410 Shares 2422 views

Ślub w stylu marynistycznym – nowe i twórcze

Każda para chce, aby ich uroczystość była wyjątkowa. Dobrym rozwiązaniem – ślub w stylu morskim, to piękne, romantyczne i twórcze. Można zorganizować obchody nad morzem, ale jeśli nie jest to możliwe, konieczne jest włączenie fantazji i wymyślić coś innego, bardziej niezwykłe.


Najbardziej odpowiednie miejsca do obchodów to: trawnik z widokiem na morze lub rzekę, kawiarni na plaży, łodzi, plac zabaw w pobliżu basenu i wielu innych. Regularne restauracja jeśli zorganizować to będzie prawdziwy raj dla takiego wypoczynku.

„Marine” zaproszenie własnymi rękami

Te śliczne małe rzeczy można zrobić samodzielnie. wariant klasyczny – Karta w niebiesko-biały kolor z odpowiedniego wzoru. Zaproszenie w butelce – opcja bardziej niezwykłe. Z jednej strony napisać tekst (najlepiej – oryginalny, na przykład, jesteś zaproszony, aby przejść na tajemniczej przygody, etc …), a na drugim obrazie mapy miasta, zauważając jej przestrzeń ruch w uroczystym dniu.

Ślub w marynistycznym: pojawienie się narzeczonej, oczyszczenie i świadków

Najlepiej jest wybrać pana młodego garnitur i białą Bride – jasnoniebieską suknię ślubną. Sandały w tonie ozdobić nogi pięknej pani.

Zamiast zwykłych dziurek może vdet dziurki piękne akcesoria wykonane z muszli. torebka oblubienica i świadek może być wydane rozgwiazdy, perły i wstążkami.

Ślub w marynistycznym: zdjęcia z długiej pamięci

Kiedy przychodzi czas na sesje zdjęciowe, trzeba będzie zmienić na coś bardziej tradycyjnego dla tego tematu. Odpowiednie stroje uzupełniają akcesoria takie jak kołnierz marynarza, czapka chłopca pokładowego, czapkę kapitana i tak dalej. D.

procesja ślub: mała transformacja

Zwykłe samochody mogą szybko zamienić się w łodzi lub jachtu, jeśli ozdobić go z niebieskimi i białymi wstążkami (będą płynąć) i pięknych kompozycji wykonanych z muszli i rozgwiazdy. Na masce samochodu, aby zamontować koło, a za oczywiście powiesić kotwicę.

Marynistycznym stylu wesela uroczystość miejsce:

Podstawowe odcienie dla konstrukcji hali: piasek, niebieski, zielony. Pamiętaj, aby użyć koloru białego. Zamiast tradycyjnego serca, pierścienie i kulki wiszą dwa koła ratunkowe. Na stole można umieścić młodego małe ale piękne akwarium z rybami. Jeszcze kilka sztuk zorganizować w sali bankietowej. Hodowlane, świece w kształcie statków, kamyczki – to jest idealny do dekorowania resztę stołach.

Ślub w stylu marynistycznym: pokaż Program

Jako rozrywka na uroczystości mogą być organizowane w sposób następujący:

  • Test wiedzy piosenek i filmów o morzu;
  • Konkurs „Kto szybciej untie knot”;
  • liny ;
  • bitwa morska.

Ładne rzeczy ślub

Zwykła książka do życzenia mogą zastąpić dziennik, gdzie goście mają niepowtarzalną okazję, aby pogratulować nowożeńcy oryginał.

Tworzenia niestandardowych etykiet na butelki, na przykład, na wodzie mineralnej zrobić naklejkę z napisem „świeżej wody” i napojów alkoholowych – „El Pirata”, itp …

Na temat ślubu sukces, trzeba myśleć wszystko, aż do najmniejszego szczegółu!