871 Shares 5266 views

Perłowy kolor – to co? Jeśli chodzi o modne i eleganckie?

W świecie istnieje wiele różnych kolorach i więcej kolorów. W tym artykule postaram się znaleźć odpowiedź na proste pytanie: co to jest, kolor perłowy?


O znaczeniu tego słowa

Każdy wie, że istnieją perła muszle. kolory perłowe – wynika z nazwy mineralnych (czyli barwy, co jest typowe, specyficzny perłowy ..). Można również próbować szukać w słowniku znanego Ozhegova i odczytać tam następującą definicję: „kolor Pearl – opalizujący, srebrzysto-różowy, perłowy kolor podobny”

Trochę o pochodzeniu

Analizując tę kwestię, musimy poświęcić kilka słów do masy perłowej, który jest nazwany na cześć tego wspaniałego koloru. Tak, bardzo ciekawe będzie wyrazy obcego pochodzenia. Spośród wielu językach (niemiecki, angielski, włoski) jest słowo tłumaczone jako „masy perłowej”. Dlaczego? Wyjaśnienie jest dość proste, a także zabawne: kiedy otoczka milczek dostaje ciała obcego, to stopniowo, warstwy nakładają się z matką cząstek perła powłoki. Jest on utworzony i perły. Ta sama perła – czysta substancja. Można go znaleźć na ścianach niektórych muszli mięczaków. Perłowa składa się z kryształów aragonitu (węglan wapnia). Mineralnej różni opalizujący połysk i wytrzymałość, więc często jest ona wykorzystywana do produkcji biżuterii i akcesoriów.

Warto powiedzieć, że masa perłowa jest znana człowiekowi od czasów starożytnych. Na przykład w starożytnym Rzymie był uważany za symbol mądrości i mocy. Starożytni wierzyli, że posiadanie z nich przynosi wielkie szczęście. Podczas panowania carycy Katarzyny II, bez dekoracji nie powstał bez udziału perły lub perły. Jubilerzy szkocka królowa Maria Stuart tworzyć prawdziwe arcydzieła.

o samochodach

Należy zauważyć, że dziś jest bardzo popularny kolor perłowy z samochodu. Nie jest to zaskakujące: każdy właściciel samochodu chce, aby jego piękno błyszczały i mienił z delikatnymi odcieniami w promieniach ciepłego słońca. Jednak należy stwierdzić, że jak tylko pojawi się kolor w palecie farb samochodowych, a następnie zaczął malować tylko drogie luksusowe samochody. Sobie pozwolić na taki luksus mogą tylko ludzie zamożni, ponieważ aby osiągnąć płynne przejścia od koloru jest bardzo trudne. Dlaczego jest tak unikalne kolory perłowe i pragnienia? To proste: jest w stanie być wylana z różowego złota, srebra odcienie Wybłyskać, aw migotania cieni bladego śmietaną.

Jak uzyskać kolor perłowy?

Jak już wspomniano powyżej, aby uzyskać perłowy biały kolor samochodu nie jest łatwe. Do tego należy doliczyć do podstawy specjalne pigmenty, które odbijają światło. Po kontakcie z promieniami światła pigmentu jest piękne „metaliczny”, które mogą zmienić swoją barwę nawet w zależności od kąta patrzenia. Podwójne lub nawet trzykrotnie farba samochód da ton głębokości wizualnej maszynowego. Jednak nie należy mylić kolor „perła” z odcieni „metaliczny” i „Kameleon”.

o włosach

Jeszcze kolor perłowy najczęściej stosowany w farbach do włosów. Ponadto, dla różnych odcieni perłowych w rzędzie pór dniach podium klasyfikacji. Z tego cienia można osiągnąć doskonałe wyniki, które nie dadzą żadnej innej farby:

  1. kolory perłowe całkowicie eliminuje zażółcenie w odcieniach barwiących „jasny”.
  2. Włosy wyglądają naturalnie zdrowe i błyszczące i stylizacji – luzem.
  3. „Drogi” odcień nadaje obrazowi szczególny urok i styl.

W fryzjerskich kolorach perłowych – jest to specjalny odcień półprzezroczysty, co sprawia, połysk włosów. W przypadku kobiet, jest to błędne przekonanie, że ten cień może być obecny tylko w kolorach jasnych kolorów, ale to nie jest przypadek. Nowoczesne odcieni marki kosmetyczne dzisiaj oferta perłowe blond, czerwone lub nawet brązowych odcieniach.

