261 Shares 3187 views

Włoski profesjonalny kolor włosów: przegląd popularnych marek

W reklamie telewizyjnej z włosami piękna dziewczyna kręci głową nieostrożnie obchodzi. Niezwykle gładka, pełna zdrowia włosów romantycznej trzepotania. Jedwabisty połysk i oszałamiająco bogaty kolor włosów nit uwagę. Och, jak wiele kobiet jest o nią zazdrosny, biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się opowieść.

Stworzyć idealny obraz możliwe bez narażania zdrowia. Bardzo pomocne w tym przypadku – włoski profesjonalny farbowania włosów. Barwienie sukces zależy od jakości użytych materiałów. Włoski technologii udało się połączyć wszystko, co najlepsze.

Włosy farbuje profesjonalną oznaczenie z Włoch

Profesjonalne włoski jakość farby i odporne. Pracowali dobrze i wysokiej rangi w branży. Producenci opracowują nowe komponenty, które są łagodne dla włosów poprzez ich poprawę. Uszkodzeniu podczas barwienia jest zminimalizowane. Włoski farbowania włosów zastosowanie zawodowe składają się z amoniakiem, w małych dawkach. Zawierają one praktycznie żadnych szkodliwych substancji toksycznych.

Na rynku rosyjskim do farb do włosów może spełnić szereg marek z Włoch.

"Lisap Milano"

Firma „Lisap Milano” już od ponad pół wieku. Ten znany na całym świecie marki. Innowacyjne badania prowadzone we własnych laboratoriach badawczych. Wszystkie farby Lisap Milano zawierają naturalne składniki. Są one przeznaczone do użytku profesjonalnego.

Zakres kolorów „Lisap” dość bogaty. Produkty charakteryzują się niską zawartością amoniaku. To nawilża włosy, sprawia, że są lśniące.

Seria przedstawiony do barwienia LK LK Creemcolor, lk Milennium i inne produkty. Włoski profesjonalny farbowania włosów krem LK Anti-Age jest przeznaczony dla osób w średnim wieku. Ten produkt jest w stanie pomalować włosy, równomiernie dzięki dobrej współpracy z farb do włosów. Kolor odporność utrzymuje się do 6-8 tygodni.

Są to farby „Lisap”, które nie zawierają amoniaku. Należą Escalation Łatwe i Escalation Łatwa ABSOLUTE 3. zastąpiony przez sparing komponenty W ostatnich różnych szkodliwych substancji.

Eskalacja Teraz Kolor – wyjątkowa farba wyposażona inteligencji. Ona rozpoznaje typ włosów i ich stanu, określa stopień penetracji struktury włosa. Jest to najlepszy profesjonalny kolorystyka włosów jest reprezentowana przez wielu odcieniach.

Zakres „Lisap” przedstawił rozjaśniaczy dobrej jakości. Istnieje szereg męska z farbowania włosów – Man Kolor.

„Selektywna PROFESSIONAL”

Firma włoskich mistrzów Tricobiotos opracowała serię farb do włosów Selective Professional. Ona jest reprezentowana przez Evo Oligomineral i łagodny Color. Główną cechą tych barwników – niepowtarzalny efekt w kolorze. Technologia ta pozwala odbierać tylko żądane odcienie, co minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia nieprzewidywalnych wynikach procedury. W tej serii prezentujemy najlepsze profesjonalne farby do włosów. Włochy i inne kraje, aby ocenić jakość godności. Specjaliści umiłował „selektywny zawód” 100% wynik. Włosy po farbowanie oprzytomnieć, mają zdrowy blask, zachować kolor przez długi czas.

"Alfaparf Milano"

Seria Evolution barwy włoskiej marki „Alfaparf Milano” daje doskonałe rezultaty podczas malowania. Należy on do nowej generacji farb do włosów. technologii farby zwiększenie intensywności barwy, minimalna zawartość amoniaku łączy procedury barwienia i pielęgnacji włosów.

Linia Zużycie Kolor może odebrać sygnał koloru na dźwięk lub wybierz jasny odcień. Ten włoski profesjonalny farbowania włosów w oparciu o składniki pochodzenia roślinnego. Wyjątkowość tej serii jest to, że jako barwniki rośliny wykorzystują naturalne pigmenty. Farba jest bezpieczny dla włosów, ma przyjemny zapach, nie powoduje alergii.

"Barex"

Krem Joc Kolor od włoskiej marki Barex ma około 70 odcieni. Składa się on z ekstraktów ziołowych. Barwniki zabarwić włosy delikatnie, nie boli, a nie ich wysusza.

Włoski profesjonalny farbowania włosów Barex Permesse wzbogacona o masło shea i peptydów. Zapewnia nawilżenie i ochronę, składa się z mniejszej ilości amoniaku. Barwienie otrzymać odporne na kolor włosów gładka i błyszcząca.

"Kemon"

Wspaniałe widoki na farbowania włosów da włoskiego bezammiachnoy markę Yo.Coloring Kemon. Unikalny produkt na bazie jogurtu przekształcić procedurę do przyjemności. Włoskie farby do włosów z tej serii nawilżają włosy, skórę głowy ze względu na kwas mlekowy, laktoza, a nie szkodzić. Dzięki produktom „Kemon” łatwo wykonywać żadnych operacji na farbowanie włosów.

Kolejny niezwykły kierunek marki – krem Kemon Kolorowe. Zaskoczyła niezwykle jasne kolory, niszczy klasyczne stereotypy. Paleta zawiera 6 podstawowych odcieniach i 8 mieszaną.

"Framezi"

farbowania włosów włoskiej marki Framesi są przedmiotem szczególnego zainteresowania. Kolekcja jest reprezentowany przez szerokiej gamy nowoczesnych technologii. Włoski profesjonalny farbowania włosów Framcolor 2001 wzbogacony olejem amarant, witamin. Farbowane włosy wyglądają świetnie, mają naturalny odcień.

Produkty Framcolor Electic oparta jest na najnowszych osiągnięciach. To nie tylko barwią włosy, ale również ich laminaty. Łagodna formuła odżywia włosy. duża ilość składników odżywczych, są skoncentrowane w kompozycji malarskiej.