597 Shares 4295 views

Dlaczego trzeba wyrzucić swoje dżinsy chuda?

Stosunek kobiet do skinny jeans, bardzo kontrowersyjna: niektóre ich kochać, inni go nienawidzą. Na szczęście dla tych ostatnich, tego lata były w antitrendov kategorii powrotem do mody bardziej wygodne modele 80-90s. Ale okazuje się, trzeba wyrzucić swoje obcisłe dżinsy nie tylko moda następujących powodów. Fakt, że istnieją inne powody, głównie medycznych. Dziś powiemy Ci jakie niebezpieczeństwo naraża siebie, jeśli często noszą obcisłe dżinsy. Niektóre konsekwencje mogą naprawdę zaskoczyć.

uszkodzenia nerwów

Szczerze mówiąc, twoje dżinsy powinny być dość wąski powodować uszkodzenie nerwów. Niemniej jednak, jest to możliwe. Chirurg i specjalista w dziedzinie medycyny sportowej Syuzan Fuks zaleca zniesienie skinny jeans z kilku powodów. Okazuje się, że niektóre z nich sobie może powodować zmniejszenie dopływu krwi do mięśni nóg, co z kolei prowadzi do obrzęków i uszkodzenie nerwów w stóp i łydek. Ponadto zbyt wąskie i obcisłe jeansy mogą powodować drętwienie, mrowienie i ból bioder i pachwiny, jeśli będzie, na przykład, przez długi czas, często siedzą lub chude.

Jeśli nadal lubi obcisłe dżinsy, zostawić je dla stron i nie nosić, jeśli wiesz, że idą wszelkich ćwiczeń. Ale potem znowu, to jest mało prawdopodobne, ktoś sbiraetsya poćwiczyć w obcisłych dżinsach.

Zgaga i kwas refluks

Czy wiesz, że najprostszym sposobem, aby powodować zgagę – nosi obcisłe ubrania. Jeśli umieścisz na zbyt obcisłe dżinsy na kolację, zaczniesz doświadczać problemów z trawieniem. Okazuje się, że ciasne ubranie, zwłaszcza w okolicach talii, może powodować zwiększoną presję na narządach wewnętrznych. W ten sposób swoją miłość do wąskich dżinsów może prowadzić do zgagi i refluksu żołądkowego. Nie trzeba dodawać, wybrać ubrania starannie. Spróbuj zrezygnować, obcisłe dżinsy, nawet w porze lunchu. Jeśli wybierasz się do jedzenia w domu, wybierz elastyczne spodnie i cieszyć się jedzeniem.

Zwątpienia i niska samoocena

Jednym z najbardziej niebezpiecznych aspektów wykorzystania dżinsy-Skinny związany bardziej z zdrowie psychiczne, nie fizyczne. Jeśli ciągle starają się wcisnąć w superuzkuyu ubrań, może to prowadzić do uczucia zwątpienia i złym postrzeganiem własnego ciała. Bez względu na to, że masz nadwagę, czy nie, skinny jeans zbyt dużo zaostrzenie talii, zmieniając swoją postać wizualnie zdeformowany. Na przykład, kiedy siadasz, skóra powyżej talii ściągnięty i widzisz wiszące obok, nawet jeśli tak naprawdę nie mają. Jest to szkodliwe dla samooceny i percepcji ciała, ponieważ może to prowadzić do niepotrzebnych ograniczeń dietetycznych. Paradoksalnie, skinny jeans nie pomagają czuć się szczupła, ale wręcz przeciwnie. Jeśli również zauważyć, że samoocena jest zmniejszona, gdy nosisz obcisłe dżinsy, je wyrzucić. Oni nie stać.

uszkodzenie mięśni

Kiedy ruszamy, nasze mięśnie potrzebują miejsca do rozszerzają się i kurczą. Dlatego, jeśli masz zamiar być na nogach przez większość dnia, dokonać wyboru na rzecz wolnej pary spodni. Skinny jeans są zbyt trudne, aby ograniczyć swoje mięśnie, a nawet spowodować poważne uszkodzenia.

