167 Shares 8062 views

Jak zrobić trochę wzrok w CIL

Wielu graczy nie może normalnie grać w różnych częściach popularnej strzelanki zespół COP ze względu na fakt, że nie podoba mi się wzrok. Dla niektórych wydaje się zbyt duży, ktoś – zbyt gruby, dlatego niemożliwe jest prawidłowo badać okolicę. Dlatego większość ludzi chciałoby zrobić mniej wzrok, ale bardzo niewiele osób wie dokładnie, jak to jest zrobione. Faktem jest, że w ostatnich latach otrzymał ogromną popularność ostatnią część serii o nazwie CS GO, a prekursorem (KCC) została praktycznie zapomniana. Ale wciąż pozostaje wiernych fanów, którzy nie są w drodze do nowej wersji i cieszyć się grając w starym. Dlatego ważne jest, aby szczegółowo opisać w jaki sposób można dostać trochę wzrok w CMP, a nie tylko w COP GO.


Stara wersja

Najpierw trzeba zastanowić się, jak można dostać trochę wzrok w CMP pierwotnej wersji, ponieważ został później wydała aktualizację, która zmodyfikowany wiele poleceń konsoli. Tak więc, jeśli w dalszym ciągu odgrywać starą wersję, trzeba będzie wprowadzić cl_crosshairscale polecenia, który jest odpowiedzialny właśnie za wielkością oczu. Wprowadzając różne wartości po tym poleceniu można zmienić rozmiar. Oczywiście, im mniejsza wartość, tym mniejszy jest zakres i vice versa. Mały w tym przypadku jest uważana za taką wartość, która nie przekracza dwóch tysięcy. To wszystko, teraz wiesz jak się trochę z oczu w CIL – to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na początku. Ale problemem jest to, że metoda ta w większości przypadków nie działa, ponieważ jest już nieaktualne. Jeśli zaktualizowałeś grę, to trzeba spróbować innej metody.

zmiana rozmiaru

Nie jest tajemnicą, że zakres domyślny w grze składa się z czterech prętów, które nie pokrywają się ze sobą i tworzą pionową krzyża bez środku. W związku z tym dwa ważne zadania twarz. Aby trochę wzrok w KCC, trzeba będzie zmniejszyć rozmiar funkcje, a także, aby je jako cienkie. Ale wszystko po kolei. Po pierwsze, trzeba użyć cl_crosshairsize polecenia, po czym należy wprowadzić minimalną możliwą wartość, czyli 1. To sprawi, że wzrok kreska jak najkrótsze – to jest dokładnie to, czego chciał. Należy jednak zdać sobie sprawę, że nie wiem jeszcze jak to zrobić trochę wzrok KCC. Przed wami wciąż czeka na zmiany grubości.

Zmiana grubości

Które pracowały na długich kresek z oczu, ale ich grubość jest wciąż ten sam. Aby to zmienić, trzeba będzie zarejestrować innego zespołu – cl_crosshairthickness. Podobnie jak w poprzednim przypadku, trzeba będzie określić wartość, która będzie trzeba zorganizować. Oczywiście, można wybrać dowolną liczbę, ale biorąc pod uwagę fakt, że twoim celem jest mały zakres KCC, to lepiej ustawić wartość 1. W ten sposób, za pomocą dwóch poleceń można dokonać wzrok bardzo mała, co upraszcza swoje zadanie i zwiększenie widoczności. Jak widać, w KCC nie jest tak trudne, jak w CS GO ponieważ najnowsza wersja gry będzie trzeba zmienić kilka parametrów, takich jak statyczne i dynamiczne, w obecności i nieobecności punktu w centrum i tak dalej.