386 Shares 2577 views

„Meries” pieluchy: dziecko zasługuje na najlepsze!

Wraz z pojawieniem się jednorazowych pieluch życiu młodych rodzin się trochę łatwiejsze. Mniej mycie, trochę mniej kłopotów, sen dziecka i moja matka. Pieluchy dla dłuższego czasu nie jest luksusem, lecz koniecznością. Dzięki swoim właściwościom chłonnych przetargu skóry dziecka jest zawsze sucha, więc dziecko komfortowo. Co może być ważniejsze?


Pieluchy, a także produkty wielu dzieci są podzielone na typy, w oparciu o połączenie ceny i jakości. Obecnie bardzo popularne są słynne japońskie pieluchy marki Merries ( „Meries”). Producent jest największa japońska firma, która rozwija produkty dla życia codziennego. Należy zauważyć, Produkty te dzieci higieny nie stosuje się do towarów o niskiej kategorii cenowej, co jest uzasadnione ze względu na jakość: produkty przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Rodzice, którzy chcą kupić najlepsze pieluchy, pieluchy dla niemowląt wybierz „Meries”.

Warstwa znajduje się w środku, z naturalnej bawełny (a tym samym higieniczne przypominają tradycyjne majtki bawełna) i impregnowane Ekstrakt oczaru (emolient, balsam, antyseptyczne i działanie antybakteryjne). Zewnętrzna warstwa jest wykonana z przepuszczającego powietrze materiału, który zapewnia, sprzedawany przez firmę „oddychającego” Meries pieluchy doskonałe właściwości. Pieluszki mają specjalną ramkę, w nawiązaniu do anatomicznego kształtu, zaprojektowane na lepsze dopasowanie do ciała, a tym samym uniknąć podrażnienia i tarcia. Ze względu na najmniejszą porów wilgoci jest bardzo dobrze zachowana w tkance, pomimo aktywnego dziecka.

Specjalne listwy boczne, które są szczelne, nie pocierając skórę, nogi compassed zapobiec wyciekowi płynu. Na taśmie tam rozciągania gumki, które są bardzo blisko ciała delikatnie, nie przytrzymać ruchów dziecka, nie należy wywierać presję na brzuchu i nie pozwalają na pieluchy przesuwnych. Istnieje także specjalna klapa pępek. Przez „Meries” pieluszki mają szczególne wskaźnik, który wskazuje poziom napełnienia: żółty paski, niebieskawy w mokrej pieluchy. Dzięki tego gadżetu nie jest konieczne ponownie raz przeszkadzać dziecku, sprawdzając jego spodnie.

Wśród niedociągnięć wielu rodziców emituje wysoką cenę, ale jest to dość rozsądne: wyprodukowany przez „Meries” pieluchy są produkowane wyłącznie z ekologicznych surowców i materiałów naturalnych. Również niektóre mamusie mówią, że pieluchy może być kontynuowana. W każdym razie, korzyści z tych pieluch o wiele więcej. Jak wiecie, tańsze – nie znaczy lepiej.

Zakup pieluch „Meries”, wybrany bardzo starannie rozmiar. Często pieluszkowe, przepływ kompresji może być związany z nieprawidłowo wybranych wymiarach. Zakres wymiarów ma dość szeroki zakres: od urodzenia do 20 kg. Dla starszych dzieci, które zaczynają chodzić lub czołgać, istnieją specjalne majtki, pieluchy, która jest o wiele łatwiej poruszać.

Staraj produkowane przez „Meries” pieluchach – docenić jakość!