Jeśli dżinsy są za ciasne, są prawie takie same jak pończoch uciskowych, to nie są zbyt sztywne i mogą zakłócać optymalne krążenie krwi. Pończochy uciskowe są ogólnie zalecane dla pacjentów z żylakami, ponieważ przyczyni się do poprawy krążenia krwi. Jeśli będzie sobie dżinsy źle dopasowane przez dłuższy czas, mogą one nawet powodować uszkodzenia mięśni i nerwów. Oczywiście, zdarza się to rzadko, ale może być.

Utrata czucia w stopach

Należy zwrócić uwagę na to, jak twoje nogi czuć podczas noszenia obcisłe dżinsy. Jeśli zaczniesz zauważać drętwienie lub mrowienie, nadszedł czas, aby je usunąć.

W czasopiśmie „Neurology, Psychiatria i Neuropsychiatria” opisał przypadek kobiety, która nosiła obcisłe dżinsy, pomagając swojemu przyjacielowi z ruchu. Później ten przyjaciel przyniósł ją do lekarza, bo zauważyła pewne osłabienie i utrata czucia w nogach. Okazało się, że lekarze, że zranił mięśnie i nerwy w łydkach. Musieli wyciąć dżinsy, aby usunąć je z organizmu pacjenta, który spędził kilka dni w szpitalu. Nie chcesz tego samego dla siebie?

Możemy stwierdzić, że jeśli masz zamiar spędzić cały dzień, przenoszenie ciężkich mebli i innych rzeczy, uchylenie obcisłe dżinsy i nosić wygodne ubranie. Po pierwsze trzeba chronić swoje ciało, a dopiero potem martwić się, jak wyglądasz.

Inne problemy zdrowotne

Skinny jeans może nie tylko uszkodzić mięśnie i nerwy, ale także powodować inne problemy zdrowotne. Mężczyźni powinni być szczególnie ostrożny z taką odzież as-skinny jeans może mieć wpływ na liczbę plemników. Panie z kolei, powinien wiedzieć, że legginsy może prowadzić do infekcji dróg moczowych. Czy preferencje są w ubraniach długotrwałych problemów zdrowotnych? Niemniej jednak nie oznacza to, że należy porzucić na zawsze chuda. Jeśli nie siedzieć zbyt blisko, a ty je nosić na kilka godzin, a poza tym nie codziennie, to jest mało prawdopodobne, że spowoduje to żadnych uszkodzeń.

Antitrend tego lata

Jak wspomniano wcześniej, skinny jeans nie jest już modne tendencje są tego lata. Więc dlaczego nie spróbować czegoś nowego? Projektanci oferują kilka naprawdę ciekawych modeli i stylów, więc powinno się je przymierzyć. Należy zwrócić uwagę na klasycznych dżinsów. Można je bezpiecznie nosić zarówno w pracy jak iw czasie wolnym. Więc następnym razem zdecydować w co się ubrać na spotkanie z przyjaciółmi, zastanowić się, jak porzucić swoje ulubione obcisłe dżinsy. Być może były jak modelowych lat, ale czasy minęły i chude sylwetki stają się bardziej interesujące i darmowe.

Powinienem rzucić moje dżinsy-Skinny?

Wszystkie te zagrożenia zdrowotne wydawać się trudne, ale jaka jest szansa, że będzie można spotkać je w rzeczywistości? Jak często skutki przejawiają się w życiu codziennym, czy wszystkie te historie grozy pochodzi od ludzi, którzy po prostu nie wiedzą jak wybrać ubrania w zależności od przypadku i noszą te dżinsy, na przykład pomagając ktoś przenieść tezhelo i wykonywania pracy fizycznej?

Nie ma wątpliwości, że zdrowie nie pogarsza się dramatycznie, jeśli jutro zdecydujesz się iść na spacer w tabernakulum. Jednakże, jak 99% ludzi, którzy też kochają te dżinsy. Ale w tym samym czasie, to warto pamiętać, że istnieje wiele rodzajów odzieży i akcesoriów, które nie niszczą zdrowie, nawet jeśli ryzyko nie są zbyt wysokie. Tylko Ty możesz zdecydować, czy kontynuować modę, która jest również stopniowo zanika.