106 Shares 5084 views

Biografia i przyczyną śmierci Andreya Krasko

Przyczyną śmierci Andreya Krasko jest nawiedzany przez fanów jego talentu. Pewnie! Umrzeć w ciągu 48 lat, gdy tylko zdjął kariery i pojawił narodową miłość i uznanie. Dlaczego tak późno aktor stał się znany, a co jest prawdziwą przyczyną jego śmierci?


wczesne lata

Andrzej urodził się trochę w 1957 roku, syn znanego aktora Leningrad Ivan Krasko. Matka przyszłego aktora był nauczycielem. Okazało się, że chłopiec był chorowitym dzieckiem, więc jego matka musiała spędzić dużo czasu z nim i przejść do szpitali. W wyniku tego, że zmieniła miejsce pracy i dostał pracę jako nauczyciel w przedszkolu.

Od dzieciństwa, trochę Andrew pojechał do ojca występów w teatrze. Pewnego razu, podczas jednej z takich występów chłopiec widział swojego ojca na scenie, zerwał się i pobiegł w jego stronę. Występ był z pewnością sfrustrowany. Ale Andrew ma duży skarcił. Wręcz przeciwnie, jego ojciec zapukał mu niewielką rolę w spektaklu Nowego Roku. Andrew wystąpił przed publicznością w postaci króliczka.

Kiedy nadszedł czas, aby wybrać zawód, farba Jr. chciał być strażakiem, kosmonautą w tym samym czasie. W rezultacie, syn postanowił pójść w ślady ojca, ponieważ aktorzy w zależności od preparatu może być każdy.

Zacząć działać karierę

Po ukończeniu szkoły średniej, Krasko starał się zostać studentem LGITMiK. Ale ponieważ chłopiec nie różniły specjalnego poczucia odpowiedzialności, jest słabo przygotowany do słuchania i latania. Wtedy ojciec pomógł mu osiedlić się w teatrze. Komissarzhevskaya montirovschikom scenerii. Jako takie, Krasko pracował przez rok.

Potem powtórzył próbę i ostatecznie został przyjęty do twórczego warsztatu takich jak Arkady Katzman metrów i Lew Dodin. W 79. aktor zakończone powodzeniem studia i, jak to było w zwyczaju w ZSRR, udał się w sprawie podziału pracy w Teatrze Tomsk dla młodzieży. Farba ma pogodne usposobienie i różne ambicje, więc teatr młodzież jest zupełnie nie do przyjęcia.

W 82 th Kraśko został wcielony do wojska, pełnił swój czas i wrócił do Petersburga, gdzie służył w teatrze. Lenin Komsomołu i „Shelter komik”. Wkrótce aktor zaczął występować w filmach.

Filmografia

Po raz pierwszy na planie Kraśko był z powrotem w 79.. Dostał epizodyczną rolę w filmie „przesłuchania”. Następnie aktor zagrał w wielu znanych filmach: "The Fountain", "Don Sezar De Bazan", "Afghan Breakdown". Ale wszędzie on poobijany odcinków. Czasami nawet sam aktor nie jest wyrażona.

Mniej lub bardziej dużą rolę poszedł do niego w filmie „Operacja” Happy New Year! „” Akcja w filmie odbywa się w dziale urazowa i pełna komicznych sytuacjach. Oprócz Andrei Krasko w filmie był zaangażowany Alexey Buldakov, Semen Strugachev i Alexander Lykov.

Następnie Aleksiej Buldakov Kraśko spotkali się ponownie na planie, ale w „Osobliwości narodowego rybacki” projektu. Również aktor miał czasu, aby zapalać się w filmach takich jak „brat”, „Schizofrenia” i „American”.

bohaterowie ekranu Andriej Iwanowicz zwykle pić dużo w ramce. Kto by pomyślał, że ten nałóg w późniejszym życiu i przeniesie że picie – jest to możliwe w przyszłości przyczyną śmierci Andreya Krasko?

"Narodowy Security Agent"

W 1998 roku aktor otrzymał rolę w „National Security Agent” Andreya Krasnova w popularnej serii. Przyczyną śmierci Andreya Krasko nie został jeszcze omówiony gazety i omówione jest popularność i sławę, która niespodziewanie zdobył aktora Petersburgu.

