428 Shares 1252 views

Opis i dane techniczne „Nissan Almera” 2013

Exit „Nissan Almera” -2013, które znajdują się pod zdjęciem, na rynku kosztem samochodów było bardzo mile widziane. Kluczową kwestią w odniesieniu do produkcji maszyny jest jej uwolnienie w Rosji. Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na fakt, że nowy produkt był pierwotnie przeznaczony na rynek krajowy. Podstawą samochodu leżał sprawdzonej platformie Bo, co jest szczególnie popularny w segmencie budżetowym. Specyfikacje „Nissan Almera”, jak poprzednio, sprawiają, że bardzo konkurencyjne na rynku.


powierzchowność

Na zewnątrz samochodu trudno znaleźć coś oryginalnego. Pomimo tego nowego produktu jest świeże i stosunkowo stałe. Cel ten został osiągnięty głównie dzięki niektóre z jego podobieństwo do droższego modelu – „Teana”. Ponadto, zewnętrzna duża liczba różnych elementów chromowanych. Zazwyczaj środki tanich nie oferują ich obecności. System oświetlenia samochodu jest dość zwarta, więc jedzenie jest jeszcze bardziej masywny. Co do napędu, a następnie model może być lepszym rozwiązaniem przyszedł o większej średnicy.

wnętrze

Nie tylko parametry techniczne „Nissan Almera”, ale jego wnętrze ma wiele podobieństw z liderem rynku w segmencie low-end – w „Reno-Logan”. Zasadnicza różnica w tym przypadku można nazwać srebrny konsola elementy barwiące i godło kierownica. Cokolwiek to było, istnieją nowoczesne elementy wnętrza. W tym przypadku mówimy o monitorze z ekranem dotykowym, który wyświetla dane i multimedialne systemy nawigacji. Jednak ta opcja jest dostępna tylko w wersji maksymalnej samochodu. Tapicerka używane twardego plastiku i dopasować panele nie są najwyższej jakości. Nowy „Nissan Almera”, cena wersji podstawowej, z których w naszym kraju zaczyna się od znaku 429 tysięcy rubli, oferuje komfortowe tylne siedzenia, które zapewniają dużo wolnego miejsca. Wskaźnik ten samochód może być uważany za lidera w segmencie budżetowym. Niestety, przednie fotele są takie same, jak w przypadku prekursora.

Silnik i zawieszenie

Specyfikacje „Nissan Almera” są najbardziej znacząca zaleta tego. Rola silnika elektrowni tutaj jest „cztery” 1,6 litra, którego moc wynosi 102 KM. Silnik może być obsługiwany z automatyczną skrzynią biegów lub cztery „mechanizm” pięć obrotów. Należy zauważyć, że rozwój silnika i skrzyni biegów należy do „Renault” spółka. Że w niedalekiej przyszłości mają zostać ustalone i utworzenie na terytorium naszego kraju, która sprawi, że samochód tańszy. Na przyspieszenie do „setki” do „mechanika” wymaga 10,9 sekundy, a „maszyna” – 12,7. Należy wziąć pod uwagę ciężar samochodu wynosi około 1,2 m. Jeśli chodzi o zużycie paliwa, na każde sto kilometrów jest konieczne do 8 litrów benzyny. Specyfikacje „Nissan Almera” próbka w 2013 roku nie byłby tak udany, gdyby nie zawieszenie. Mimo jego normy ( „McPherson” przed i belki częściowo zależny od tyłu), w połączeniu z prześwit 160 mm, można łatwo rozwiązać, nawet w terenie.