704 Shares 5974 views

Ocena Moskwa uzdrowisk: kto może być zaufany z pięknem?

Każda kobieta potwierdzi, że nie jest gotowy, aby zmienić swój stan zdrowia za pieniądze, więc przy wyborze salon piękności koncentruje się na opiniach innych dziewcząt i wykwalifikowanych specjalistów. Jakie organizacje są częścią najlepszych linii rankingu moskiewskich uzdrowisk?


„Pokrovka ROYAL SPA»

Mężczyźni i kobiety, którzy cenią jakość i zwięzłość Europejską, będzie miał na „Pokrovka ROYAL SPA» duszy. Jest to jedno z najlepszych uzdrowisk w Moskwie. Wysoka pozycja została osiągnięta dzięki wysoko wykwalifikowanych pracowników, dogodna lokalizacja, stosowanie nowoczesnych technik i kosmetyków.

Każdy klient może wybrać kurs z szerokiej gamy usług. Kompleksowy program, aby pomóc zarobić salon specjalistów, którzy są prowadzone przez indywidualnych potrzeb odwiedzających.

Oprócz zabiegów kosmetycznych w salonie zapewnia konsultacje medyczne dla zapobiegania chorobom skóry, przeprowadzonych zabiegów, w tym masaże, fizjoterapia, terapia ruchowa, i tak dalej. N.

Praca specjalistów i dla najmłodszych klientów. Mama może łatwo zaufać profesjonalistom „Pokrovka Royal Spa» przekłuwać uszy ukochanej córki lub syna cięcia. salon Adres: Pokrovka street 20/1.

Asia Beauty Spa

Kontynuuje ocenił uzdrowisk Azja Moskwa Beauty Spa, która słynie z ogromnej listy usług, z których każdy będzie przeznaczonych na najwyższym poziomie. Wewnątrz pracę nie tylko rosyjskich ekspertów, uzyskać kwalifikacje w Chinach, Tajlandii, Tybetu, ale także mistrzów Wschodu, trzymając starożytne sekrety urody i młodości.

Szczególną uwagę należy zwrócić na służbie wnętrza. Asia Beauty Spa obejmuje kilka rodzajów apartamentów:

 1. Przewodniczący.
 2. Executive Suite.
 3. Superior.
 4. Standart.

Poszczególne pakiety, których koszt, w zależności od nazwy mieszkaniu różne usługi kombinowany: gabinet masażu, peelingu strefę, łaźnię parową, jacuzzi, prysznice, sypialni, komfortową częścią wypoczynkową zamówić z restauracji. W zależności od obłożenia wynosi od 1 do 8 osób. adres:

 • za. Ramiona, 13/1;
 • za. Pogorel'skii, 6;
 • Presnenskaya wał 2;
 • obszar europejski, 2.

Wai Thai

W rankingu moskiewskich uzdrowiska obejmuje nie tylko ekskluzywne miejsce, ale również całą sieć instytucji, które nie pracują tylko w Moskwie, ale także za granicą. Do takiej sieci odnosi Wai Thai.

Ze względu na swoją chęć do podjęcia wiodącą pozycję w branży kosmetycznej, każdej kabinie (i nie tylko w Moskwie przez ponad siedem) spełnia wszystkie potrzeby użytkowników nie tylko do leczenia, ale także we wnętrzu.

Dla klientów są różne działania oraz system bonów. Istnieją również programy dla dwóch osób, w tym 7 różnych kompleksy zawierające masaż, zgarniania, okłady, efekty termiczne i oczywiście wspólne tea party.

Bardzo atrakcyjna jest możliwość prowadzenia wspólnych wizyt w salonie, na przykład w ramach wieczór panieński czy urodziny.

Szczególną uwagę przywiązuje się do etykiety i odzieży personelu. Klienci wrażenie, że w tej chwili są w słonecznej Tajlandii.

Klienci mogą korzystać z wielu zabiegów na ciało korekcyjnego, odmłodzenie, żywienia i tonizująco. adres:

 • za. Mały Piasek, 2a;
 • Str. Cook, 10 str. 1;
 • 1-te Monetchikovsky pasa do 8;
 • Str. Krasnoprudnaya, d. 22-24.

Thai Spa Relax

Dostać dużo przyjemności z masażu tajskiego wykonywanego przez specjalistów wysokiego szczebla, prosimy odwiedzić: Vernadskogo, 6, TC „Capitol”, Salon Thai Spa Relax. On świadomie wchodzi w kategorii „Best of Moscow uzdrowisk.” Oceny i opinie na różnych forach kosmetycznych zaszczepić zaufanie każdego odwiedzającego.

Od pierwszego kroku we wnętrzu natychmiast zanurzyć się w atmosferze Wschodniej. Grzeczne administratorów, nowoczesne wyposażenie, stylowe wnętrze i sterylna czystość odwracać uwagi od wszystkich obaw dotyczących procedur.

Oferty od Thai Spa Relax są bardzo zróżnicowane: ponad 30 różnych programów masażu tajskiego (w tym kompleksowych usług o zabiegi-lecznicze), spa terapii przy użyciu różnych olejków aromaterapeutycznych, ekstrakty mineralne, skrabiruyuschih i substancje wzmacniające, zabiegi kosmetyczne, manicure i pedicure , fryzjer.

Programy są zarówno mężczyźni jak i kobiety. Istnieje wspólna procedura dla par.

Każdy klient zasługuje, aby uzyskać wysoką jakość usług, dlatego też ocena salony spa Moskwa jest głównym punktem odniesienia w tym trudnym wyborem. Przy wyborze wnętrze nie patrzeć na cenę, a następnie wybierz sprawdzoną miejsce – tylko zabiegi-lecznicze skorzystają i pozytywne emocje.