680 Shares 7276 views

Co zrobić, jeśli nie zainstalować Windows 7

Chociaż po każdej nowej firmie systemu operacyjnego Microsoft zaczyna aktywnie pracować nad rozwojem nowej wersji, biorąc pod uwagę braki poprzedniego, czasami całkowicie rozwiązać pojawiające się problemy nie mogą być. Na przykład, aktualizowane w (Windows 7) instalatora siódmej był o wiele bardziej komfortowe niż zwykłą analogową w Windows XP – wystarczy przypomnieć automatyczne zapisywanie wszystkich folderów systemowych podczas ponownej instalacji systemu operacyjnego. Jednak nawet nowa wersja systemów operacyjnych nie gwarantuje, że użytkownik końcowy nie ma żadnych problemów z instalacją. Zwłaszcza, ponieważ nie każdy może od razu zrozumieć nowe dodatkowe funkcje. Nie jest zaskakujące, że bardzo popularne pytanie brzmi, dlaczego nie można zainstalować Windows 7. W tym artykule, możemy wskazać kilka kluczowych wyzwań, które nie pozwalają na zainstalowanie systemu.


Ważne jest, aby zrozumieć, że jeśli nie można zainstalować Windows 7, to nie znaczy, że nic nie można zrobić. Bardzo często przyczyną nieprawidłowej pracy instalatora jest dość proste, wszystko można odzyskać. Poniżej znajduje się sekwencja działań, które należy stosować przy pomyślnym zakończeniu instalacji systemu operacyjnego.

Jak zainstalować Windows 7 na nowym komputerze

Przede wszystkim, trzeba przygotować dysk twardy. Podczas gdy wszystkie nowoczesne dyski twarde są sprzedawane już oznaczone (struktura jest podzielony na sekcje, aby sformatować w dowolnym systemie plików), zaleca się układ siebie. pytanie, jak często, z jakichkolwiek powodów nie można zainstalować Windows 7, wynika właśnie ze względu na etapie ignorując dysku. Trzeba napisać do LiveCD dysk flash USB lub CD obrazu (można pobrać z torrentów) i rozruchu z nośnika. Prawie zawsze wśród programów mają Paragon Partition Magic lub alternatywne rozwiązania. W tym programie, wszystkie odcinki nowego dysku zostanie usunięta i we właściwej ilości, aby utworzyć nowy, dobrze wybrany system plików (FAT32 lub NTFS). Należy pamiętać, że nie jest konieczne, aby przeprowadzić podział oznacza Instalator Windows 7. ustawić system może być, ale takie szkolenia stworzy ukrytej partycji 100MB, z powodu których może mieć trudności z instalacją poprzednich wersjach systemu Windows.

zgodność sprzętu

Czasami nie zainstalować Windows 7 z faktu, że konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań systemowych. Tak więc, częstotliwość procesora nie powinna być mniejsza niż 1 GHz, RAM – 512 MB i karta graficzna musi być w stanie pracować z DirectX w wersji 9. i im więcej pamięci, tym lepiej.

Usterki

Czasami instalacja nie jest z powodu awarii sprzętu, które do tej pory nie było tak wyraźnie widoczne. Po zamrożeniu lub czarny ekran, należy zaprogramować MemTest przetestować na obecność błędów pamięci.

Ponadto, czasami to pomaga sprawdzić twardą powierzchnię dysku. Aby to zrobić, po uruchomieniu instalacji należy wybrać konsolę odzyskiwania i wpisz następujące polecenie: chkdsk. Warto sprawdzić jakość dysku twardego i połączeń płyt. Wszelkie uszkodzenia spowodowanego przez słaby kontakt w pętli SATA może prowadzić do niemożności instalacji.

W końcu, jeśli wszystko inne zawiedzie, można spróbować zaktualizować BIOS płyty głównej. Nowe modele to można zrobić bez systemu operacyjnego nagrane obraz BIOS na dysku flash i wybierając odpowiednie ustawienia BIOS poz.