemności, a także mieć dobrą elastyczność. W tandemie z tych silników, producent oferuje standardowe mechaników pięciu prędkości. Czy urządzenie w samochodzie „Lada Priora”? Kompletny zestaw jeszcze, ale w przyszłości producent zamierza poszerzyć linię CPR. Mówiąc o mechanice. 1,8 litrowy silnik będzie wyposażony w 5 przekładnią zbrojonego drutem prowadzonym. Stosunek przekładni w głównej pary 3,7. Jest też informacja, że samochód będzie wyposażony w zrobotyzowanego transmisji z ZF. Teraz dla samych silników. Pierwszy silnik – 1,8-litrowy silnik benzynowy pojemności 123 litrów. a. Jest w stanie przyspieszyć pojazd do prędkości maksymalnej 175 km / h. Przed pierwszych 100 km samochód przyspiesza już za 10 sekund. Zużycie paliwa – od 7 do 9 litrów na 100 km, w zależności od trybu pracy. Druga jednostka – o pojemności 1,6-litra 106 KM. Prędkość maksymalna – 170 km / h. Aby rozproszyć setki trwało 11,5 sekundy. Zużycie paliwa jest nieco niższa. Jest to jednak tylko numery paszportu. Opinie mówią, że rzeczywiście „silnik” wykorzystuje litrze więcej niż poprzedni. Proponuje się również silnik 1,6 litra o pojemności 98 litrów. a. O nim już wiele napisane. On jest znany każdemu, kto jest zainteresowany w krajowym przemyśle motoryzacyjnym. „Priora” wyposażona jest w nich przez długi czas, ponieważ odległym 2007 roku. Ponieważ w tym samym czasie w linii obecnego 87-osobowego zespołu. Kierowcy, którym udało się przetestować tę maszynę w akcji, przyszedł do smaku bardziej niż silnik 1,8-litra.

o zawieszeniu

Jeśli chodzi o zawieszenie, producenci twierdzą, że nowa wersja jest bardziej niezawodny. W przednim niezależnego zawieszenia z podporami, takie jak „McPherson”, tylne – strukturze zależnej. Maszyna jest utrzymywana stale na torze. Tendencja do banków spadły, był opór.

komplet

Producenci sami zapewnić nabywców, że samochód otrzymał budżet, prosty i zwięzły. Nabycie nowego „Priorytet” – jest, aby wybrać „Standard” i „norma”. Być może w przyszłości nie będzie i luksusowe modele. W międzyczasie musimy zadowolić się zaledwie dwóch wersjach.

Basic "Priora"

Standardowo producent oferuje jedynie 8-zaworowy silnik 87 KM i manualną skrzynią biegów. Cena samochodu jest 389.900 str. Konfiguracja zapewnia standardowy zestaw poduszek powietrznych, przywiązanie do fotelików dziecięcych. Już w bazie danych są oferowane dzienne światła pozycyjne, ABS i EBD. „Priora” (komplet „Standard”) jest wyposażony w komputer pokładowy w desce rozdzielczej, jest wygodny podłokietnik ze schowkiem na małe rzeczy. Dla pasażerów tylnych zapewnia niewielką podłokietnik. Jeśli go otworzyć, będzie wylęgają na nartach. Tylna kanapa jednoczęściowa ze składanym oparciem. Z dodatkowych opcji dostępnych na gnieździe 12 gadżetów ładowania i etui, które mogą być ukryte punkty.

W odniesieniu do opcji dla wygody, „Łada Priora” Complete „standard”, wyposażonym w elektryczne wspomaganie układu kierowniczego. Kolumna kierownicy jest teraz łatwo regulować na wysokość. Dodano także ustawienia zabezpieczeń wysokość paska opcji. Nie ma powietrza filtr kabinowy i elektryczne szyby przednich drzwi. Nawiasem mówiąc, dla przyszłych właścicieli „Łada Priora” samochód: nowy sprzęt „Standard” dostarcza tylko audiopreparation. Wśród zewnętrznych cech należą klamki w kolorze, 13-calowe kute obręcze kół, a także pełną rezerwy.

„Przed Norma”

Cena wywoławcza wynosi 438,000 rubli. Ponadto, znajduje się torba dla kierowcy. Dla dodawanych tylnych zagłówków pasażerskich. Istnieje również wbudowany alarm i immobiliser. Jest wybity błotnik stalowy silnika. W środku wszystko jest takie samo jak w „Standard”. Jest to, że nowy sprzęt „Priora” dodatkowo oferuje słoneczny odcień dla pasażera z lustrem. O komfort też specjalnie o tym mówić – dodał zamek centralny, mocy hydraulicznej, lusterka elektryczne i podgrzewane i ponownie pakiet audio. Na zewnątrz – stalowe koła więcej. Ale to te same kute felgi 14”z kołem zapasowym pełnowymiarowym. Są nakrętki do kół. W tej konfiguracji dostępnych 106-konnym silnikiem 16-zaworowym. Istnieją również inne urządzenia, a nowa cena „Priory”, takich jak „Norma Klimatu”. Pytanie o to 478 900 p. Różnica między tą wersją systemu grzewczego. Samochód posiada pakiet audio, Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego, centralny zamek tam. Jeśli chodzi o funkcje bezpieczeństwa i wystroju wnętrz, są takie same jak w zwykłym „Norma”.

wyniki

Zaletą tego niskiego kosztu, że jego samochód nisza jest praktycznie nie ma konkurencji. Teraz trudno jest zakupić ponad 500 tysięcy nowych samochodów na przyzwoitej rodziny. Dlatego ludzie będą kupować samochód „Łada Priora”. Konfiguracja i cena godna.