330 Shares 2788 views

Siergiej Bobrowski: biografia i życie osobiste

Siergiej Bobrowski urodził się w Nowokuznieck, 20 września 1988 roku. rodzice Siergieja choć nie są związane z zawodowego sportu (jego ojciec przez wiele lat pracował w kopalni, a matka – w zakładzie metalurgicznym), ale zawsze kochał do udziału w różnych zajęciach sportowych.

hokej szkoły

Sergey od bardzo młodego wieku był energiczny dziecko, ale dlatego, że rodzice nie mają wątpliwości, że ich dziecko będzie zaangażowany w każdy rodzaj sportu. Dlatego zdecydowano się dać Sergei szkołę z uprzedzeń sportowego, gdzie studenci uczą się nie tylko z podstawami nauki, ale także poważnie zaangażowany w hokeja. Ponieważ szkoła rozpoczęła w czasie takich znanych piłkarzy jak Dmitrij Orłow, Siergiej Zinowiew i Maxim Kitsyn. Przypomina Aleksey Kitsyn pierwszy trener Bobrowski, rok w klasie hokeja zebrało około stu osób, ale ponieważ Sergey zauważył dopiero po kilku miesiącach od rozpoczęcia treningu. Bobrowski uchwycić wszystko dosłownie w locie, szybko nauczył się jeździć i nawet wtedy było oczywiste przywództwo.

bramkarz Kariera

Siergiej Bobrowski – hokeista, który na pewno by stać się dobrym obrońcą lub napastnik. Ale los postanowił inaczej. Kiedy Siergiej był w pierwszym zespole klasy bramkarz był poważnie chory i nie wiedząc, kto do zastąpienia trener zapytał wolontariuszy. Bobrowski wyraził chęć niż przeznaczył na przyszłość.

W życiu, jeszcze dość młody chłopak zajął pierwsze miejsce w hokeja. Siergiej Bobrowski dzięki wsparciu i pomocy rodziców, którzy z pasji syn traktowane bardzo poważnie, on nadal angażować się w tym sporcie i po szkole.

Dla zespołu „Metallurg”

Bobrowski Sergei stał się uczniem drużyny hokejowej „Metallurg” Nowokuznieck. W pierwszym zespole zadebiutował w wieku osiemnastu lat (w sezonie 2006-2007.), Z powodzeniem rozegrał kilka meczów. W następnym sezonie, Siergiej poszła do lodu znacznie częściej, przedstawiający zespół i fani ich umiejętności. Jednak to nie pomogło, „Metallurg”, aby poprawić statystyki gry i regresja zespołu kontynuowane. Obrona bramy z zewnątrz – oczywistością ospały i beznadziejny, ale z powodu tego Bobrowskiego szybko zaczęła zdobywać doświadczenie. Dla „Metallurg” Sergey grał do 2010 roku, aż do czasu, gdy termin jego kontraktu z nie wygasło.

Zacznij w NHL

W maju 2010 roku Siergiej Bobrowski, którego biografia jest ciekawe i ekscytujące, podpisał kontrakt ważny przez 3 lata od „zespołu Philadelphia Flyers. Peter Laviolette, mentorem, „Flyers”, postanowił umieścić Bobrowski w meczu otwarcia sezonu, w meczu z „Pittsburgh”. Rosyjski spełnił wszystkie oczekiwania. Stellar gospodarze ataku były nieudane. Sergey powodzeniem odparli 30 strzałów w bramie, i przyniósł tak ważne zwycięstwo dla zespołu.

W 14 meczach, młodzi gracze zdobył 11 zwycięstw, dzięki czemu jest uznawany za najlepszego debiutanta miesiąca. Jednak brak doświadczenia nadal prześladować, aw playoffs Bobrowski nie grał bardzo dobrze.

W lecie 2011 roku, „Filadelfia” podpisał wiele milionów dolarów kontrakt z Iley Bryzgalovym – Rosyjski bramkarz. W rezultacie, w głównym zespole pozostały dwa bramkarzy – Bobrowski i Bryzgalov. Coraz częściej jednak, że był Ilya poszedł do lodu i Sergey usiadł na ławce. Tak więc, z 14 meczów brał udział w tylko 4.

"Kurtki Kolambus Blyu"

W lecie 2012 Bobrovskiy Sergey mocy decyzji sztabu szkoleniowego stał się graczem, „Kolambus Blyu kurtki” – zespół, dla którego wsiada do playoffs wydawało nieprawdopodobne zadanie. Przez zimę 2013 Rosja stała się pierwszym piłkarzem w polu karnym swojej drużyny. Dzięki niemu, zespół odbył się wspaniały czas gier bez porażki. W krótkim czasie Bobrowski, którego gra jest fenomenalna, stał się prawdziwą gwiazda hokeja.

W 38 gier, które spędził na lodzie, został osiągnięty wygrać 21, w którym mecz wygrał z powrotem 4 „zero”. Siergiej Bobrowski, w rzeczywistości – prawdziwy bohater sezonu Continental Hockey League 2012/2013, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie.

Grając w drużynie narodowej

Dla rosyjskiego zespołu Bobrowski pierwszego debiutu w 2006 roku na mundialu w Mistrzostwach, gdzie zespół zajął piąte miejsce. W lecie 2007 roku „Super Series 2007” Rosjanie w konfrontacji zespołów młodzieżowych zostały pokonane. Na tym turnieju, Sergey wziął udział w połowie. W 2008 roku na Mistrzostwach Świata wśród młodzieży, Bobrovskiy Sergey był głównym bramkarz. Rosja ma bardzo przyzwoicie i zdobył brąz.

W 2010 roku Siergiej został ogłoszony w reprezentacji na mundialu w 2010 roku. Wiaczesław Bykow, trener zespołu, aby uczestniczyć w krajowy zespół postanowił wybrać graczy bez graczy NHL i sportowców, którzy w dalszym ciągu walczyć o Puchar Gagarina. Wśród tych rezerwistów pojawił się i Bobrowski, który grał na remis z Włochami.

W 2012 roku Siergiej grał dla zespołu rosyjskiego w Pucharze Karjala. Pomimo faktu, że Bobrowski powodzeniem spędził sezon 2012/2013, gry, Puchar Świata w 2013 roku zespół zaproszono Varlamov i Bryzgalov.

Sergey w 2014 roku został ogłoszony w hokeju na olimpiadzie w Soczi, ale wydajność zespołu można nazwać porażką. Zrehabilitowany w oczach trenera i kibiców, zawodników, wśród których był Siergiej Bobrowski, mógłby w 2014 roku i zdobyła zaszczytny tytuł mistrzów świata.

życie osobiste

Młoda i udane sportowiec żonaty. Olga Dorohova i Siergiej Bobrowski spotkał się w ośrodku narciarskim Sheregesh, zaczęła spotykać i wkrótce sobie sprawę, że dla siebie. 16 sierpnia 2011 odbyła się uroczystość ślubną, jedyną świadków, których rodzice są. Bobrovskiy Sergey – utalentowany młody hokeista, nie tylko doprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Bramkarz gra to nie tylko radość fanów, ale również odsetki od zagranicznych trenerów.