115 Shares 3956 views

Gdzie z okazji urodzin w Samarze: przegląd umieszcza porady i opinie

Przemysł rozrywkowy w mieście Samara-milioner jest tak rozwinięty, że ludzie giną od obfitości propozycji, gdy istnieje potrzeba do wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Na podstawie opinii z mieszkańcami w artykule przedstawiono przegląd miejsc, gdzie można świętować urodziny. W Samarze mają zarówno sieci i absolutnie wyjątkową instytucją, która nie każdy wie.

Bowling Center KIN.UP

Mieszkańcy centralnej części miasta są prawdopodobnie zna wspaniałego kompleksu KIN.UP w lesie, 23. Bowling Center znajduje się niemal na nasyp Wołgi i jest otwarty od 11 rano do 2 w nocy. Okazało się prawdziwym centrum rodzicom rodziny z dziećmi i pomaga rozwiązać problem, gdzie z okazji urodzin. W Samarze, nie wiele miejsc oferuje pięć wariantów uroczystości dla każdego wieku: od jednego roku do 16 lat.

Skrypt został opracowany indywidualnie, biorąc pod uwagę życzenia klienta. Można wybierać spośród dwudziestu różnych bohaterów animowanych. Również w programie:

 • pokaz baniek mydlanych;
 • lalki;
 • automaty;
 • balony z helem;
 • Bowling (dla dzieci od 7 lat);
 • świątecznym stole.

Koszt wypoczynku dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat do mniej niż 3 tysiące rubli. Goście są zadowoleni, jednak należy pamiętać, że tylko pięć goście mogą zostać zaproszeni na przyjęcie urodzinowe dla dzieci. W Samarze, gdzie świętować i jasne, ale z dużą liczbą zaproszonych? Sieć Szalony Park następnie (centra rozrywki dla dzieci) ma swój własny obszar w regionie. Można odwiedzić największy TRC "Spaceport" (ul. Dybenko, 30).

Gorky Hall

Klub trampolina znajduje się w dzielnicy Kirov miasta, co jest wygodne dla mieszkańców żyjących na przedmieściach robotniczych. Na ulicy Kirowa, 156 mogą również zbierać urodziny dziecka w Samarze. Gdzie świętować ważną datę w życiu dziecka, jeśli nie w towarzystwie dziesięciu przyjaciółmi w wynajętym pokoju z dwunastu trampoliny? Bezpieczeństwo zapewnione jest przez trenerów-instruktorów. Oferuje on dzieci w wieku od 4 do 14 lat, a okoliczne rodziców ze stolikami, gdzie można zorganizować świąteczny stół i picia herbaty dla dorosłych, a dzieci igraszki na trampolinie. Wynajęcia od 1 godziny będzie 1800 rubli dla całego zespołu 10 osób.

Jeśli zdecydujesz się na siebie pytanie, gdzie z okazji urodzin w Samarze Tanio, należy wybrać odpowiedni kawiarnię oraz usługi animacyjne i inne rozrywki dostępne oddzielnie. Więc, centrum trampolina oferuje szeroko zakrojonych działań w siedzibie klienta, w którym sprzęt sportowy zostaną dostarczone specjalnie. Co jeszcze istnieją organizacje oferujące wizyt w terenie?

warsztaty

Na ulicy Puszkina, znajduje się 268 dzieci Art Studio „opowieści starych żon.” W każdej instytucji, i przyjdzie do domu animatorów życzenie rodziców i rzemieślników trzymać ciekawe lekcje do modelowania ciasta, produkcji mydła, scrapbooking, produkcji rzemieślniczej z tektury i materiałów naturalnych. Jest to jeden z niewielu studiach, który jest gotowy na przyjęcie gości, a na jego terytorium.

Te dwa adresy – na ulicy Sadovaya, w domu nr 256 na ulicy art. Zagora, numer domu 52 – znajduje się shokolateriya. Jej nazwa – „Smak życia”. Warsztaty twórcze dzieci uczą się produkcja wyrobów czekoladowych pizze ręcznie z najwyższej jakości belgijskiej czekolady -. słodki warsztat może się odbyć na imprezie żadnych dzieci. Jeśli rodzice mają problem, gdzie z okazji urodzin dziecka w Samarze, shokolateriya oferuje platformę. Oprócz słodkiego stołu i ciekawych zajęć oferowanych usług animatora, bańki mydlane pokazać i inne rozrywki.

Na Gaya Street, 36 dzieci operowanych Studio „czekolada”, które eksperci oferują następujące warsztaty:

 • przez akvagrimu;
 • brokat tworzenie tatuaż;
 • opierając się na czapki;
 • mydła decyzji;
 • Origami techniki;
 • ceramiki.

To studio wszystkie kawiarnią imprezy odbywają się wyłącznie na miejscu u klienta, więc należy znaleźć kawiarnię dla dzieci.

