731 Shares 9477 views

Stanisława Komarowa: biografia i zdjęcia. szkoła nurkowania Stanisława Komarowa

Stanislava Stanislavovna Komarova urodził się w 1986 roku, 12 czerwca, w stolicy Rosji. W młodym wieku zaczęła pływać, ale tylko w celu poprawy ich kondycji fizycznej. przyszłych sportowców matka nie mogła myśleć, że w przyszłości córki będzie jednym z najbardziej znanych zawodników na świecie. Nawet jako dziecko dała wszystkim do zrozumienia, że osiąga dobre wyniki, już w wieku czternastu lat trenowała z reprezentacją Rosji na pływanie. Co jeszcze robi Stanisława Komarowa? Basen nie był jej jedyną pasją. Równolegle z działalnością była zaangażowana w szkole muzycznej, który wkrótce został pomyślnie zakończone. Stanisław wybrał jeszcze pływanie i nie pomylił się.

Wczesne lata w sporcie

Kiedy po raz pierwszy objął wraz z zespołem rosyjskiej, wszyscy trenerzy i koledzy byli zaskoczeni niesamowitej zdolności do pracy Stanislava. Zespół trenerów natychmiast przewidział młody sportowiec ma wielką przyszłość.

Ich pierwsze złote medale pływak wróciliśmy w wieku szesnastu lat, a te nagrody nie były dzieci, a nawet poziom młodzież. To był 2002 Mistrzostwa Europy w Berlinie pływania. Nagle pływa na plecach w 100 i 200 metrów wygrał Stanisława Komarowa, który był w tym czasie tylko szesnaście …

Warto zauważyć, że rok temu na Mistrzostwach Świata w Fukuoka rosyjski pływak zdobył srebro, ale zawodnik nie bierze pod uwagę wynik ten sukces. To dwa złote medale w Berlinie rozpoczęły wielką karierę jednego z najwybitniejszych zawodników w historii poradzieckiej Rosji.

Udany etap kariery

Rekord toru Komarova liczne nagrody i osiągnięcia. Jest to jeden z najbardziej znanych sportowców Federacji Rosyjskiej.

kariera osiągnął w latach 2002-2004. To właśnie w tym okresie Stanisław wygrał większość swoich nagród. W tym czasie stała się trzykrotny mistrz Europy: dwa złote medale na mistrzostwach w Berlinie w 2002 roku i jeden w Madrycie w 2004 roku. To właśnie w Madrycie i srebra, ale nie ma wiele do powiedzenia na ten temat, ponieważ złoty medal odgrywa znacznie większą rolę. W 2003 roku na Mistrzostwach Świata w Barcelonie stał się trzecim sportowcem.

Na Mistrzostwach Europy w 2002 roku w Rize Komarow stał się właścicielem brązowy medal. W 2003 roku w Dublinie, zdobyła srebro.

Najbardziej pamiętne i charakterystyczny nagrody dla sportowców jest srebrny medal na olimpiadzie w Atenach. W odległości 200 metrów grzbietowym Komarova zdobył najcenniejszą rzeczą w jego życiu srebra. Cenna nagroda jest fakt, że to było tylko dla rosyjskich pływaków w tym olimpiadzie. W Atenach, rosyjski zespół pływanie wykonywane raczej źle, a co mówi tylko jeden medal.

Spadek w karierze

Po roku 2004 kariera sportowca nie był tak udany. Niektórzy przypisują to „choroby gwiazdy”, inni – że Stanislav zmarł trener. Po śmierci Alekseya Krasnikova zmieniła trenerów jak rękawiczki, ale na poziomie byłego nie wyjdzie. Na światowej scenie to już nie jest do wygrania nagrody. Wszystko to sprawiło, że sportowiec po jego „najlepszych godzinę” – to piąte, szóste i siódme miejsca w mistrzostwach świata i Europy. Jednak było to wydarzenie, które mogłyby ożywić swoją karierę Komarova – Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Niestety, tylko 14 pływak odbyła się w pół-leżącej na odległość 200 metrów pływania.

Jak później stwierdzono sportowca, wyniki spadły z powodu problemów zdrowotnych. Ona została zdiagnozowana ze zmniejszeniem stężenia hemoglobiny oraz anemii. Choroby odkryto dopiero w 2008 roku, w okresie szkolenia w Szwajcarii.

Mimo wszystko, pływak Stanisława Komarowa również wielokrotny mistrz Federacji Rosyjskiej. Niestety, w 2010 roku, musiała zakończyć swoją karierę zawodową, nie jest już dodanie do swojej kolekcji nagród.

życie osobiste

Jego życie osobiste Komarova nigdy nie ukrywał. spotkała się z dość dziwnych okolicznościach wiadomo, że jej przyszły mąż. Przed otwarciem Olimpiady w Pekinie, sportowcy przybył Putina życzyć powodzenia. Każdy chciał być sfotografowany z Vladimirom Vladimirovichem i Stanisław był wśród tych ludzi. Kiedy wybuchła przez Putina, a potem uderzył w ścianę wysokich facetów. Jednym z nich był Aleksiej Ostapenko – rosyjski siatkarz. To właśnie w tym momencie między nimi spadł trochę iskry. Wkrótce Stanisława Komarowa i Alexey Ostapenko żonaty. Po Komarow zakończone wydajność na profesjonalnym poziomie, przeniosła się do Aleksego.

Po pewnym czasie mieszkających razem, młodzi ludzie zdecydowali się na rozwód.

Po przejściu na emeryturę od sportu ona poświęciła się pracy w szkole nurkowania. Ale w przyszłości Komarow planuje połączyć swe życie z telewizora, zwłaszcza, że pewne doświadczenie już dostępne. Pracowała przez pewien czas na kanale NTV wiodących wiadomościach sportowych. Uczestniczył również w ekstremalnych serialu „Cruel Intentions”.

Szkoła Stanisława Komarowa

Gdy sportowiec musi wykonać na profesjonalnym poziomie, to wciąż uwagę na basenie. Ponieważ Komarow postanowił otworzyć własną szkołę nurkowania. Ona twierdzi, że szkoła – to nie tylko lekcja dla duszy, ale także pewnego rodzaju hołd dla pierwszego trenera, Aleksiej Fiodorowicz Krasnikov. Pływak jest przekonany, że wiedza zdobyta od niego, pomogą pielęgnować prawdziwy mistrz.

Tak więc, dzisiaj szkoła Komarova nawigacja nie ogranicza się do tych, którzy chcą być w dobrym zdrowiu, ale również tych, którzy planują w przyszłości połączyć swoje życie do pływania.

Nagrody i osiągnięcia

Stanisława Komarowa swojej kariery zdobył wiele nagród na różnych poziomach. Oto lista wszystkiego co sportowiec może być dumny:

  • Wielokrotny mistrz Rosji.
  • Srebrny medalista Mistrzostw Świata 2001.
  • Dwukrotny mistrz Europy w 2002 roku w Berlinie (100 i 200 m stylem grzbietowym).
  • Mistrz Europy w 2004 roku w Madrycie (200 metrów stylem grzbietowym).
  • Srebro 2004 Mistrzostwa Europy w Madrycie.
  • Brąz 2003 Mistrzostwa Świata w Barcelonie.
  • Brąz Mistrzostw Europy w 2002 roku w Rize.
  • Europejski srebrny Championship w 2003 roku w Dublinie.
  • Srebrny medal na olimpiadzie w Atenach (200 metrów stylem grzbietowym).

Kraj powinien być dumny z takich sportowców jak Stanislava Stanislavovna Komarova.