217 Shares 6744 views

Visa do Brazylii. Cechy konstrukcyjne dla Rosjan

Brazylia – karnawał kraj, ekscytujące atrakcje, uśmiechniętych ludzi. Każdego roku przyciąga tłumy turystów świadkiem słynnego karnawału, do zapoznania się z kulturą tego kraju gorący, cieszyć się lokalne krajobrazy i atrakcji, a wędrować przez niesamowitych miejsc.


Turyści pragnący udać się do reszty w Ameryce Łacińskiej myśleć o pytanie, czy wiza jest konieczna w Brazylii dla Rosjan. W 2010 roku została podpisana umowa między Rosja i Brazylia bezwizowego. Dla Rosjan jest to świetna wiadomość, bo teraz można swobodnie przekraczają granice tego kraju i przejść do reszty, nie martwiąc się o wizy i innych biurokratycznych.

Należy zauważyć, że wiza do Brazylii nie jest konieczne, jeśli jest obywatelem rosyjskim planuje pozostać nie więcej niż 90 dni w ciągu sześciu miesięcy. Celem wyprawy może być wyjazd turystyczny, spotkanie biznesowe, wizyty u krewnych, znajomych lub leczenia. Cudzoziemiec nie biorą udziału w działaniach generujących dochód i musi udowodnić swoją wypłacalność.

Wszystko co jest potrzebne do sprawnego przejścia granicznego, a więc jest to paszport, jego ważności muszą być wypełnione co najmniej sześć miesięcy po zakończeniu podróży. Należy również zapewnić loty w obu kierunkach, potwierdzenie rezerwacji hotelu lub dostępności wystarczających środków do życia w Brazylii. Dzieci poniżej 18 roku życia podróżują pod opieką przez osobę trzecią lub z rodzicem, chcesz zapewnić notarialnie i przetłumaczone na język portugalski pełnomocnictwa od jednego lub obojga rodziców.

Wiele osób zastanawia się, czy wiza do Brazylii potrzebny, jeśli celem wizyty jest studiować lub pracować w tym kraju. Oczywiście, jeżeli czas podróży przekracza 90 dni, a jego celem jest zbadanie, wolontariatu, badania naukowe, staż lub jakichkolwiek prac polegających na nagrodę, wiza jest wydawana do Brazylii bez przerwy.

Aby otrzymać wizę trzeba będzie zebrać wszystkie niezbędne dokumenty:

  • ważny paszport (drugi ważny paszport i stary paszport, jeśli są dostępne);
  • kopię wszystkich stron paszportu;
  • formą informacji;
  • Kolor fotografię wielkości 3×4 cm;
  • bilety dla obu stron.

Jeśli wizę służbową do Brazylii, należy dostarczyć zaproszenie od partnera biznesowego, zamieszkałego w Brazylii, potwierdzają istnienie stosunków handlowych lub zawodowych. Jeśli wydano wizy odwiedzającego do Brazylii, konieczne jest notarialnie w zaproszeniu Brazylii, a także kserokopię paszportu zachęcające.

Wszystko Rosjan w środkach zapobiegawczych zaleca się szczepienia przeciwko żółtej febrze, ponieważ można odebrać choroby w kilku stanach brazylijskich. Należy zauważyć, że pierwsza wizyta w tym kraju powinny być nie później niż 90 dni od daty wydania wizy, w przeciwnym razie będzie nieważna. Jeśli chcesz pozostać w Brazylii przez ponad 90 dni, na miesiąc przed wygaśnięciem wizy, należy zwrócić się do Policji Federalnej z prośbą o jego przedłużenie.