Akcja serialu toczy się wokół codziennego specjalnego agenta FSB. Centralną postacią w filmie – jest, oczywiście, mężczyzna damskiej Leha Nikołajew Michael Porechenkova. Ale w każdym poważnym kinie gdzie poważne przestępstwa są badane, muszą koniecznie być punktem kulminacyjnym. Ta skórka dla „środek …” była postać Andreya Krasko.

Andrey Krasnov – dokładne przeciwieństwo stromym Mikołajów: on absurdalnie ubrana, jest pod kciukiem żony, mało myśli i zawsze dostaje się do sytuacji absurdalnych. Ale jeśli nie urok Krasnov, widz będzie poważnie nudzić. I tak to było filmowane pięć sezonów, a we wszystkich Andrei Krasko uczestniczył.

"Saboteur"

Po „środek …” aktor był zauważony i zaczął zapraszać w dobrych projektów. W 2000 Kraśko grał w sensacyjnym pianisty Zhora „Gangster Petersburg”. Potem były strzały z Siergiejem filmu „Siostry” Bodrov. W 2002 roku razem z Władimir Maszkow Kraśko pojawi się w filmie „oligarcha”.

W 2003 roku aktor po raz kolejny wpada udanego projektu – serii działki „z Siergiejem Bezrukov w roli tytułowej.

Wreszcie, w 2004 roku Kraśko wyraża zgodę na fotografowanie w jednym z najlepszych filmów kina rosyjskiego II wojny światowej. Ten film nazywa się "The Saboteur". Główne role w miniserialu powierzone Vladislav Galkin i dwóch młodych aktorów, a farba jest zawarte na ekranie obraz majora Lukashin.

Zaskakująco, farba zawsze odgrywała rolę wspierającą, ale publiczność doskonale zdawali sobie sprawę z jego twarzy i zawsze pamiętam nazwy aktora. W związku z tym, że są zainteresowane nie tylko ze smutną wiadomością o śmierci artysty, ale prawdziwą przyczyną śmierci Andrei Krasko. Niestety, aktor nie miał dosnimali czasu w swoim najnowszym filmie.

Andrei Krasko: przyczyną śmierci – wódka?

W 2007 roku Kraśko miał zagrać legendarnego Fima w serialu „likwidacji” Siergiej Ursulyak. Strzelanina miała miejsce w lecie, gdy ulica była straszna ciepła. Jest to często narzekali Kraśko Andriej Iwanowicz. Przyczyną śmierci była jednak inna.

Większość scen rozstrzelano farbą. Gdy aktor pojawił się na planie, a rano skarżył się na złe samopoczucie. Według niektórych osób z ekipy filmowej, farba w tym dniu był trochę pijany. aktor wieczór gorzej, karetka nazywano, ale Andriej Iwanowicz nawet nie mogli wziąć do szpitala. Umarł.

Wiele wiedział Andrei Krasko uzależnionych od alkoholu. I natychmiast umorzone tak wczesnej opieki dla zatrucia alkoholowego. Plotki kontynuowane aż stał się znany prawdziwą przyczynę śmierci Andrei Krasko. Na nim, będziemy kontynuować.

Kraśko Andriej Iwanowicz: przyczyną śmierci. wiedza konkluzja

Cokolwiek to było, ale wyniki badań wykazały, że słynny aktor miał wylew. W związku z tym w dniu 4 lipca, zmarł aktor Andrey Krasko.

Przyczyną śmierci został ogłoszony, ale z dnia na dzień coraz bardziej krajom informacji o nim. Na przykład, jeden z członków załogi (kaskader) ujawniła, że aktor wykonane na krótko przed śmiercią płukania krwi. Było to konieczne, aby mógł po binge szybko powrócić do zestawu. Pozornie to było po tym procedura zaczęła skarżyć serca Andrei Krasko. Przyczyny śmierci aktora nazywa się najbardziej niewiarygodne. Teraz jednak nie ma sensu kopać w niego. Najważniejsze jest to, że atrament mógł zostawić cennego dziedzictwa artystycznego i godnej pamięci w postaci setek filmów z jego udziałem.