416 Shares 1900 views

Ślub z Angelina Jolie i Brad Pitt: szczegóły

Ślub z Angelina Jolie i Brad Pitt – wydarzenie, które fani musieli czekać kilka do dziesięciu lat. Który tylko epitety dowolny Rewarded naciśnij ten ceremonia! Nazwano to „idealne wakacje” i „Sen ślub”. Szczegóły dotyczące małżeństwa gwiazd zostaną omówione w tym artykule.


Szczegóły ceremonii

Pod koniec 2014 roku media doniosły, że 23 sierpnia nagle ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Stało się to we Francji, w posiadłości Chateau Miraval, należąca do gwiazd. Uroczystość była cywilnego. Suite forsowane sędzia z Kalifornii, którzy wcześniej wyrazili zgodę do unii. On specjalnie przybył do Francji, aby poślubić kochanków. Po tym, że para do siebie śluby miłości i wierności. Tekst przemówienia został napisany przez dzieci gwiezdny pair. Więc gości, słuchając ich, nie mogła powstrzymać łez wzruszenia. W ogóle, Jolie i Pitt nie są zbyt poważne podejście do organizacji uroczystości. Chcą, aby ten dzień zrelaksowany, pełen śmiechu i żartów, dzieci i krewni pary gwiazda poczuła na ceremonii całkowicie za darmo. Jednak to nie przeszkodziło popularnego aktora sprzedać zdjęcia swoich magazynów ślubnych Ludzie i cześć dla dwóch milionów dolarów.

gości

Słynna para Hollywood dokonał niemożliwego – trzymali w tajemnicy ślub. Angelina Jolie i Brad Pitt do końca utrzymać w tajemnicy informacji. Loving para zaręczyła się w obecności zaledwie dwudziestu dwóch gości, wśród których byli tylko najbliżsi ludzie: Dzheyms Heyven (brat Jolie), rodzice Pitt i kilku przyjaciół. Cała szóstka dzieci Suite uczestniczył również w ceremonii, a każdy z nich odegrał rolę. Pax i Maddox poprowadził pannę młodą do ołtarza, Knox i Shiloh posiadających pierścienie ślubne i Vivienne i Zahara Angelina rozrzucone przed różowych i białych płatków kwiatowych. Nawiasem mówiąc, na ślubie ojciec panny młodej był nieobecny – Dzhon Voyt. Nauczył małżeństwa tylko z oficjalnej wiadomości.

narzeczona

Szczegóły dotyczące ślubu z Angelina Jolie i Pitta Breda zainteresowania wielu. Szczególnie intryguje wszystkich stroju panny młodej. sukienki w stylu gwiazdy nie mógł zgadywać. Fakt, że dzieci są popularne aktorów wzięło udział w tworzeniu WC ślubu. Długi welon i suknia była ozdobiona rysunkami ich wzorów. Ta wspólna praca przyniosła twórcy dużo zabawy. Początkowo dzieci realizować swoje twórcze impulsy na papierze, potem projektant Luigi Massi (przyjaciel rodziny) doznał ich „artyzm” w welon i sukni. Mistrzowie Atelier Versace haftowane te zdjęcia ręcznie nici jedwabnych. Styl sukni ślubnej Angelina Jolie była elegancka i prosta – piękna figura podkreślił nanoszone gorset na cienkich ramiączkach i ciasny gorset. Przez ślubny aktorka nosiła biżuterii, które mają wielką wartość dla niej: pierścień, który Pitt dał jej zaangażowanie, a medalion należał kiedyś do jej matki – Marcheline Bertrand. Mówią, że pan młody został uderzony przez piękno jego narzeczonej przy ołtarzu.

Sukienki z innymi uczestnikami

Wydarzenie roku był ślub z Angelina Jolie i Pitta Breda. Szczegóły tego wydarzenia były przedmiotem gorących dyskusji w prasie. Nie zwracał uwagi do ubrań i innych uczestników ceremonii. Według świadków, pan młody ubrany był w klasycznym czarnym kolorze. W tym przypadku był to jeden z jego synów krawata, bo zapomniał własnego. Ubierz najstarsza córka gwiazd – Zahara – została przyszyta innego przyjaciela rodziny, Alam Kebe, projektant. Knox, Shiloh, Maddox i Pax było na weselu w kolorze czarnym. Dziecko Vivienne wyglądał po prostu uroczo bujną białą suknię.

tort weselny

Wiele osób pyta, jak było? Ślub z Angelina Jolie i Pitta, Breda najpiękniejszej pary w Hollywood, miał stać się prawdziwym bajka zarówno dla gości i uczestników ceremonii. Jednak w wywiadzie dla znanego aktorka nazwała jej ślub katastrofy. Podobnie jak w pośpiechu brakowało wiele ważnych rzeczy. Na przykład, przyszła żona zapomniała zjeść tradycyjny tort weselny. Białe warstwowych Korzyści z figurki młodej pary podczas ceremonii nie było. Sytuacja mogłaby częściowo skorygować syn pary gwiazd – PAX. W przeciwieństwie do mojej matki, chłopiec dziesięć naprawdę cieszy umiejętności kulinarne i dobrze przygotować. Więc był w stanie stworzyć dla gości i ich rodzice są bardzo wykwintne i pyszne desery. Według niektórych źródeł, ślub z Angelina Jolie i Brad Pitt wszystko odbywa się bez uroczystego bankietu. Zamiast tego zaproponował odwiedzającym zejść do ogrodu i jeść … pizzę. Cóż, gwiazdy nie tylko hit publicznej swoje oryginalne gesty, tak prozaiczny menu na weselu nie dziwi nikogo.

zabawa zaczęła

Kolejny ciekawy punkt, według Angelina, była pierwszą część ceremonii. Faktem jest, że kiedy panna młoda przeniesiony do ołtarza, goście byli chór śpiewać piosenki Here Comes The Bride. Jednak realizacja tego pięknego planu powiodła się. Ktoś przyszedł w złym czasie, ktoś nagle zapomniał słów, z takim skutkiem, że start był bardzo wesoły ceremonia. Jednak ślub z Angelina Jolie i Brada Pitta to nie ulegnie pogorszeniu. We wszystkich wywiadach aktorka mówi, że nie żal o każdy drugi oryginalnym wesele i bardzo cieszę się pobrać.

wniosek

Ślub znanych aktorów była logicznym krokiem, który miliony fanów czekało na nich. Znakomita para spędziła razem dziesięć lat, podnosząc sześcioro dzieci, a mimo długiej i niełatwej relacji pojawia się szczęśliwy. Angelina mówi, że razem z Bradem codziennie pracuje na podniesienie jego liczną rodzinę i aspiruje, aby wszyscy w niej zadowolony i samowystarczalny. Edukacja dzieci i zachowania małżeństwa – jest to ciężka praca, mówi Jolie. Do tej pory para była w stanie pokonać wszystkie przeszkody na drodze do przyjaznych i harmonijnych stosunków. Przykładem może być ich ślub, gdzie każdy członek rodziny znalazł należne jej miejsce i wszyscy świetnie się bawili w przyjemnej i łatwej atmosferze. Życzymy Brad Pitt i Andzheline Dzholi szczęścia i długowieczności.