Należy powiedzieć, że perła jest nazywany również pewien rodzaj kolorach tęczy, które harmonizują ze sobą i tworzą wspaniały połysk. Jak w branży motoryzacyjnej, perłowy kolor barwnika włosów ma złożoną strukturę: światło i jednocześnie jest w stanie być odbite i załamane. Przy różnej długości włosów perła jest w stanie spojrzeć różny, blikuya, mieniące się i tworzenia różnego rodzaju odcienie.

Trochę o technologii

Aby uzyskać pożądany efekt, najlepiej, powinna nadal produkować zabarwienie włosów tylko w dobrym salonie i tylko barwniki o wysokiej jakości. Wysoce rzemieślników zdolne do osiągnięcia tego celu. Aby uzyskać pożądany odcień, kolor powinien być przeprowadzona w dwóch etapach. Po pierwsze, głównym barwienia kolorów. Dwa: tonujące. Na głównym tonem stosowana jest półprzezroczysty kolor perłowy. Ale ostatnio, nowoczesne marki świata złagodził niektóre panie ten problem zaczyna produkować kolory włosów z perłowym połyskiem.

brązowy kolor

Są badane dalej. kolory perłowe – co on blond włosy? Warto zauważyć, że w tym odcieniu włosów jest najbardziej istotne, ponieważ zapewnia doskonałą chłodny, srebrzysty kolor. Warto powiedzieć, że ten kolor jest idealny młode kobiety z szarymi lub niebieskimi oczami.

blondynka

Co on, perłowy biały, t. E. Pearly blondynka? W takim przykładzie wykonania, będą miały odcień perłowy połysk zaskakujące. Ta blondynka bez żółci i „rdza” – wieczne problemy blond odcienie. Warto zauważyć, że ten znakomity obraz pasuje pań z niebieskim, zielonym lub ciemnobrązowych oczach. On daje pewną lekkość i czystość.

kasztan

Wysoce pożądane dla wielu kobiet jest masa perłowa kasztanowca koloru włosów. Trudno w to namalować. Brązowe włosy perły dają łagodne, ale głębokie perłowy kolor. Styl nadające panie z brązowymi oczami i jasną skórę.

Cała paleta

Ten sezon jest bardzo popularny cukierek perłowy kolor włosów. Warto powiedzieć, że soczyste odcienie karmelu są uderzające w ich bogactwa i delikatności w tym samym czasie. Aby uczynić je jeszcze bardziej przyciąga uwagę, należy dodać, że kolor perłowy. Wynik farbowanie przekracza wszelkie oczekiwania! Perłowe odcienie są dodawane do popiołu i kremowych kolorach, dzięki czemu włosy po stylizacji delikatnie świecić eleganckie srebro.

Na ustach

Nasza historia nie będzie kompletna, jeśli nie wspomnieć o makijażu. Te pomadki są również używane z masy perłowej. Jednak jego stosowanie powinno być hojny brokat z inteligencją. Jeśli pani chce, aby podkreślić naturalne piękno ust, ten odcień jest idealny do tego celu. Ale jeśli usta są wady fizjologiczne, lub są one zbyt gruby, kolor perłowy zepsuć tylko rzeczy i saktsentiruet uwagę na niedociągnięcia innych. Pamiętaj, że gęste perłowe odcienie szminki najlepiej stosować wieczorem make-up jako odblasków.

wnętrze

kolor perłowy został zastosowany w prawie wszystkich dziedzinach życia ludzkiego. Jest to nie tylko przemysł kosmetyczny oraz przemysł motoryzacyjny, ale również konstrukcja. Tak, perłowe odcienie są aktywnie wykorzystywane przy malowaniu ścian, co nie jest zaskakujące: kolor perłowy może dać pokój nie tylko znakomity czułość, ale również powściągliwy oryginalności. Z jego unikalnych cech, perłowym kolorze w różnych porach dnia, będzie stale zmienić skalę przy różnych kątach padania. Ma też kilka znaczących zalet. Przede wszystkim, farba jest wysoce odporny na działanie różnych czynników zewnętrznych: nie palić, nie zmienia koloru z upływem czasu, nie reaguje na zmiany temperatury. I, być może, najbardziej unikalna cecha: odcień perłowy pasuje do każdego stylu wnętrza, nadając przestrzeni szczególną głębię i wyraziste sylwetki i formy.