„McDonald”

Obecnie w mieście istnieje kilka restauracji fast food, ale cieszy się szczególną miłość jest pierwszą instytucją, raz otwarte na ulicę pole, 15. To sprowadza się do nasypu Wołgi, a reszta od plaży kiedyś owinięty w przytulnym budynku dwupiętrowym w drodze do domu. Tu, na drugim piętrze stworzony kącik dla dzieci ze specjalnymi wnętrz i umeblowanie. Restauracja jest jednym z pierwszych, którzy oferują usługi na uroczystości dla dzieci. Wiele spadła na pytanie, gdzie z okazji urodzin w Samarze.

Personel restauracji zostali przeszkoleni do prowadzenia z dziećmi zabawnych gier i rozrywek, biorąc pod uwagę wiek widowni dzieci. Obecnie jest zawsze „Happy-MIL”. instytucja kuchnia dba o menu dla dzieci. Na głównej dzień, program, który trwa 1,5 godziny, można zaprosić wielu gości. Opinie mówią o obchodach całych klas, co jest bardzo wygodne.

"Victoria" park wodny

Moskwa autostrady, rozliczenie 18-th km, dom jest 23 – to adres jednego z największych parków wodnych w pomieszczeniach w Rosji. Nie mieszkaniec miasta, którzy nie odwiedzili ciekawe miejsca. Ponad 30 przejażdżki oferowane dla dzieci i dorosłych, w tym 10 zjeżdżalni oraz 9 basenów. Dla najmłodszych – z ciekawą nazwą „Fish”. Specjalnie wyszkoleni instruktorzy będą monitorować bezpieczeństwo użytkowników w posiadaniu suchym barem i pokojem relaksacyjnym z leżakami.

Moje ulubione miejsce rekreacji dla mieszkańców rodzina Samara – ciekawy obszar i odpowiedź na pytanie, gdzie z okazji urodzin w Samarze. Cały dzień, od rana aż do 8 wieczorem, można spędzić w towarzystwie przyjaciół i bliskich, czas będzie latać. Przy wyjazdach grupowych są na bilety zniżkowe, co jest bardzo wygodne. Wiele pozytywnych opinii od fanów świętować urodziny pudełka. Jedynym negatywnym – to jest niemożliwe, aby zorganizować pełnoprawnym ucztę z gośćmi gorących i zimnych napojów i ciast.

Questoria

Centrum Adres rozrywka organizacja – Moskwa autostrady, 4. Questoria znajduje się w budynku nr 9. W przypadku gdy z okazji urodzin w Samarze bez wysokich kosztów, ale jednocześnie twórczo? Dla dzieci starszych niż 9 lat i dorosłych „Questor” oferuje przygoda dla każdego. Można pójść na bal w Wenecji lub na wyspie na Karaibach i mieć pewność, aby spotkać się z piratami. Questy teraz częścią naszego życia, a miłośnicy adrenaliny nie da się grę z przyjaciółmi na najważniejszy dzień w roku.

Jeśli liczba osób 10-12 osób, to zajęcie zdecydowanie powinni rozważyć. Emocje tak, że przegląd można przeczytać: „Spośród szesnastu członków, osiem – w rozkoszy, druga osiem – w dzikiej rozkoszy”. Centrum jest gotowy do pracy i zorganizować pod klucz u klienta, czy to osobistych lub wynajęty domek cafe. Co oferuje dla miłośników tradycyjnych uczt Samara?

Gdzie świętować narodziny dorosłych

Wybór kawiarni lub restauracji – kwestia gustu, ale jest jedno miejsce, które jest znane każdemu obywatelowi. Mówimy o „Maximiliana” restauracji, jeden z najbardziej udanych instytucji metropolii. Lokalizacja – Moskwa autostrady, 4. Numer budynku – 15. Jeśli chłopiec urodziny odwiedza restaurację w dniach koncertów w piątek i sobotę, jest zniżka 15% dla niego. Ona jest pojedynczy i mogą być wykorzystane na trzy dni przed terminem pierwotnym i trzy dni po niej. Ci, którzy chcą odwiedzić restaurację w pozostałe dni otrzyma zniżkę w wysokości od wieku chłopca urodziny.

W restauracji można zamówić bankiet lub imprezę tam gdzie będzie nie tylko omówione menu i liczbę gości, ale także scenariusz z udziałem marionetek, bohaterów bajek, konkursy i tort o wadze do 20 kg. Goście mówią, że „Maksymiliana” – bawarską kiełbaski, pyszne jedzenie i specjalne piwo. W restauracji można dojść z całą rodziną i spędzić niezapomniany wieczór w przytulnym wnętrzu z muzyką na żywo. Gdzie z okazji urodzin w Samarze? Wybór należy do Ciebie.